Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Баунови [re: e ta]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 21:36



Ти оперира ли си очите вече, нали знаеш, че трябва да спазваш режим за зрението преди и след интервенцията. Желая ти всичко да мине успешно.

אהבה


Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано24.03.23 21:41



То мина вече. Няма теб да чака, ха ха


Като орлица съм, както винаги съм била, ама ти се показваш такава, каквато си си като те провокират лекичко



Тема Re: Баунови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 21:48



еййй, не съм виждала човек, който толкова тъпо и упорито да си проси моряшкия бой.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баунови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 21:52



Затваряй си бързо бележките, че да не ти хрумне пак да ми разказваш като в доброто старо минало кой, кой е, къде работи, къде му е снимката на служебният сайт, пък недай си Боже да ми пуснеш и някоя лична снимка на някой, пък и да ми препоръчаш на добра воля и мобилният му телефон, улеее , уйде коня у реката, а после тук някои се чудят, кой защо и как така аджеба създава интригата и видите ли лауфката ви е крива за всичко

Албенке, много си ми сладка мила, ама яко играеш двойни игри Слънце и това, че си трая и се държа учтиво с форумистки, които тук ме обиждат през 15 минути, наричайки ме доносник, гювендия, гьонсурат, червеногъзец и т.н не означава, че съм тъпото Ленче за да си чешате завистливите езици тук до откат. Не, просто не ми се потъва в блатото, където някои от вас живеят, не ми се скапва тук атмосферата и не ми се занимава с нечисти духовно персони. Гледай си там живота и ако имаш да кажеш нещо хубаво в темата ми ,си добре дошла, агресия не ми е нужна, благодаря ти за разбирането.

אהבה

Тема Re: Баунови [re: e ta]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 21:54



Хич не, просто съм в супер настроение, има си причини за това, имам и както виждаш свободно време, генерирам трафик тук. Изключително се радвам за теб , пази се, здравето е най важно, както ти казах в темата, ако имаш нужда от добър специалист пиши ми на бележки, ще ти дам координати, няма да съжаляваш, известна клиника, супер добри специалисти, обучени добре.

אהבה


Тема Re: Баунови [re: parvaty]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 21:57



Замълчи ти бе, да не би насила да съм те накарала да пишеш в темата ми, че и да ме обиждаш, я сус, я там как бе на дойчоски aussteigen



אהבה

Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано24.03.23 21:57



както ти казах в темата, ако имаш нужда от добър специалист пиши ми на бележки

Ей, ся ....

Редактирано от e ta на 24.03.23 22:04.



Тема Re: Баунови [re: parvaty]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 22:01



мани я тази проста и необразована селянка. само да отбележа в подкрепа на Нути, обиждаш лошо, но тази както ти я наричаш проста....и необразована селянка си живее, там където си живее с любимият си мъж, а ти кукуваш някъде из общежитията и се чудиш тук как да обидиш, нараниш, провокираш и нагрубяваш, спри се, леко олекотяваш, трябва да си по обрана, интелигентна жена си, не се излагай

אהבה


Тема Re: Баунови [re: e ta]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано24.03.23 22:04



Ти си знаеш, няма проблем.

אהבה


Тема Re: Баунови [re: Laugh2O22]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.03.23 22:15



Първо, не живея в общежитие, недей да разпространяваш небивалици.
Второ - спри да ходиш подир мен. Не си ми интересна. Е там, с Нута си говори. Таман сте си на акъл. Аре!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.