Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 02.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Оксиморони от ежедневиетонови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.02.23 11:41



От моя речник :
Толкова съм гладна, че чак ми се повръща.
Толкова много сънувах тази нощ, че хич почти не съм спала.

Това обаче са съвсем истински мои усещания, не че ги казвам по грешка.

Когато съм гладна, наистина ми се повръща. Когато сънувам много, сякаш не съм спала. Машинката на ръката също потвърждава, че не съм имала рем фаза, доколкото може да й се вярва, разбира се)). А всъщност цели филми мога да разкажа сутринта. И съм уморена, сякаш не съм спала, ами наистина съм летяла, копала... това, което съм сънувала съм го правила наистина.

Вие как сте с оксимороните?





Тема Re: Оксиморони от ежедневиетонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано02.02.23 13:10



От толкова много бачкане, се чувствам като жив труп. Обикновено се допълва с "дагоева". А Уникалната, с нейното редовно гледане на телевизия "Алфа", е толкова умна, че чак ми простее.







Тема Re: от ежедневиетонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.02.23 14:00



Не е оксиморон, ама ми е толкова странно, че чак ми звучи оксиморонно: "Работата се закучи"





Тема Re: Оксиморони от ежедневиетонови [re: Nuke Dukem]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.02.23 14:02



Горд участник съм в скандал, вдигнат от покойния вече Десислав Чуколов от Атака в избирателна секция в Кюстендил.Присъствах като застъпник , а той се опита в качеството си на наблюдател да вкара екип на партийната телевизия и почна със скандала и провокациите още от вратата.
По едно време станах и му прочетох лекция на тема : Откъде изгрява слънцето и под кой камИк спиЕ смокО...


Дежурният полицай културно помоли Чуколов и екипа му да напуснат, и мен барабар.
Когато си еб@х@ майката като бити гъ3ове, полицаят ми рече да си вляза.
Две млади момчета, студенти, от някакво НПО , снимали джУмбуша на телефона после ми чиниха голямо евалла.

Та:
Впечатлението ми от случката беше:
Всичките тези от Атака въртят една и съща грамофонна плоча - едни и същи лафове, мурафети, фатки.
Без значение дали е Сидеров или някой от другите - все тая е...



Тема ППнови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.02.23 14:01



Опитвам се да измисля оксиморон за следното: шефът на позната не може да вдигне заплатите, та направил работната седмица на 4 дни.
Един вид, вдига заплатите с 20%

- как да му викам на това?



Тема Re: Оксиморони от ежедневиетонови [re: tuzlija-179435]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано02.02.23 14:19



Две млади момчета, студенти, от някакво НПО , снимали джУмбуша на телефона после ми чиниха голямо евалла.
Черпиха ли поне?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: от ежедневиетонови [re: Crrafterr]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.02.23 14:26



ЗакУчи, закАчи - нали кучетата при коитус като се закачат едно за друго и не могат иска да се разкачат(а може би разкУчат?)...
Те така Кумчо Вълчо като вОзприел бабата на Червената шапчица вагинално , после едваЙ се разкачил, решил на бис да я "ощастливи " и анално, ама...Напъвал, напъвал, па изръмжал: "А ма, дърто, кога най-после ще дойде унука ти с гърненцето масло??!!?"...





Тема Re: Оксиморони от ежедневиетонови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.02.23 14:27



Kaфе от автомат, дълго, с много захар....





Тема Re: от ежедневиетонови [re: tuzlija-179435]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.02.23 14:47



Змиите като се закучат, карат по 5-6 дни...



Тема Re: от ежедневиетонови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.02.23 14:54



Еее, и змиите ли се таковат?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.