Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: 99.(9)% съм сигурен,че си бил комсомолски секретарнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано24.03.23 09:54



Тц.Както обикновено преценката ти е грешна.
Комсомолски секретар не съм бил, защото съм извън системен и извън йерархичен тип.
И пеерас не съм, защото съм праволинеен и думата ми тежи.



Тема Re: Още за предположенията и вероятноститенови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.03.23 10:02



май не ставаш за политик, Уни
това, че се различават мненията ви за едно нещо, не трябва да е причина да зачеркваш човека
спори с него, "бий" се, доказвай своето, слушай неговото, пийте си кафето заедно
научи се да се договаряш, независимо от емоциите, които предизвиква в теб


Редактирано от snowprincess на 24.03.23 10:09.



Тема Re: за неутронната бомбанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.03.23 10:07



“Сициализма” е страхотен лапсус. Вече ще му казвам така.





Тема Re: изпуснали са пропагандна точканови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.03.23 10:12



Не може. Те са европейци и имат друг манталитет. Ще напишат, че руснаците са използвали обеднен уран в противовес на конвенция XYZ и прочее, което високо се осъжда като потъпкване и незачитане на спогодбите на международни организации АВС. Което е абсолютно същото, но казано по друг начин.



Тема Re: Унииии,нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.03.23 11:00



Ааа, пак си се объркала нещо. Ако е за 3-ти март, аз проблеми нямам, тая дата си ми е добре, свикнала съм й.

И другите ги разбирам, обаче, но общо взето основанията и на едните, и на другите куцат, затуй и на мен ми е общо взето безразлично, ако няма да е 24 -ти май.

А ти не подпитвай, не слухти с надеждата да съм за или против "ястребите". Нито съм с вас, нито съм против тях. Имам си други, различни от вашите полюсни схващания.





Тема Re: Ржевски,нови [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.23 11:14



Вместо да обикалят да търсят по филттри из Европа, да бяха отишли в Хасково. Там уранът си тече от чешмата, и даже не е обеднен.

Стига де, чат-пат ни спират водата от чешмата, та да кусаме и ний безопасна купешка минерална. Обаче пък там, където си извира неконтролирано направо от изворчета и кладенци, ако знайш какви плодове и зеленчуци се въдят... Е, и аскувски каунье, разбирай главочи, се въдят, ама то - уранът не прощава на интелекта.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Още за предположенията и вероятноститенови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.03.23 11:18



това, че се различават мненията ви за едно нещо, не трябва да е причина да зачеркваш човека
спори с него, "бий" се, доказвай своето, слушай неговото, пийте си кафето заедно
научи се да се договаряш, независимо от емоциите, които предизвиква в теб


Не разбирам какво ми казваш... Не си вникнала. Аз говоря за зачеркване НЕ на политически терен, а като човек/институция/държава, с която да правиш "бизнес" или да му имаш доверие.

В случая става дума за шмекерлъците на Щатите и как някои тук очевидно им имат безгранично доверие... какво очакваш - някой да седне да си пие кафето с бигбрадъра и да го убеждава, че не трябва да е манипулативен лъжец ли?



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Унииии,нови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.03.23 11:19



Мила, ще ми осветлиш ли тая работа с ястребите? За какво иде реч? Гледам, Тарти се е написала “Ястребовска”, ни на мен единствената ми асоциация е “Опасен чар”.

.. благодаря.



Тема Re: Още за предположенията и вероятноститенови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.03.23 11:19



те нямат доверие, а имат изгода от щатите, как искаш да се отрекат




Тема Re: Още за предположенията и вероятноститенови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.03.23 11:20



Пърхайте от радост, ястребчета!



Руснаците са съобщили, че ВЕЧЕ са доставени на Украйна огромно количество снаряди, гранати, мини и пр боеприпаси от ТЕХНИТЕ (съветските) сопотски заводи да ги бият по ТЕХНИТЕ глави.

Същото е и с Украйна. Повечето им постижения като държава са постигнати ПО ВРЕМЕТО на "пребиваването" им в СССР, а сега се кекерчат, че защитават ТЕХНИ ЗЕМИ И техни ПОСТИЖЕНИЯ.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.