Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Секс с чужденецнови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.23 11:24



Дам .. това с възрастта е проблем, но все пак има и хора във или близки до нея..

Тема като тема . От Живота. Аз като цяло се чувствам като третата половина, когато видя теми за политика .. просто не виждам смисъл от коментар в подобни.

разбира се, всеки е в правото си да смята, че може да промени нещо.



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.23 11:26



Попитах, понеже се учудих защо Адмирала определи кое мнение за кой клуб е..

щото идея си няма как да се впише като модератор, скъпа.
като потребител е тотал клише, но модераторският байрак определено го притеснява и се оплита като пате в кълчища и слон в стъкларски магазин с неадекватни реакции.
много е трудно, когато подразбиращия се респект към длъжността се прехвърля автоматично към очаквано покритие на респекта към личността. аз пък се чудя защо хора, които са несигурни, че като личности излъчват респект, се нагърбват с длъжности, изискващи респект.

Мъ, като няма риба, и ракът е риба.
Не бъди толкова критична, с това разполага миниатюрната ни клубна общност.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: хм..нови [re: 4ereshka2]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.23 11:27



Има два начина да излезнеш логически от тази дилема:

Или преследваш финансови облаги, строиш къщи и прочее, вкл. като си продаваш задника, или вярваш, че духовната стойност има повече значение, вкл. и задгробният Живот, респ, прераждането, и се стремиш да изчистиш Душата си. Всеки сам решава за него си.



Тема Re:нови [re: parvaty]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 11:31



Защо изключваме Айнщайн? Бил е полов атлет ли?


Определено съм го чела, сега се сетих, че го има дори и в източните философии и медицина. Разбира се, не важи за всички хора. Всеки има право да бъде такъв, какъвто иска.



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: parvaty]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 11:36



Разбира се, че го е харесвала. Подобен подвиг е невъзможен, ако много не харесваш някого. Но явно е било напразно. Случва се. Просто предполагам, че сега жената и мъжът й са много щастливи и всичко е на мястото си.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.23 11:35



Да, доказан факт.

Особено в източните философии се препоръчва въздържание - всякакво - за постигане на просветление и духовно израстване.

било то в будизма или даоизма, абсолютно без значение, там Пътят е един и същ.



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.23 11:38



Ммм.. не мисля, че Адмирала е клише. Дори го намирам за доста интелигентен мъж. Просто грубата първична мачовщина му е чужда, което може би е нужно при този клуб в този му вид. Без да бъда разбирана погрешно. Просто той има друга фина настройка.



Тема Re: Секс с чужденецнови [re: Luchezara]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.03.23 11:43



А представяш ли си жена, която няма мъж, и мъж без жена, да са щастливи? Въпрос едно, и въпрос две - всеки страхотен секс ли трябва да върши с брак?

Наистина ли така разсъждаваш?? Много праволинейно.. върши ли ти работа??



Тема Re: хм..нови [re: parvaty]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано15.03.23 11:47



Да, за мен духовното е много по важно.
Дали има прераждане, не знам. Нямам категорично мнение.
Имам си свои правила, които се опитвам да спазвам.



Тема Re:нови [re: parvaty]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.03.23 11:49



1. Въздържанието не пречи да имаш високо либидо. На изток се практикува трансформиране на сексуалната енергия в творческа.

2. Изобщо изтокът не е обвързан с въздържание, не знам как ти хрумна. Даже има много начини и учения (например тантричния секс), с които може да да изживееш по-добре сексуалната си енергия и контакти. (Не като някои тукашни наши простаци, които ако забележат, че жена е добра в леглото, всичко което може да им хрумне е изнасилване. Каква интелектуална, психическа и мъжествена немощ.)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.