Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Няма да стане със заключвания, а с правила!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.03.23 10:15



Редно или нередно, обичайно или не, няма никакво задължение аминът или модераторите да дават обяснение защо заключват теми, банват или трият мнения. Киро веднъж беше го споменал това, че не е длъжен да го прави, но го прави, за да не му досаждат с бележки и прочее хленчове.

Отделно, да не ти напомням в кои случаи и друг път не са били давани обяснения за админски или модераторски действия.

Редактирано от MilaO6 на 18.03.23 16:01.



Тема Re: Няма да стане със заключвания, а с правила!нови [re: pravil_nick]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.03.23 10:20



Правилно, правилничке! И аз туй викам, ама отде да знаеш, адмиралът и тоя "сбъркания", тузлията, че и леоса може нещо да са и накърнили на лирата женското начало, може да са я пренебрегнали, да са и отказали уважение и уязвената й женска същност и вещерска вещина да са е разлютила



Щото не помня, приятелката и димка-лафка като бълваше кенефен език, лирата да се е възмущавала, напротив, взе си я под крилца и досега си я къта. Абе лирини курв..., пардон, женски номера

Редактирано от MilaO6 на 18.03.23 14:41.



Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.23 11:03



Да, като ми се доизбистри идеята до ниво практическа реализация стъпка по стъпка и разход по разход, ще я развия в цялост в клюкарника с молба за практични съвети. Засега е само на етап идеен архитектурен проект. Байгънясах от мечтанията на Липарски как си представял да паркира във вилната ни градина с лаптопа и да си бачкал на спокойствие, да му цъфтят цъфтета, сенчат дърветата, чуруликат фтичките, ама без да го апят комари, щипалки, мравки и да не му духа. Ей тъй, за разкош и рахат. И, понеже, нямаме планове да строим там обитаемо жилище или вила, ще се изобретява лятна колиба - ем си на теферича, ем като у дОма разпльокан и недосегаем за мУхи, трОхи, комари, дъжд, кал и прочие сървайвърски първобитни условия.

Оффф, за капак, сама знаеш, и строителството поскъпна бетер краставиците през февруари, и в прованса кът откъм качествени изпълнители на иновативни строителни технологии.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Няма да стане със заключвания, а с правила!нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано18.03.23 11:06



За мен е ясно защо темата ти е закатинарчена.
Постингите на тузлията минаха добрия тон.
Е, не е първия нито ще е последния който не си контролира езика.
Какво не ти е ясно?
Като уважаваш правилата, защо не ги спазваш?


Забранено е коментиране решенията на модератор, а тя тема пуснала.
Ако беше тук любимия ти админ, дали щеше да ти се зарадва на поведението?
Не вярвам.



Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.23 11:42



Тоз една година не се научи ве

Ами някои хора се учат по-бавно.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.03.23 11:58



Лятна колиба ми звучи много добре, направо фантастично. Това вече го пиша съвсем нарочно щото ще се прочете


Беля отваряш, искам да кажа

Аз сега приключвам един съвсем козметичен ремонт и майко мила, не мога да намеря каквото съм си наумила. Или размери няма или цените се чудя що са 3 цифри. Клоня към поръчка по размер, само стъклар не бях търсила у тоз живот, но това е сладка работа



Тема Re: Няма да стане със заключвания, а с правила!нови [re: pravil_nick]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.23 11:55



Пример - влизам, гледам заключена тема, викам си - кво пак станА бе?! Четох, четох - нищо и половина, все същите глупотевини.

Демек, нищо изискващо спешно среднощно заключване на поредната обичайно глупотевинска тема без никакви обяснения. Ама, човек като види катинар на тема, първо си помисля, че едва ли не Русия нападнала Украйна и настанал краят на света.
Пък то - модераторски чекийки пред монитора.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.23 12:06



Беля отваряш, искам да кажа

Знам, щото моите ядове не са кое колко ще ни струва, туй не е проблем, а разход, а с изпълнители, които или ги няма, или си оставят ръцете при договорена цена.
Ама човек и добре да живее, все го ръчка отвътре да не чака и купува наготово, а да съгради нещо, да визуализира на практика мечтите си.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.03.23 12:19



Не може да не е проблем когато една лампа, струваща 800 (сега намалена на 500), се хвърля като изгори. Влюбих се в нея


Ся ще ми я направят за 100 и ще е вечна. Обещаха ми поне, да видим



Тема Re: Настоявам модератора да отговори!нови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.23 12:33



Не може да не е проблем когато една лампа, струваща 800 (сега намалена на 500), се хвърля като изгори. Влюбих се в нея

Ами любовта си е любов, а сметката дали можеш да й платиш цената - друга бира.
Асам трайно и инцидентно влюбена в толкова много неща, че ако се хвърлях безпаметно да се докопам до всяко и на всяка цена, отдавна щях да свърша кат бездомен клошар.
Затова, дет се вика - по малко и с хляб.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.