Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема абе, вас насилственото налагане  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано27.01.23 12:03



на яденето на насекоми, не ви ли вълнува някак?







Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.23 12:23



Ама насила ли ще е?



Или то винаги така се почва, уж доброволно и после - бам!...


От Фейсбука, един колега го беше споделил, авторката е Йорданка някоя си:

-Бабо Мравке, де така?
-Тичам, Щурчо, към Москва.
Във Сибир, Урал и Коми
не похапват насекоми,
пустите еврофашаги
станаха инсектофаги.
-Бабо Мравке, ох, че страшно!
Бягай, да не станем брАшно!


„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 27.01.23 12:23.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.01.23 13:00



Къде това?



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано27.01.23 13:11



оооо Джъмболесо!



не виждам как биха ме накарали да изям буболечка, ако на продукта има изписано съдържание.
но със сигурност съм хапнала една дузина с плодовете...
не ме притеснява.
не ме притеснява и че продават месо...
абе нищо не ме притеснява, относно вида храна.
притеснителни са други неща при обработката, консервирането, качеството и т.н.
но конкретно за мен си...и това не ме притеснява.
тенденцията да се продават боклуци е неприятна-дори опасна, ако не си я произвеждаш или купуваш от сигурни източници, което повечето хора не могат да си позволят, вкл. и финансово.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 14:04



Не. Вече съм ял мравки - дори са приятни на вкус. Насекомите са си чист протеин.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.23 14:04



Готвени или натюр?

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано27.01.23 14:15



Четох за едно от разрешените насекоми - брашнян червей или нещо такова. Не се препоръчвала консумацията му за лица под 18 години. Предизвиквал купища алергии. Да ни е честита поредната европейска лудост под наслов "да спасим планетата". Тепърва се броят жертвите на вълшебния серум, дето уж осигуряваше безсмъртие и хайде поредната крачка напред.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: MupaM]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 14:31



Съвсем сурови и природно чисти... на един гол баир някъде в Родопите



Имаха леко кисел вкус и не знам колко трябва да изям за да заситя поне глада си



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.01.23 14:32



Насекомите са си чист протеин.

аре стига с тоз протеин и насекомите





Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано27.01.23 14:28



яденето на насекоми, не ви ли вълнува някак?

Що? Аз и преди си го практикувах:
Откак се помня, лапам мухи.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Asia.]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 14:33



Е то един куп сегашни храни предизвикват алергии... алергичните хора обикновено ги знаят и не ги хапват. В някои случаи са фъстъци или други ядки в други мед, в трети нещо друго. Природата изобилства от всякакви алергени.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.01.23 14:33



Откак се помня, лапам мухи.





Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.23 14:35



Ако ги изплюваш, не ти се брои.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.01.23 14:37



Хич.
Това "задължителни" е глупост.

Аз не ям морските дарове, и още куп неща.
Досега никой не ме е хванал за гушата.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: MupaM]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.01.23 14:41



Чета, че става въпрос за "разрешаване", освен това е само за 2 насекоми (от над 1500 ядливи). Разрешение чакат още 8 =>

.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 14:43



Трябва да се има предвид, че вече сме 8 милиарда.
Всяка секунда се раждат около 3-4 нови човеци и умира 1 - населението расте със страшни темпове а пък обработваемите площи намаляват. Това налага приемането на подобни мерки - инак глад и смерт. Ние точно не можем да се оплачем, тъй като сме от тази част на човечеството дето можем да си позволим преизобилно хранене. Мнозина други не могат да се похвалят със същото.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано27.01.23 14:46



Различно е. И аз не ям зайци, овце и куп други. Насекомите ще бъдат хранителни добавки. Вече ги има в някои видове сокове като оцветител. Ще се добавят в тестените изделия, брашното. Не запомних всичко, а, и в бирата също. Значи ние, с малките деца, сега трябва да изучим под какво име ще ги в изписват на опаковките и да следим да не купуваме такова нещо. Щото казаха - на деца да не се дават.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано27.01.23 14:48



Да, и мерките ги налагат в вай-слабо населения континент с най-застаряващото население. Да имаш дете в Европа означава, че не си "грийн френдли". Аман.



Тема съсипиянови [re: jumbles]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.01.23 14:51



"Не стига да цакат тоя малък, но много просто народ със скъпи билети за театър, ами сега ще го карат и да яде щурци между две постановки на Камен Донев вместо традиционната тоалетна хартия в кренвиршите. Ами наистина, съсипаха я тая държава!"



