Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано28.02.23 18:26



ама всичките са комунисти - това ги свързва!!!



Тема Re: Намерих го!нови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.02.23 18:41



Те са от тия комунисти, дето лапат.
Комунисти са колкото сме аз и ти.

И със сигурност имат разни зависимости, за да се дерат в прослава на путинска русия.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.02.23 18:47



Още не мога да разбера каква безумна връзка правиш… толкова си заслепена, че и логиката ти те е напуснала възмутена.

АКО е популизъм, че не искат евро - значи ЕВАЛА, напипали са желанията на народа. Ако успеят - какво пречи да си имат евро, а то да не е въведено официално?

АКО наистина ги е грижа за цените и за бедните, които само ще загубят от това влизане в Еврозоната - пак ЕВАЛА. Ако успеят - ще са се преборили за истинските си разбирания. Отново - какво пречи да си имат семейно евро, а то да не е въведено официално?

На мен какво ми пречат еврата, които получавам, ако се отложи тая патаклама още малко? Както досега съм си ги ползвала - така и в бъдеще. Имаме борд - нещата са регламентирани. Като започвах - беше в долари. Пак не ми пречеше, че ги имам.

И каква е разликата дали еврата са изработени или откраднати? Имаш ги - харчиш ги някак.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Дал съм ти курс купува, има и курс продава.нови [re: NAVYBG]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано28.02.23 18:57



Дал съм ти курс купува, има и курс продава.
Този курс е на Булбанк, и както е известно, курсовете на банките са по-неизгодни дори от тези на чейндж бюрата на Витошка.



Хайде сега да ти дам и аз курс, искаш ли?



Да не говорим, че това, което губи търговецът при превалутиране го печели банката или бюрото, които обменят.

Та къде потъна 1 милиард не разбрах?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.02.23 19:00



АКО наистина ги е грижа за цените и за бедните, които само ще загубят от това влизане в Еврозоната - пак ЕВАЛА. Ако успеят - ще са се преборили за истинските си разбирания.

А кои са истинските разбирания на "възраждане"?
Значи спечелени, откраднати, няма значение, а?

Ти си готова за дубай, гледам





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Намерих го!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.02.23 19:48



Значи спечелени, откраднати, няма значение, а?

За целта на нашия разговор НЯМА. Ти твърдиш някакъв абсурд - че понеже жена му имала евро - той нямал право да се бори срещу въвеждането на еврото в държавата.

Нерде Ямбол - нерде Станбул. Нерде Хасково!



Кажи “жена му източва Еврофондове!!!” - ще се възмутя и ще те подкрепя, ако е вярна.
Но да правиш връзка между референдума и семейните им валута - тъпо е.

Точно толкова тъпо, колкото опорките на Накиту: “някои неща в социализма бяха по-добре от сега” <->”що не емигрираш в Русия”.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.02.23 19:51



Кой ти забранява да купиш 50 кг месо? Някой ще те следи и санкционира дали купуваш повече от 40? Еднократно? Или за определен период?



Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.02.23 19:57



Роден съм 1961. При социализма ерекцията ми определено беше по-добра.





Тема Re: Намерих го!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.02.23 19:59



Пак не разбрах кои са истинските виждания на "възраждане".



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Намерих го!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано28.02.23 20:18



Не си внимавал - пАри нема, еврото ще изяде левовете с курс 2,5 към едно или не дай боже, 3:1.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.