Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 18.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Събота вечернови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:21



Как я карате?

Освен китайски балони и безотговорни мъже, някакви други вълнения?

П.п. Надявам се знаете, че как ще бъде управлявана държавата, не зависи от вас..

Редактирано от parvaty на 04.02.23 20:20.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.02.23 20:22



Събота, събота вечер, празник на мойта любов ……
При мен е сред пладнина. Току що приключих обяд във виетнамски ресторант и след това мач часове за лекар и фризьор. И много по-късно ще я подкарвам от ефин край …….

Редактирано от Koftia на 04.02.23 20:24.



Тема Re: Събота вечернови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:23



Имате годишнина? Много сладко.. къде ще ходите??



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.02.23 20:29



Няма годишнина. Този си е мой любим ресторант. А жена ми ще ме води утре, на друг, не в града. За първи път.

Годишнини - след някой ден съм на 33 години в Канада, след месец и половина на 30 години канадски лиценз. Така също котаракът на 22 години.





Тема Re: Събота вечернови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:29



WOW!! 33 години.. браво. Т.е. Ти си вече повече канадец, отколкото българин.. четох някъде беше писал, че си на 65.. усещаш ли се канадец? Хващаш ли от манталитета им??

Иначе ви пожелавам приятно изкарване във въпросния ресторант.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.02.23 20:34



Заешко задушено при нас, две малки зайчета мушнах в голям гювеч, три часа, облизаха си пръстите моите

Съвсем скучна събота, лежане, ядене и пиене, мързелуване, чатове, глупости, гореща баня, нищо особено. Готина книжка зачетох, една приятелка прописа.



Тема Re: Събота вечернови [re: Crrafterr]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:35



Браво на теб, харесвам мъже, които готвят. Имат особен чар.

Аз се каня да пиша книга от доста време .. избистрям идеята още, пък ще седна.. надявам се книгата на твоята приятелка да ти е интересна.

Аз си купих Thinking, Fast and Slow от Daniel Kahneman. Започва много интересно.





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.02.23 20:36



Ще се въздържа от коментари. Само една ключова дума / фраза е достатъчна. Аз тук живея . Не бера маслини и ягоди.


Тенкс за пожеланията. Утре ще е пътуване, дано трафикът да върви, да няма задръствания .



Тема Re: Събота вечернови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:39



И тя е?? (Ключовата дума).

Няма нищо лошо в брането на ягоди - все някой трябва да го прави..

Иначе дано.. при нас поне винаги има трафик, ама при вас разстоянията са други. Пожелавам ти да няма трафик и да изкарате приятно.





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 20:42



Сготвих света. Трябваше и да поработя, но много ме домързя - котката спи върху чантата на лаптопа. Трябвало е да стана готвачка в стол или поне да имам 15 деца



Решила съм да си водя финансов дневник февруари и да спазвам финансова дисциплина 1 месец и да изляза на плюс. Идеята е да имам сума на ден и накрая да натрупам спестеното/прахосаното. Засега съм трагично на много минус след 2 големи пазара за 4 дни, но така се случи, че всичко свърши. Ще я купя тая селска къща преди 50, ако ще да няма покрив




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.