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Crrafterr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.01.23 14:55



Най-вероятно е точно така. Аз затова засега нито се притеснявам, нито търся допълнително инфо, нито бягам към Москва. За по-нататък - ще видим.



„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.01.23 15:38



Абееее...то от известно време как ли не се чудят да ни е гадно и да ни изтребват!


Ще се справим и с това



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Asia.]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 15:40



Първо не знаем дали го налагат или става допустимо съдържанието на насекоми... второ при един свободен пазар какъвто е европейския веднага ще се появят всякакви разновидности брашно за всеки вкус - кеф ти с насекоми, кефти без глутен, кеф ти без насекоми и с глутен и т.н. и т.н. Няма начин да ти наложат да ядеш нещо, дето не искаш... още повече в Европско...



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Lira Emerald]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано27.01.23 15:42



Па те ако искат да ни изтребят това е твърде лесно - пускат някакъв модифициран вирус, бактерия или паразит (различен от ковид, който не беше толкова смъртоносен) и гледай ти шоу.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано27.01.23 16:00



"Отвиеш се - му'и.


Завиеш се - бу'и.
Натъртиш се - уи..."



Тема Как да не ме вълнува ....нови [re: jumbles]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано27.01.23 17:57



Аз за една муха в супата ако знаеш какъв скаандал вдигам ...



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема то така се почванови [re: Crrafterr]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.01.23 17:58



Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 27.01.23 17:59.



Тема Re: то така се почванови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.23 18:07



Стига да не ни карат да ги приемаме отзад съм съгласен с някакво частично въвеждане!


(Ако трябва отзад - твърдо съм против! )

От хартията и "сухата" кръв явно са мааалко по-полезни/безвредни насекомчетата все пак..
Като са толкоз страшен алерген, едва ли всичките 100% са такива - ще се намерят и по-безопасни видове.


Редактирано от Naki на 27.01.23 18:13.



Тема ял съм хлебарки и скорпионинови [re: jumbles]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.01.23 18:29



ама бяха толкова препържени, че нищо не им се разбираше



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано27.01.23 18:30



Преди няколко години имаше пак подобни тласъци да ни намекнат, че скоро ще мрем от глад.

WALL·E


Тема Re: то така се почванови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.01.23 18:58



Интересно!
А самата статия завършва така: "Изборът е наш."



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.01.23 21:12



- Венеро, ти къде почна работа ма?
- В института по заразни и паразитни болести.
- Кат зараза или кат паразит ма?





Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 21:15





Това е много яко! Евала на автора.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.01.23 21:19



Мене ме.. направо умирам от гнус.. добре, че са длъжни да обозначават на опаковките - “съдържа щурец”…



П.п. Имаше един мим тия дни по ФБ - Гордън Рамзи намръщен, отстрани пише “човечеството при вида на сухоземни насекоми”, снимани хлебарки и щурци, после същият усмихнат, пише - “човечеството при вида на морски насекоми”, снимани скариди и прочее.. което малко не е баш така, ама пропагандата не спи…



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Asia.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.01.23 04:32



Споко бе, ще ги изнасяме за китай и други подобни.
Бизнес ниша ще пълним.



върнете ни архивите, идиоти


Тема вълнува ме, радвам му сенови [re: jumbles]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.23 06:47



който копнее за "нормална държава" не насекоми, ами и лайна да яде




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: parvaty]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.23 07:02



те хубаво обозначават, но след 20 години няма да имате друго, ще плюскате скакалци или соя, по избор.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: zaphod]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.01.23 07:28



В Германия се отстрелват по 700 000 диви свине и по 1 200 000 сърни годишно.Поголовието от домашна свиня е 25 000 000.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: tuzlija-179435]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.23 07:56



е тия скакалци нали за това ги въвеждат, да се прекрати това "безобразие" в някакъв срок, примерно 20-30 години




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: zaphod]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.01.23 09:06



Имам книгата " Ще има ли орли през 2000 година?" от Ищван Майор (1982). Днес, 40 години по-късно си ги има, въпреки...



