Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано25.03.23 09:36



Не познаван лично нито теб нито лия, но съм ви чела доста, за да знам кой какво представлява.
За толкова години никога не съм хващала лия да лъже, а ти лъжеш често.
Ето в тази тема нагло лъжеш. Нещата в които си противоречиш съм ги чела лично написани от теб.
Не знаеш коя е лия, за теб тя е анонинен ник, не и знаеш имената нито къде работи.
Имам добра памет. Ти беше постнала двете имена на лия (дето не и знаеш името),
оплюваше външния и вид от снимка, която си видяла във фейса.
И аз съм виждала снимка на лия, намирам я за по хубава от теб.
За работата на лия, всички знаем къде работи, в университета който ти си завършила.
Ти и написа, че като приключиш с нея, ще продава банани на пазара.
Уви, не стана както си мечтаеш





Тема Re: Баунови [re: ad miral]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано25.03.23 10:39



...перуките

WALL·E


Тема Re: Гьонсурат!нови [re: 4ereshka2]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 14:18



Така, честно казано след 8, или 10 години заклевам ти се, не мога да помня последователността на събитията тук , какво , кога, кой и защо казал, написал. Помня само, че за Лия аз лично даже и не знаех коя е, не само като ник да не говорим пък къде работи, къде е работила и т.н. Помня /но може и да греша/, че лично тя написа къде работи, изтъквайки важността на своята работа за да се сравни с мен и за да изтъкне, че има кариера и разбира се аз колко съм тъпа и т.н. в този дух, забравила съм обидите, видимо в отговор съм писала и аз кой знае какви глупости, то е ясно, когато обиждаш и провокираш някои и от камък да е започва да отговаря подходящо, помня също така, че тя бе публикувала части от снимка на дъщеря ми в друг клуб с доста цинични и нелицеприятни вулгарни изрази, както и заплахи на лични бележки. Естествено всички нейни постове след това изчезваха на минутата, публикуваше ги и после някой замиташе, кой , как и защо не знам,..предполагам бившият мод бе близък френд, лека му пръст, само знам , че лично писах на админа да канселира снимката на моята дъщеря , вече не знам и в кой клуб беше. В същото време веднъж като се опитах да пиша тук, влизайки разбрах вахканията , че някой бил писал доноси до работата на въпросната клубарка и естествено аз бях набедена за това, плюс ми бе наложен бан. Наказание, което продължи доста години тъй като админът бе решил така. Веднъж при мое посещение в София се намирах в местоработата на клубарката за да си свърша рабора за мен, трябваше ми справка, сетих се за нея и я потърсих с цел излизане от анонимност, запознанство и изязняване на тези неприятни случаи във виртуала. Не я открих, беше летен период, била е сигурно във ваканция. От тогава до сега нито се интересувам от клубарката, нито знам къде е и какво работи и с какво се занимава в момента, просто абсолютно не ме вълнува. Разменяли сме някакви бележки по спомен, доста спокойни и нормални по времето на Пандемията си спомням нещо и това е. Общи неща от сорта как е ситуацията в Италия, локдауна, заразените и т.н.

Простпо трябва да спрете да раздухвате тук недоказани случаи и да използвате разменени постове в състояние на афект срещу клубарите.

Въпросът е е много семпъл: Лия пише ли или писала ли е в клубовете на дир.бг, отговорът е да. Това тайна ли е за Лия и за околните й познати, не знам.

Аз пиша ли в клубовете на дир.бг , да аз пиша, това тайна ли е за някой, не , не е тайна, свободна жена съм, имам време, пиша, занимавам се и се забавлявам. Точка.

Ако някой тръгне да ме обижда, да ме провокира, да публикува без мое съгласие снимки тук, лични данни, както това направи Гъркинята, аз ще отговоря по подходящ начин, ако се спазва добрият тон тук и никой не се навира да ми се прави на интересен и велик и да ми демонстрира разни психопатии, заплахи, всичко е на 10. Абсолютно не ме интересува нито личният живот тук на някой, нито кариерата му, нито гаджетата му, нито богатствата му, просто приемете, че влизам тук да си упражнявам българският език

да споделя нещо хубаво, да загубя време и да си излеза.

Както казах някъде тук всякакви фейсбук профили на клубари съм блокирала, ясно защо, с интриганти не ми се занимава, Лира ми бе фейс френд разприятели ме , така е решила супер, нейн избор, така, че нито ме интересувате, нито знам кой, къде е и защо. За мен всички са виртуални аватари, някои по симпатични и готини, други са по несимпатични

אהבה

Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.23 15:16



Казаха ти да спреш, ти не го направи, и се оплиташ все повече и повече... не знам как не го разбираш.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Гьонсурат!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 16:37



Каквото и както да кажа е все едно , тъй като етикетът вече е здраво прикачен, знаеш ли колко пъти ми бе казано на мен, че именно ти изнасяш лична информация тук за клубарите , включително и за мен на други клубари, знаеш, че и аз бях убедена в това, докато в един прекрасен ден видях кой е истинският първоизточник.

אהבה


Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.03.23 17:02



знаеш ли колко пъти ми бе казано на мен, че именно ти изнасяш лична информация тук за клубарите , включително и за мен на други клубари

От кого ти беше казано?
Кажи, да го попитаме и да видим дали ще потвърди.

Всяко твое изречение е абсолютна лъжа, жено.
Дори когато те опровергават право в очите, продължаваш да фабрикуваш и поднасяш нови и нови лъжи за други клубари, за собствените си действия, за всичко. Само за едно денонощие натрака поне десет в тази тема.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Гьонсурат!нови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 17:32



Айде бе , да не би да съм на полицейски разпит, та и ник ще ти цитирам, та и ще питате някакъв си ник, я не ме занимавай повече с глупости, драскам си тук леко и небрежно, аман от интригантската ви порода, събере си там френдките , знаеш кои и си направете нов клуб или се изнесете в някой от свободните, бол много и там си обсъждайте до откат спомените от преди 15 години, кой какво написал, пък как го казал, пък кой бил потвърдил, егати психиатричното отделение е станал тоз дирник

какво съм натракала, Ник Х писал ли е в дирските клубове, пише ли Ник Х в клубове на дир.бг, да пише, това истина ли е, да истина е, е и какво, това, че Ник Х държи тази част от живота му да остане в тайна и да не се знае например от мъж, жена, от любовник, от пинко палино си е негов проблем, не мой, капиш

Ник Х търсил ли е мои близки, роднини и бивш съпруг в социалните мрежи, търсил ги е да, намерил ли ги е, да, разказал ли е за мен , че пиша в дирника, разказал е да, споделил ли е най преднамерено и с нарочен подбор мои постове, споделил ли е всичко това, да споделил е

Подобни аватари аз наричам интриганти тук, че и етикети слагат после на другите с това, с което те се занимават

Темата ми бе за красотата на природата по Ниските земи, ако си била някога в Холандия сподели какво те е впечатлило, ако ли не, ти се спри да ровиш тук в темата ми да придизвикваш и мен и други към виртуално интриганство, аман , я погледни на какво се превърна една моя абсолютно приятна и лека тема

אהבה


Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.03.23 17:47



драскай си, драскай си леко.
и аз така.


лъжкиня

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Гьонсурат!нови [re: Laugh2O22]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.23 18:13



Казах ти - колкото повече пишеш - толкова повече затъваш.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Гьонсурат!нови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано25.03.23 18:19



интригантка номер 1

лекинко

אהבה


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.