Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Секс с чужденецнови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано11.03.23 09:57



Мой човек ми прати тия дни едно видео, с англоговоряща дама. Седеше на маса в заведение, с чаша бяло вино в ръка и каза в камерата тези думи:

“Ако се случи да правите секс с чужденец - погрижете се да се представите по най-добрия начин. Не забравяйте - вие представлявате не само вас самите, вие представлявате цялата нация! Дайте най-доброто от себе си, накарайте ни да се гордеем с вас”



Много се смях, пък после се замислих - има ли разлика между секс с американец, французин или българин, респ. за другия пол? Не би трябвало, понеже .. е секс. Инстинктивно чувствено занимание..

Как мислите? Имате ли впечатления да има разлика в изживяването, почиваща на националността?



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.03.23 11:20



Гледай сега как извиваш ръцете на почтена омъжена от 26 години жИна да си признава някои факти от предбрачното минало.



Мъжът си е мъж по всичките краища и кьошета на планетата. Нема раса, етнос, държава и прочие, опре ли раотата до секс. В леглото са от един дол дренки.

Туй нито съм го написала, нито мъжът ми го е прочел, пу-пу!

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Има, и по дефолт се дЪнимнови [re: parvaty]  
Автор borecom ()
Публикувано11.03.23 11:35



Разликите /от беглите ми впечатления/ са в начина на поднасяне - едни в повече приемат и сякаш нещото не ги касае: 'на ти !!! и прЪй к'от искаш'. Доста демотивират. Северните имат тоз адет.

Други се поставят в ролята на обслужващи и угаждат активно. Този тип не са лоши и са чести при някои славянски народи. Предполагам са от наслагвания за ролята на жената в културата на нациите им.

ВиждАл сЪм и трети, най-тегавия тип поднасяне - идва, започва, свършва и изчезва и все едно нищо не се е случило. Като на работа. А ти още не си започнАл - седиш и мигаш. Не е нужно да споменавам, че това са саксонски мурафети.

Та да, у жените има доловими разлики.



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано11.03.23 11:46



Каквото се каже в дир-а си остава в дир-а..

Да ти кажа честно, и аз имам такива съмнения.. нямам наблюдения, уви.. , но точно същото си мислех.. че няма разлика..



Тема Така и предполОжих ..нови [re: alisalisa]  
Автор borecom ()
Публикувано11.03.23 11:46



.. скУка сме



Направо ви се чудя, що се занимавате с мъже ?! Аз не бих но и мнозина от вас се отказаха .. та тЪй



Тема Re: Има, и по дефолт се дЪнимнови [re: borecom]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано11.03.23 11:47



Да, за саксите и аз чух от една моя позната, че били много егоистични в секса.. но не е нещо, което да го нямаме на балканите .. та





Тема Re: Така и предполОжих ..нови [re: borecom]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано11.03.23 11:53



Хм.. пък вече толкоз мъже се отказват да се занимават със жени..





Тема Re: Секс с чужденецнови [re: alisalisa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.03.23 11:54



Късен, загниващ соц, двама наши левенти забиват две холандки на Слънчака.
Северните, нежни лалета носещи обувки 44 номер лесно се навиват, обаче нашенците попрехвърлят градусите и изпадат в полова безпомощност.
На сутринта се събужда единият, излиза под асмата на квартирата дето са отседнали и гледа другият ухилен пие кафе, и му вика - Няма да се плашиш, оправих реномето на българските мъже.
- Ма как успя бе, учудва се първият - и ти беше пиян на мотика!?
- Казах им, че сме румънци - отговаря вторият.



Тема Re: Така и предполОжих ..нови [re: parvaty]  
Автор borecom ()
Публикувано11.03.23 11:57



На мъжете не им разбирам твЪрде.

Допускам, че като спрат с жени и се метнат на мъже сдобиват доста от качествата на жените. Ерго, вдигат конкуренцията пред малцината останали на .. брегЪ





Тема Re: Секс с чужденецнови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.03.23 12:09



нямам наблюдения, уви..
то, в тя раота наблюдения не вървят - друго, свен емпиричен опит на гол гъж, въобще не е за статистиката.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.