Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за децата...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.01.23 17:19



Не съм доволна от липсата му на такт.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Пак за децата...нови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано30.01.23 17:31



голям брутализъм!
не съм доволна...



Тема Re: Пак за децата...нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.01.23 17:29



С туй възпитаване в тактичност видях най-голям зор с моето и пак не я свърших като хората. Драстичен случай още в детската градина, онова да е било 4 годишно:
Имахме един много мил и възпитан съсед, едър въздебел мъж с голямо шкембе, засичахме се във входа и по асансьорите. Асансьор за 3 лица и голям, товарен. Чакаме веднъж аз, дребният и мъжът, първо идва малкия асансьор, мъжът влезе пръв, дребното се дърпа и заявява на висок глас: "Да почакаме другия асансьор, от този дебелия няма място за нас". Мъжът се изчерви, горкият, аз потънах в земята от срам, извинения, смутени усмивки, абе, резил. После - конско: "не се говори така за хората, никога повече не го прави". Отсреща - искрено учудване, неразбиране, та чак обида - "ама защо, той нали си е дебел, не съм излъгал". "Да, ама е лошо да му го казваш". "Защо да е лошо?" Бря! Зор голям с години да си уча детето да премълчава очеизвадни факти и дори да лъже от пусто добро възпитание.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Пак за децата...нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.01.23 17:35



Неее... Тарти е телец, не би се обидила.. просто споделя, че други биха се обидили.. поне аз така разбрах де...

Точно тъй е, шоки, ти по себе си знаеш





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Пак за децата...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.01.23 17:37







върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Пак за децата...нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.01.23 17:43



Именно, именно.

"защо да не го кажа, да не би да е лъжа".

Както беше рекъл на бившето си гадже "слава Богу, че не си взела чак целия нос на майка ти".
И момичето ми се оплакваше,

Проблемът не е никак маловажен, но за жалост е вече късно.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Пак за децата...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.01.23 17:45



Дъщерята преди 20 години, прибираме се от гости и взимаме Н. с колата, за да я оставим до тях. Днес Н. е професор, д-р на науките и пр.
- "Лело Н., ти защо си толкова дебела?"

Писах го и в клуба навремето





Тема Re: Пак за децата...нови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.01.23 17:59





Но при децата е малко по-различно.

Но когато си вече възрастен, друга работа.

Описвала съм тук случай.
Преди години, наш познат праща на нова година смс до момиче от тайфата, която празнува някъде из планините: "всички са мъртви".
Горкото момиче се беше изприщило, докато се свърже с някого, то през нощта в тия шумотевици кой си гледа телефона.
После не му говорИ почти цял месец, а той учуден "ама за какво, аз се майтапех".

Колко ли не му трихме сол на главата, той тъпо и упорито настояваше, че сме нямали чувство за хумор.

Един - едкнствен синът ми се скъса да се хили, и повтаряше :"голям майтап".



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: кво е това "торба", ше кажеш "вютонче"нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано30.01.23 18:14



Предпочитам Фурла


Като човек много приличам на торба за боклук. Оттам и торбата, само че модерно, по английски



Тема Re: Пак за децата...нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.01.23 18:13



Стига бе, младежът така говори защото е с близките си хора, за които знае, че имат чувство за хумор и не се връзват. На непознат няма да го каже.

Моят син е бил към то 6-7 години, уж голямо магаре, но имаме такава случка : правехме с баба му един и същи сладкиш, известното "негърско дупе". Той си беше научил, че бабиното дупе е по-хубаво от маминото. И идва един комшия, тъкмо свеки беше правила сладкиша, още топъл, и нашия млад любезен домакин се изрепчи : дядо Иване, искаш от дупето на баба, много е вкусно!



Дядо Иван нещо недочуваше и вика : какво, какво? И аз го хващам малкия за ръката и тихичко : неее, не се казва така, дупе е само за нас, иначе се казва фъдж.
А дааа, чувал съм я тази дума.


Та така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.