Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Глупава тема... за мъжкото излъчваненови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.02.23 08:00



Прелюдия. (Ордьовър, увод, встъпление или каквото там си изберете)



В музикантския ми период бъбрихме веднъж с един собственик на заведение в Швейцария. На тема колко би било гот да свири дамски оркестър - сигурно заведението ще е пълно... а той казва - НИЩО ПОДОБНО! Оркестърът трябва да е мъжки, от готини музиканти. Така мацките от цялата околност се стичат да ги гледат и да ги свалят, а след тях (и заради тях) се домъкват и пичовете от околността и така заведението се пълни!

Винаги съм си го мислела, като гледам как ТВ каналите се надпреварват да изтипосват като "синоптички" всекакви супер-мадами, с вид коя от коя по-готина и манекенчеста. Викам си - що не вземат да приложат теорията на оня швейцарец? Не е съвсем същото, но...

По едно време, някой дали го пошушна на Кошлуков - но той докара нЕкви млади синоптичковци от мъжки пол.

И ся стигаме до същността на темата!

Гледам ги тия синоптичковци... ми те едни пиленца, блудкавки, сладички като първолачета, свенливи усмивчици, клепат с очички и пристъпват от крак на крак като пред черната (бяла напоследък) дъска...Ей го едното пиленце, второто отлетя нанякъде, не съм го виждала скоро.



Знам, че всяка жена си има свой модел за "секси мъж", например - Гърки се размазва пред оня плъх Василковски...



Ама все пак - клубарки, има ли някакви стандартни и незаобиколими мъжки черти според вас, които трябва да притежава мъж, за да ви въздейства КАТО МЪЖ?

Дайте примери, ако искате, ама да не са на актьори, щото на тЕх това им е работата и затова им плащат все пак - да са секси, поне 90% от тях.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 03.02.23 12:35.



Тема Re: Глупава тема... за мъжкото излъчваненови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.02.23 08:38



Всъщност - мнението на клубарИТЕ също би ми било интересно… така си мисля. Правили ли сте нещо - като модел на поведение, или подражание, (признайте си де!

)или мнение дайте за мъже, които се харесват на жените, пък според вас са пухльовци!

(Аз мога да дам куп примери за такива пухли! )

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Глупава тема... за мъжкото излъчваненови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.02.23 11:03



Близко до темата ще споделя : Таз синоптичка по НТВ, Лора Георгиева, не може ли поне веднъж да се усмихне. егати скумрията


Предпочитам си Василковски, хич да не ми е мечта за мъж.

Пък онази от БТВ, Виктория, новинарката- ми то измъчен поглед

Човек може да не е красив, но да има харизма.

Пък после що не гледам ТВ, ми не гледам, затова.



Тема Re: Глупава тема... за мъжкото излъчваненови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано03.02.23 11:37



Тези физиономии които си постнала, не мога да ми въздействат.
Един мъж трябва да има мъжко излъчване не само като външност, но като дела и държание към жените
От артистите мога да кажа кого НЕ харесвам -Том Круз. За моя вкус е нисък, но по важното,
че направи жените до себе си нещастни и депресирани.



Тема Re: Глупава тема... за мъжкото излъчваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано03.02.23 11:47



Таз синоптичка по НТВ, Лора Георгиева, не може ли поне веднъж да се усмихне.
Ти просто не подозираш, колко мъжки активизъм може да генерира една отегчена женска физиономия.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: тема... за мъжкото излъчваненови [re: UnicaDonna]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано03.02.23 11:45



Никога не съм се заглеждала по синоптици. Самото поведение няма как да ми хареса - стои мирно, мрънка и рецитира нещо там. Поне някоя шега да пуска, но и това не е лесно.



На мен трудно ми въздействат мъже. Трябва да има тръпка, ум, разкрепостеност, почтеност, колорит, а бе изобщо светлина и интелект.
Разни тъмни и/или комплексирани тарикати изобщо не ги възприемам като мъже, някаква друга порода са за мен.



Тема Re: тема... за мъжкото излъчваненови [re: Luchezara]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано03.02.23 12:02



Разни тъмни и/или комплексирани тарикати изобщо не ги възприемам като мъже, някаква друга порода са за мен.
Още една поддръжница на джендерството.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: тема... за мъжкото излъчваненови [re: ad miral]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.02.23 12:18



Силно ми убягва идеята на темата - дръти вкиснати кукумявки да си споделят просовиденията за секси мъж. С "подобрения" - кой не им бил секси мъж, молависъ.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: тема... за мъжкото излъчваненови [re: Luchezara]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.02.23 12:16



Самото поведение няма как да ми хареса - стои мирно, мрънка и рецитира нещо там.

О, уверявам те, че и в стоенето мирно и рецитиране може да има сексапил! Той просто си струи от фигурата, от погледа... За Гърки вторият (Василковски) го има, за мен - НАПЪЛНО отсъства, даже ми ппроизвежда обратен ефект... да паля колата и да бягам..



Или както се изказва синът ми в други случаи - "Ще повърна!!"

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 03.02.23 12:28.



Тема Re: Глупава тема... за мъжкото излъчваненови [re: 4ereshka2]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.02.23 12:26



Тези физиономии които си постнала, не мога да ми въздействат.

Аз ги пуснах просто информативно, ако някой ги е виждал - да разбере кого визирам.

А иначе - случва се някой да не е фотогеничен и да изглежда зле на снимка, дори да е ГРОЗНИЧЪК, но да те хване точно с това, което ти си описала - държание, общо излъчване на движенията...

Има и обратни случаи - примерно - моят кумир за мъжка красота на снимка и на визия направо ме побърква, обаче като се раздвижи - е тотално дърво! (Коментирам го, макар и да е актьор, въпреки "инструкциите" в темата си, защото е ОБРАТЕН пример. Поне за мен..)



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.