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: tuzlija-179435]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.23 09:36



аа, не ме разбирай погрешно - аз не казвам че след 20 години в гейропа няма да се яде месо, казвам само че умниците на кормилото опитват да направят да не се яде. и ако "всичко е наред" ще успеят, защото вече имат опит, с много неща успяха, например цигарите и "безразсъдното" размножаване. механизмите за "варене на жаба" са добре настроени и натествани, така че ако няма "форсмажорни обстоятелства" първатката ще яде скакалци и още как. "форсмажорните обстоятелства" обаче чукат на вратата, така че не давам 100% че това наистина ще се случи




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема жалко за jumblesнови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.01.23 09:57







Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано28.01.23 10:02



Все още е по избор, но всички си знаем, че след време ще е задължително. С интерес ще следя процеса, доколкото спасителната лодка ми е паркирана пред вратата.

Z


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Baldrian]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.01.23 16:28



Тези дни изчетох най-малко хиляда поста, свързани с яденето на насекоми и установих, че повечето хора просто не могат да си ползват главите по предназначение. Много малко са тези, които осъзнават истинския проблем с тези европейски регламенти, а той е, че нещо ни се НАЛАГА НАСИЛСТВЕНО по политическа линия, БЕЗ нашето съгласие. А това е ни повече, ни по-малко ф@$$истки почин. Точно същият, на който бяхме свидетели с тестването и инджектирането.
Досега кой ви е спирал да ядете буболечки? Някой да е идвал у вас, за да провери дали си готвите мухите на яхния или ги биете с вестник? Не е. И можехте спокойно да си ядете всичко, което пожелаете – мухите, хлебарките, червеите, даже и съдържимото на тоалетната, ако ви се нрави. Никой нищо не ви е забранявал. А защо не сте го правили? Ами защото не сте искали. Да, но сега положението става "няма не искам, няма недей". Ще се опитам да обясня защо, пък който разбере - разбере.
Едни щели да четат етикетите, другите пък нямало да пазаруват от магазини. Да, това е вариант, но не е решение на проблема като цяло, нито спасение. Защото почти никой не си задава въпроса: "А с какво ще хранят децата в детските градини и училищата?" Защото децата са бъдещето на България. И кел файда, че ние, дъртите, ще се опазим, ако позволим бъдещето ни да попадне в ръцете на фармамафията - болно и изгубено. Колко хора познавате, които могат да си позволят да гледат децата си вкъщи и да не ги пращат в ясли, градини и училища? А колко родители готвят на децата си и им дават храна за училище? Колко майки могат да замесят хляб или да разточат баница? Тези, които аз познавам, се броят на пръстите на едната ми ръка. Баби на село вече почти няма. Като се замисля, то и в града няма - ако има, те са там, за да работят, а не за да гледат внуци. И каква е равносметката? Точно след едно поколение 90% от децата ще са жертва на едно брутално политическо извращение, което не е ясно до какво ще доведе.
Най-смешни са ми доводите от сорта на "в Азия от край време ядат буболечки и нищо им няма". Че то и ние, в България, от хилядолетия пием ракия и нищо ни няма! Но знаете ли какво ще се случи, ако приемат регламент в Азия да се слага ракия в храни и напитки? Сума ти народ ще се изпоразболее, ако не и по-лошо, защото тази раса няма ензим, разграждащ алкохола. Те просто са устроени различно от нас, европейците. И който прави сравнения без да взема това предвид, е или наивник, или престъпник.
Най-страшното в цялата тази история за мен е, че тя отваря пътя към още по-големи извращения на тези, които са узурпирали властта. Утре те могат да решат, че ще ни хранят с човешко и да дадат на децата ви супа от него, а вдругиден, че трябва да станем слънцеяди и вместо да ги хранят с каквото и да било, просто да ги изкарат на поляната, за да погледат слънцето. Или просто да ни изрежат червата като ненужни.
Тази гавра с живота ни ние я позволихме и ние трябва да я спрем. И да си върнем свободата. А свобода не е да си правиш каквото искаш; тя е да не ти се налага да правиш това, което не искаш.









Тема Re: жалко за jumblesнови [re: Crrafterr]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.01.23 16:33



наистина съм за ожалване, все още не съм разрешила дълбоката си лична дилема - дали съм луда или не съм достатъчно луда







Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.01.23 17:46



Ясно... това е някаква фейсбук истерия...



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.23 18:12



успокой я тази фейсбушка истеричка, че децата в детските градини още дълго ще гледат буболечките в менюто си през крив макарон. както и любителите на традиционна мръвка - щото не могат да си ги позволят.



