Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ликувай народе! Детронацията е близо!нови  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.03.23 14:05





Скоро ще има една тема по-малко за медии, кръчми и форуми.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.23 14:08



Все Мара втасала, само не се вчесала


Новите Евгенимихайловци



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: ad miral]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано07.03.23 14:15



Е честно казано няма по тъп и недипломатичен народ и нация от нашата си българска

Как може във Виена монумент на съветската армия, стои си, в Будапеща паметник, стои си, в Норвегия даже има вчера четох някъде, във Варшава, всички знаете поляците каква любов имат към руснаците и там си стои Дворецът на конгресите, даже подарен от Сталин някога в миналото, и си го ползват за супер музей на техниката, да не ви казвам каква панора има , посещавала съм го...та България всичко втасала и оправила, та и паметника ще мести сега, много сме зле.



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.23 14:21







Тема Re: Ликувайнови [re: ad miral]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.03.23 14:20



Е сега къде ще правят гей прайда?





Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано07.03.23 14:27



Така е да, но имам само тази информация, която и ти публикуваш тук. В Рим , Ружке срам не срам още не съм била, ей го на , ако успееме тази пролет ще ходя да разглеждам столицата, но в т.н Република Сало, което сега е разкошно градче Salo' на брега на езерото Лаго ди Гарда съм била многократно и искам да ги кажа, че е невероятна красота, построено с вкус, старинни вили, пълзящи цветя, акации, и още незнайни за мен видове растения, ухае всичко, много хубави ресторантчета, езерна риба, класа си е, имам във фейса снимкови албуми, любимо място!



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.03.23 14:27



от текста: "Повтарям - преместен, а не унищожен", каза и д-р Антон Койчев от ГЕРБ."

Така че както има във Виена и т.н., така и ще продължи да има в София.
(точка)



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Crrafterr]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано07.03.23 14:30



Абе останало е нещо варварско у нас, какво е точно и аз не знам вече, но си го има. Но както казва Адмирала поне една тема по малко за разговори на маса из българските кръчми





Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.23 14:35



Да, местят, някъде... те и мавзолей го преместиха.



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано07.03.23 14:36



Доколокото разбирам, този паметник ще бъде преместен в Музея на социалистическото изкуство.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.