Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.03.23 14:43



Някой пак ще прибере едни пари.

Още няколко месеца им остават и гледат да грабнат каквото има още.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.23 14:47



Неее, сега не е толкова за пари. Отклоняване на внимание е! Какво по-интересно от паметника? Нищо, ама наистина нищичко.... Некви хорица там точно преди изборите решили да местят паметника





Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: ad miral]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано07.03.23 14:49



София, бидейки концетрат на всякаква тъпа, некадърна и безполезна паплач от цялата страна, даже се учудвам, че оцеля толкова дълго. Все пак, ако цар Путин нареди да отиваме да го пазим (воюваме), аз съм готов.

Z


Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.03.23 15:27



То варварското е изборът на място през 1954 г., очевидно наложено от СССР.
Във Виена паметникът е открит още през август 1945 г., това е разбираемо. Но и там изборът на място в сърцето на града е направен нарочно от съветите - в трети район, дипломатическия квартал, до двореца Шварценберг (днес хотел), специално тогава да се вижда от локацията, използвана от четирите окупационни сили на града. Строили са го немски военнопленници



Някак нормално, австрийските варвари все го вандализират като нашите, предимно цапат с всякакви бои.

Едно изследване на съветските военни паметници след 1991/92: , има го на три езика (en, fr & es)



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.03.23 15:33



е то непрекъснато избори, кога да го местят





Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Crrafterr]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано07.03.23 15:36



Била съм многократно във Виена, и този монумент съм посетила знам къде е и няма такива истории бои, хора с чук , които да чупят...в Унгария е същото, да не говорим за Полша, такава чиста и подредена столица, евала на поляците!



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: ad miral]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.03.23 15:54



Оффф, за момент прочетох "ДеТОНацията" и реших, че ще почва 3-тата Световна!



Не било това, слава Богу..




Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.03.23 15:55



В Рим , Ружке срам не срам още не съм била, ей го на , ако успееме тази пролет ще ходя да разглеждам столицата, но в т.н Република Сало, което сега е разкошно градче Salo' на брега на езерото Лаго ди Гарда съм била многократно и искам да ги кажа, че е невероятна красота, построено с вкус, старинни вили, пълзящи цветя, акации, и още незнайни за мен видове растения, ухае всичко, много хубави ресторантчета, езерна риба, класа си е, имам във фейса снимкови албуми, любимо място!

За абсолютен срам си е 20г. да живееш в Италия и да не мръднеш барем от любознателност до Рим, но пък от теб друго не се очаква. Човек без грам интерес към историята и културно-историческото наследство на държавата, в която живее. Коремът да е пълен, писаната начесана, фейсът пълен със снимки къде те води да плюскаш ракетата-носител и сичко е топ. Иначе си първа наредена да ни отваряш очите за италианската действителност и тероните.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Laugh2O22]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.03.23 15:57



В отговор на:

няма такива истории с бои



Като ми опонираш, първо проверявай,нещо редовно ти се случва

Например в случая:

- "Russia outraged at desecration of a monument to Soviet Soldiers in Vienna" - 13.04.2012

- "Moscow demands Austria eliminates damage to the memorial to Soviet soldiers in Vienna" - 08.05.2014

- "Soviet War Memorial in Vienna Vandalized" - 23.02.2015

и др.

Редактирано от Crrafterr на 07.03.23 15:55.



Тема Re: Ликувай народе! Детронацията е близо!нови [re: Naki]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.03.23 16:06



тя почна, а ти чакаш в дира ли да го прочетеш


в. 24 часа
Папа Франциск: Третата световна война започна

14.06.2022 15:28







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.