Брашно от щурци се появи по рафтовете на супермаркетите в Румъния, установи проверка на БТА. Цената за сто грама е 96,25 леи (38,34 лева), тоест 962,5 леи (383,5) струва един килограм.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.01.23 18:24



щом казваш на

и "фейсбук истерия", сигурно така ще е
коя съм аз, че да оспорвам думите ти



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.01.23 18:47



Първото е незаслужаващ внимание източник, второто говори за евентуални алергични реакции каквито мнозина получават при цъфтеж да речем. Цялата природа е пълна с всякакви алергени. Невъзможно е да ги избегнем, но можем да понижим чувствителността си към тях.

Пак казвам - пазарът е свободен и както има безглутеново брашно - така ще се появи и безнасекомово брашно - бъди сигурна, че нишата ще бъде запълнена със всякакви видове кулинарни продукти.

По-голямата част от човечеството си хапва доволно насекоми а примерът за ракията дето го е написала тази жена е манипулативен и нереален.

Лично аз не съм впечатлен от това, че ще опитам някой ден някое насекомо - вероятно без да знам съм опитвал немалко я с плодове, я с нещо друго. Това си е чист протеин и не е нужно да скачаме до небесата за подобни глупости.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.01.23 18:48



Ами то е скъп деликатес





Тема Re: то така се почванови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано28.01.23 18:49



На помощ може да дойде и историята на германския канибал Бернд Брандес. Неговата жертва доброволно откликва на онлайн обявата на Брандес, че търси някого, който да се съгласи да бъде убит и изяден, както и става впоследствие.

В статията е допусната груба фактологична грешка. Бернд Брандес е жертвата, а канибалът от Ротенбург е Армин Ваймес, който все лежи в затвора.
Рамщайн направиха песен Mein Teil, която дори феновете на групата трудно "преглътнаха", защото прокламират свободната воля да бъдеш изяден. В отговор Флейк каза > Ако обичаш приятеля си и го изядеш, не е толкова лошо, както ако изядеш едно прасе, което не е попитано за съгласие.



Тема Re: жалко за jumblesнови [re: jumbles]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.01.23 18:55



Хех, любимият Дъблин в това клипче





Тема я имаме си втора снежна принцесанови [re: jumbles]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано28.01.23 19:55







Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: osvoboden pich]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.01.23 20:12



Ако бях млад предприемач, щях да инвестирам и да рекламирам. Никой не е длъжен да ми яде пикантните или сладки насекоми, но мераклии ще има достатъчно! Всякакви инфлуенсъри например.
Такива храни имат малко холестерол, съответно стават все по-популярни и в Европа. Риск има, когато няма регулация - с регулация стават безопасни, освен че са полезни. Регулацията започва още с технологията на производството и т.н. Сега всеки прави квот' си иска със съответните рискове за хранещия се.

Редактирано от Crrafterr на 28.01.23 20:13.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: parvaty]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.01.23 20:36



Аз пък налетях на това:-))

"Зима без сняг, лято без щурци /защото ще бъдат изядени/…"

Не знам да се смея ли, да плача ли...



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.01.23 21:32



Ами, проблемът с изхранването на човечеството е доста сериозен вече. С след 27 години ще станем 10 милиарда .. бях чела някъде колко тона хамбургери отиват месечно само за един Макдоналдс .. а смятай колко има, а добави и хората, които ядат пилета в кентъки .. и тези, дето не ядат боклуци и си купуват месо от магазините.. нормално да търсят алтернативи. Насекомите се развъждат бързо, в промишлени количества. Затова и тази алтернатива .. протеина си е протеин. Питай фитнес маниаците. Като цяло тая индустрия от тях трябваше да почне.



Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: zaphod]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано28.01.23 22:10



Много съм очарована от начина, по който си загрижен какво ще плюскам аз.





Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: Crrafterr]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано29.01.23 05:56



E то това е нещо като едно начало за регулация.
Най-гадното за ядене е това, че изглеждат не много приятно за нашите ширини... ама като му се придаде вид, вкус и аромат глей ти кво става





Тема Re: абенови [re: MilaO6]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.01.23 15:19



скакалец







Тема Re: абенови [re: Crrafterr]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано29.01.23 18:16



JOBS BG - търся двама пастири на скакалци. Може и семейство.





Тема Полезно е това ...нови [re: jumbles]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано31.01.23 16:38



Преди няколко дни едно злоядо и злобничко пишлеменце така си омете чиниите, след като майка му цял час го увещаваше да сложи поне залък в устата си. Просто помолих по-голямата му сестра да му каже, че заради такива като него след пет години ще ядем мравки, мухи и червеи.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: абе, вас насилственото налаганенови [re: jumbles]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано31.01.23 19:13



Да, чакам промоцията в

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.