Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 23.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тема за най наболялата теманови  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано21.02.23 16:49



който му се гледа и слуша моля заповядайте и само не казвайте, че не е вярно, доста от казаните неща са абсолютна истина, хубав и светъл ден



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.02.23 16:57



За кого абсолютна, за кого - относителна, за кого - хич, нали го знаеш оня виц: кому ниска, кому висока...

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 21.02.23 16:57.



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: MupaM]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано21.02.23 17:01



ако имаш малко време заслушай се

но безпристрастно, ей така само слушай

Редактирано от Laugh2O22 на 21.02.23 16:58.



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.02.23 17:03



Не ми харесва, че слага Русия и себе си малко в ролята на жертва... че горките те били принудени... Някак не ми се връзва с ударите по украински чисто цивилни обекти. Говори за някакви лаборатории за химическо или някакво друго оръжие в Украйна, за което не посочи никакви доказателства. Тук действа като хамериканците, които нападнаха Ирак, тъй като видиш ли Саддам имал някакви химически оръжия... пък после търсиха и нищо не намериха и така и не я оправдаха тая война. Тази идея с лабораториите въобще не ми се връзва. Докато го слушах днес естествено не всичко разбрах, тъй като съм позабравил руския, но пък прихванах доста неща. Като цяло ми се стори, че се оправдава...



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: osvoboden pich]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано21.02.23 17:04



в момента го слушам, мисля, че казва истини правото на Русия да бъде силна, да си защитават държавата и руско говорящото население с руска култура в Украйна, за това, че НАТО има почти във всяка страна свои бази, за икономиката им и че въпреки санкциите те успяват да ги преодоляват, за националната им индентичност, като цяло дано да свърши тази патаклама там и да успеят да се споразумеят, много са ми интересни коментарите на другите слушащи отстрани на видеото





Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.02.23 17:13



Абе де да знам - нещо не съм впечатлен. Никой не напада Русия с армия - обратното е. Те нападат. Границите на Русия не са застрашени - те застрашават чуждите. Струва ми се, че изкривява действителността през призмата на своето его.



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: osvoboden pich]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано21.02.23 17:16



Не знам , не съм психолог, но мисля, че като държавник в настоящата ситуация се държи адекватно. Визирам речта.В момета слушам частта за ядренните оръжия....ей това мен ме смущава най вече.



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.02.23 17:21



Кой ще ти слуша два часа реч, бе!

Цялата алабаланица, обобщена в няколко коментара под видеото:


Программа замечательная, дай Бог ,чтоб была выполнена. В.В.Путин-красавчик,
В прямом смысле весь мир следил за выступлением.
Для запада и Америки гвоздь в крышку их гроба.

Люди ждали настоящего обращения, а не мыльных пузырей.

Полтора часа ни о чем ? Как обычно..

Ничего по сути.

Бог мой,это о чем можно говорить почти три часа?Сказал бы - "простите за загубленных людей,детей...за разрушенные города,деревни,за сотни тысяч солдат с обеих сторон,за нищих, за разворованные природные богатства,за сотни миллиардов оставленных в банках мира

Как во времена совдепии,ничего не изменилось, "одобрямс" полный зал овец, а Моль во главе

Почему убираете комментарии?


как всегда Россия ВО ВСЕМ ВРЕТ . Там , где можно добавить своё мнение— они вписали - убрать написанное … не дают писать правду . А все отзывы , которые не нравятся путину — подчищают . ОДНО МНЕНИЕ только должно быть . Как при Сталине или при Иване Грозном- сифилитике

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.02.23 17:28



2 часа си слушала?
Браво!



Тема Re: Тема за най наболялата теманови [re: Laugh2O22]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.02.23 17:26



Притръпнах за ядрените оръжия - ако някой започне ядрена война - пак той ще е. И после пак ще си мисли, че постъпва правилно и че е добрият а запада е лош...
Аз принципно не съм му фен. Предпочитам запада със всичките му недостатъци. Тиранията на тогова някак тц.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.