Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: хм..нови [re: 4ereshka2]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.03.23 12:53



Както казват бабите-окни си чедо да ти олекне!

Надявам се ти е олекнало

...останалото е без значение, защото е от приказките на пейката пред блока



Тема Re:нови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.23 12:53



на мен не ми се щеше, щото някой пак щеше да извади картата “не ги разбираш нещата, щото нямаш мъж”.

Стига простотиЙ, бе, тате!
Породата "леле, фанах си мъж, нъц-нъц" ги разбира нещата колкото прасе от кладенчова вода. Коскоджа ми ти жена си и още се вързваш на женски пързалки.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Секс с чужденецнови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.23 12:56



Всеки е свободен да се излага, както намери за добре.


Туй относно Адмиралчето.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re:нови [re: parvaty]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.03.23 12:55



В старите години - за другаруване и подкрепа. Отделно битовизмите, като купуване на необходимото, са много по-лесни, когато двама внасят в касата. Всичко обаче опира до една единствена дума - компромис. Какво си готов да платиш за този статус quo. Някои могат, други не. А има и такива, дето хващат “последния влак” от ужас да не ги сметнат за нещо по-малко от останалите. И, ако нямат късмета все пак да срещнат някой подходящ някога, прекарват целия си Живот в тази двойка - по силата на навика и страхът от живот без подкрепа. Каквото и да си говорим, животът в двойка на чисто материално ниво е доста по-лесен. Номера е цената да те устройва. ако човек е в мир със себе си - всичко е наред.

Не мога да повярвам, но го чета.

Най-важното е да има с кого да се гушнеш и да опреш дупе в дупе. Да си кажеш лека нощ и добро утро. Да има на кого да си дадеш коледния подарък, ако ще, в 0 часа. Да си подпираш бастуна, да дишаш един въздух, ако ще и спарен, но вашия въздух.


Нямаш наблюдения върху самотни хора, предполагам. Не знаеш и какво е любов, затова ги пишеш такива недоклатени. Пожелавам ти от все сърце, ама наистина с цялата си душа, да срещнеш своя принц, да те грабне, омае, да заживееш във вихъра на красивото, обичливото, душевното и да дойдеш да кажеш : да, има и такава любов, този човек осмисли живота ми, а няма пет пари в джоба. Защо съм с него? Да пукна, ако знам





Тема Re:нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 13:11



Те общуват с мен, а не аз с тях:



Ако имаш нещо да му кажеш, ето ти линка, не към мен.



Тема Re:нови [re: Lira Emerald]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 13:13



Това е моята житейска истина. Всеки живее според разбиранията си.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.03.23 13:24



Абсолютно подкрепям и уважавам разбиранията ти!

Мисълта ми бе в аспект работата ми и клиентите ми. 80%са живеели с тези разбирания, обаче животът и т.н. постоянен партньор/единственият и неповторимият/ се променя...стават странни неща, те вече не са това, което беше както пишеше в приказките. Някои дори се изнасят от гнездото внезапно и дамите са в небрано лозе на възраст 45, 50+ години и се почва драмата, следствие липсата на опит с мъжете и ела да видиш како става!
Аз не се оплаквам де...така поне имам работа...





Тема А ти да не би да се скатаваш!?нови [re: parvaty]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано15.03.23 13:20



ти, казваш, се раздаваш по принцип.

Амииии .... тоооо .... отвътре ми идва! Пък и каквото почукало - такова се обадило.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re:нови [re: Lira Emerald]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 13:28



Еми, ще си намерят друг постоянен партньор.
За мен е неоспорим факт, че сексът с човек, който обичаш и с когото живеете години, е много по-добър и пълноценен от всеки случаен секс. Има смисъл да влагаш в една връзка, ако е ценна и преживяването е светлинни години по-добро и пълноценно от една случайна среща с чужд човек.
Пък ако една любов свърши, може да дойде следващата, това се подразбира.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.03.23 13:41



Мдаммм...постоянни партньори на определена възраст се намират под път и над път

...на една ръка разстояние и т.н., особено в днешно време. Та се чуят автоимунните ли заболявания да лекуват следствие стреса и кортизола, как да направят пренастройките, да се изгражда тепърва доверие и т.н.

Трудно се излиза от света на фантазиите и илюзиите искам да кажа




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.