Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Намерих го!нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.23 11:27



Ако еврото изчезне, то няма копейкин да е причината.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Намерих го!нови [re: MupaM]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано01.03.23 12:04



Яко.

Едва ли съзнаваш колко много пропадаш в шаблона. В жълтопаветния такъв. По тая логика, единствените, които могат да се изказват за политическите процеси в САЩ са индианците. Жената, очевидно, е права, но и да не е, това няма никво значение. Тя се изказва за политиката, а не участва в нея, надявам се поне тук разбираш разликата. Ясно е, че искаш да запушиш всички усти, които говорят каквото не ти харесва, овластените тебеподобни - също. И е ясно, че един ден свободата, демокрацията и свободатата на словото ще победи и на тая територия, но до тогава ше тряя да търпиш.

Z

Тема Re: Намерих го!нови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.03.23 12:13



От мен едно бурно "коенеетака?!"



Тема Re: Намерих го!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.23 12:32



Абе и аз мисля че е така но не смятам че това е причината копейкин да не се среща с путин. По-скоро путин не иска да си сгромоляса репутацията





Тема Re: Намерих го!нови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано01.03.23 12:39



Оттук нещата, които ме касаят лично и как са се отразили на мен (аз отговарям единствено за себе си.... другите да се оправят както желаят):
От началото на пандемията изобщо не ми пречеше че стоя у дома... Аз съм домошар, маски носех само в магазина и то само първата година. По цял ден си гилах неваксиниран и без маска, омешан с един куп хора... около мен преболедуваха аз обаче някак изобщо не изкарах нищо подобно на ковид.

Не съм загубил нищо от локдауни, тъй като ние си работихме на пълни обороти.

От изпращане на оръжие печелят украинците, тъй като това им помага да се отърват от окупатора.

Доходите ми не се очертават да са ниски в никой случай. Не бери грижа за мен - аз нямам финансови проблеми дори и война да стане тук.

Кредити нямам и няма да имам. Не преча на никой да се себереализира по какъвто си иска начин и да си троши главата по всеки възможен начин който иска и е избрал сам.

Не ми пука за външния дълг на България и нищо не мога да направя и не искам да направя за това.

Ние вече сме вързани за евро и на мен лично ми е през мбижката в какво ще плащам ако ще и в шекели и юани все ми е тая.

Аз съм доста вън от системата... Плащам си квото се иска от мен за да се ползвам облагите на обществото и съм дотам.





Тема Re: Намерих го!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.03.23 12:39



Естествено ебаси!





Тема Re: Намерих го!нови [re: osvoboden pich]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.23 13:00







върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано01.03.23 13:10



За Ястребовски ли?





Тема Re: Намерих го!нови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.23 13:21



На швейцария външния дълг е 270%, нямам против да сме швейцария. Пък ако ЕС се разпадне, както ни е вързан левът към еврото, не ми звучи да е по-добре.



Тема Re: Намерих го!нови [re: osvoboden pich]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано01.03.23 13:21



И за ястребовски, и за целия постинг





върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.