Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.03.23 08:09



Между еврата на съпругата на копейкин и разбиранията му съществува очеизбождаща връзка, нарича се "фалшив морал". ако не можеш, или не желаеш да разбереш за какво става въпрос, аз мога да свия рамене и толкоз.

Или необходимостта да надприказваш всеки един, надделява


Не, надделява удивлението ми от неадекватността ти. И абсолютната ти липса на хладна математическа логика.

Благодаря, че обвиняваш косвено И МЕН във фалшив морал. Както ти казах - и аз имам евро, доста отдавна, но това не ми пречи да не съм съгласна с въвеждането на тази валута за официална СЕГА. (Впрочем - преди време вай Гърки заяви същото, не съм сигурна)

Последен опит.

Дали КК е с фалшив морал - не мога да знам. Доколкото е български политик - значи категорично ДА. Сигурно референдумът му е популистки. Сигурно жена му източва евра от фондове (щом го казвате - значи е така, не съм се интересувала, но вярвам, защото тя е жена на български политик)

Но това ИЗОБЩО не изключва хипотетична възможност НЯКОЙ (сам той или член от семейството му) да притежава евро, и въпреки това да преценява, че за държавата му не е подходящия момент да въведе еврото за държавна валута.

Заради това е ТЪПА ОПОРКА да се твърди, че КК има “фалшив морал” по такава абсолютно нелогична причина. НЯМА ВРЪЗКА между притежание на ЛИЧНИ евра и отношение към официално въвеждане на валута в държавата.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Послеписнови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.03.23 08:28



Послепис

Спомних си друга случка от житието на Копейкин като политик.

По спомени.

Преди доста време Възраждане бяха преминали 1% и имаха право на субсидия. КК разтръби, че щял да я върне на държавата, щото нали - ПАТРИОТ. После публично го разобличиха, че не само НЕ я е върнал (същото и Слави скоро), ами си е ПОСТРОИЛ ИМОТЧЕ с нея.

Дали ТАЗИ случка е доказателство за фалшив морал? КАТЕГОРИЧНО ДА.

Но не и ОНАЗИ, която обсъждаме, за еврата.

Тя е ТЪПА ОПОРКА, изсмукана от пръстите. Също както когато по някакъв казус ГЕРБ и ДПС гласуват заедно - другите веднага ревват “Ааааааа ето, вие сте задкулисна коалиция!!! “

Да, вероятно СА такава, но НЕ защото са гласували еднакво по един или друг произволен закон.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Намерих го!нови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано01.03.23 08:54



ти колко време можеш да издържиш на продължителна рецесия

Ако е с продължителност до 10-ина години не мисля, че ще имам проблем.
Ако е повече може би ще се появят и проблеми.

За да следиш какъвто и да е процес трябва да виждаш цялата картина в детайли а това дори и най-богатите и властимащи в този свят едва ли имат тази възможност.

Никой не ми съсипва здравето и доходите - изобщо не мога да се оплача от живота си, който е доста приятен. Имам изключително стабилно вътрешно състояние и трудно нещо може да ме бутне и да ме разклати.



Тема Re: Намерих го!нови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.03.23 09:19



въпросът не опира само до един човек
и моето семейство може да издържи на всякакви сътресения
но аз и в началото на измислената пандемия питах колко хора ще издържат да стоят затворени по домовете си
колко хора са спечелили или загубили от маски, ваксини и локдауни
колко са спечелили от изпращане на оръжие
колко могат да издържат на високи разходи и ниски доходи
колко хора имат да плащат кредити и живеят под наем
кой ще спечели ако България увеличи външния си дълг
кой ще спечели ако се приеме еврото
щото ти и аз не сме
срещу малкия човек се води война

"намерете този, който печели от войната, и го лишете от печалбите му - войната ще свърши."




Тема Re: Намерих го!нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.03.23 09:52



абе ти себе си като не можеш да оправиш, де си ръгнала да ги мислиш колкото хора!



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.23 09:59



Ние май говорим за различни неща.
Сефте


През цялото време приказвам че политик, който вее руски знамена, събира подписи за спасяване на българския лев, плюе всичко, свързано с ес, няма право да се възползва нито от ес, нито от еврото.
А не разглеждам еврото като възможност за закупуване на по-малко месо, и като мнение на мика зайкова.
Не съм икономист, но виждам, че от години сме вързани с еврото.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.03.23 10:18



събира подписи за спасяване на българския лев, плюе всичко, свързано с ес, няма право да се възползва нито от ес, нито от еврото.

Сега разбрах, че се ВЪЗПОЛЗВАМ от еврото… следващия път, когато искат да ми платят комисиона в евро - ще ги бия с пръчка и ще ги карам да обменят в лева. Защото не одобрявам много от политиките на ЕС (дори ПОВЕЧЕ от КК) и не желая да се ВЪЗПОЛЗВАМ от него.

Смешно е. Парите са си пари, в каквато и валута да са.

След като КК според теб е русофил (а той не е, просто е популист) - и долари ли няма морално право да ползва?

Ше пратим Накиту да го пита защо не емигрира в Русия.



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.03.23 10:24



Не съм икономист, но виждам, че от години сме вързани с еврото.

страх ги е като го приемаме да не се отвържем от еврото.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.03.23 11:16



Ето ти още примери за сравнение.

От известно време не си харесвам джипката. Все в отпуски, все опашки при нея - поне 2 часа се чака, често отказва направления, не изслушва… започнах да се оглеждам за друг лекар. Питам, разпитвам, проверявам… ще трябва и да чакам м. юни за смяната.

Морално ли е докато (ако) я сменя да се възползвам от нея и направленията й?



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.23 11:22



Провери пак, на мен в здравната каса ми казаха, че джипи може вече да се сменя по всяко време.



върнете ни архивите, идиоти



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.