Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Намерих го!нови [re: ad miral]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.23 00:07



Имаш ли аргументация защо предпочиташ лева?



Тема Re: Аз се чудя..нови [re: Silverado]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.03.23 00:16



Ясно. За евтин ток и вода и дупе ще дадеш.

В ония години вземах около 150 лева на месец, цветен телевизор "Електрон" беше около 1100 лева.

Редактирано от tuzlija-179435 на 01.03.23 00:23.



Тема Re: Намерих го!нови [re: Naki]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.03.23 00:32



Тяхната мантра, както и на всеки копейковец, вкл. скаран вече с тях, е: един българин може да бъде български патриот само ако е предан на Русия.
Коцето няма начин да не е хитряга за пред публиката и не го знам какво наистина мисли, ама във всеки случай възрожденци са официално горе-долу на тая позиция.

В един профил във ФБ преди малко се обсъждаше от бивш негов кадър, напуснал, въпросът защо като е русофил, не го канят на разговори в Русия. Аз поначало за политика с лично познати (еле в техните профили) не споря, неудобно ми е, обаче тук видях отговора на някаква рускиня с посочено местожителство "Несебър" и малко ми падна единият ъгъл от пердето. Колкото и нагъл да са те възпитали, като си дошъл в чужда държава доброволно, възпитанието изисква да си озаптиш малко наглостта. А именно, според нея Костя не го канят, защото: "России не о чем разговаривать с Болгарией. Она не суверенная страна и сама никаких решений не принимает" (знам, знам, тука следват бурни "ами не е ли така" от всички страни на политическия спектър на нашата си публика). Нашоках и канчето, белким се поусети, и последва: "судя по тому, что вьi пишете по-русски очень хорошо, хоть и с ошибками, вьi не болгарка". Ей тва синтезира типовия образ рядового русского. Първо, аз, смея да заявя, пиша паруски без ошибок, второ, не съществува нещо, което толкова зле да говори български, колкото средностатистически руснак на българското Черноморие - добре, де, толкова си могат, ама като какъв си позволяваш да се подиграваш на руския език на българите, който с около 92% вероятност за всеки даден случай е три пъти и половина по-добър от твоето собствено знаене на български, ако има такова? Или то не е едно и също? Верно не е, аз не ходя да си купувам къщи в руски курорти и оттам да обяснявам по нета на български на местното народонаселение, че Русия е не знам каква си държава...

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Намерих го!нови [re: MupaM]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.23 01:29



А бившият кадър какво каза, защо не го канят в русия?



Тема Re: Намерих го!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.03.23 02:15



Инфлацията е ВЪНШЕН ФАКТОР за този разговор. Тя може да се качи и когато сме вече в Еврозоната. А може и да падне докато още не сме там. Ако я нямаше войната и последвалата я енергийна криза, и още по-последвалия ги скок на инфлацията - за какво щяхте да говорите, защитавайки еврото?

И с какво щяхте да оспорвате детинските ми сметки за месото?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Намерих го!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.03.23 06:49



а провери ли колко години са били в рецесия, колко хора са се изнесли от Португалия и какъв им е Външен дълг (% към БВП)

- 131%

еврозоната ще се разпадне




Тема Re: Намерих го!нови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано01.03.23 06:53



еврозоната ще се разпадне

Кога?



Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.23 07:11



Между еврата на съпругата на копейкин и разбиранията му съществува очеизбождаща връзка, нарича се "фалшив морал". ако не можеш, или не желаеш да разбереш за какво става въпрос, аз мога да свия рамене и толкоз.

Или необходимостта да надприказваш всеки един, надделява





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Намерих го!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано01.03.23 07:11



Не казва, ама според мен се подразбира, че не е истински русофил, затова не е ценен от обекта на фИлията.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: Намерих го!нови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.03.23 07:24



на въпрос "кога" - само господ може да отговори
времето е относително нещо
човек трябва да наблюдава процесите, да слуша кой какво прави/говори и да може сам да мисли
а не някой да го води за носа, за да печели на негов гръб, съсипвайки здраве и доходите му
ти колко време можеш да издържиш на продължителна рецесия





Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.