Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Фиатче 500нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.01.23 10:02



Имаш право да караш с 60 на 80, там няма задължителна минимална скорост... Още повече, че не нарушаваш неписаното правило, че най-дясната лента е за най-бързо движещите се автомобили. Аз такъв дзен постигам само при нощно каране на напълно обезлюден път.

Ей това клипче ме кефи много (и преди съм го пускал), поздрави!







Тема Re: Фиатче 500нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано29.01.23 10:14



Подобно чудо съм го виждал във Франция. Успоредно по магистралага минаваше линия - е такова подобно пореше полето със страшна скорост встрани от нас.





Тема Re: Фиатче 500нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано29.01.23 10:48



Известно ми е, че "не ме четеш". Но се надявам да си прочел тези софиянци, които ти потвърдиха - ПО ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ ИМА МНОГО ОТБИВКИ ВДЯСНО и такъв като теб ОПРЕДЕЛЕНО пречи и то ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО. И на хората, които влизат в шосето от отбивка, и на тези, които излизат чрез отбивка. И няма нищо чудно, че те гледат лошо!



Не е същото, ако караш в широко трилентово платно извън град. Там наистина не пречиш. ДОРИ и да е двулентово в едната посока - и там не пречиш - всеки може да те заобиколи и задмине без опасности. Може да те напсува наум, но поне не му пречиш.

Вкарайте малко мисъл в шофирането!!! И малко мисъл за ОКОЛНИТЕ!!! Медитацията е нещо прекрасно, АКО не пречи някому!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 29.01.23 11:10.



Тема Re: Фиатче 500нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.01.23 11:59



Яко.





Тема Re: Фиатче 500нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.01.23 12:17



Керън, нищо не го задължава да се движи с 80 в най-дясна лента на Цариградско шосе, особено имайки предвид отбивките, за една от които може да е той.





Тема Re: Фиатче 500нови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано29.01.23 23:33



Уни, глей ся, ти си Жената с най-Непоклатимото, най-Уникалното, най-Монументалното, най-Огромното Самочувствие, която съм срещала. Винаги ти завиждам за това. И винаги се кефя на твоята устойчивост. Машина си. И съм абсолютно убедена, че не в кола, ами и на ролери да си, пак ще караш в лявата лента и пак няма да се даваш на всякаквите му там досадници с телефони, старци и некадърници, които ти се пречкат на пътя.
Всичко това по-горе го казах с любов към теб. И с искрено възхищение.



Тема Re: Фиатче 500нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.01.23 00:23



Аз си ги търпя. Днеска е един по магистралата, дъъъълъг баир на дъъълъг десен завой, а по средата на завоя - мойта отбивка. Ама като казвам дълъг значи някакви километри, не знам точно колко са. И пред мене някакъв голф в дясната лента карас 80. Сега това 80 е несъвместимо с голф, ама те, случи ми се и на мен да видя извънземно. Случвало ми се е и друг път и знам че пробвам ли да изпреваря, пропуснал съм си отбивката. Викам си сигурно и той за отбивката. Отбивката дойде, той си я подмина, в ушите ми прозвуча "освободения пич" и аз си влязох в нея.





Тема Re: Фиатче 500нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.01.23 02:03



Отбивката дойде, той си я подмина, в ушите ми прозвуча "освободения пич" и аз си влязох в нея.

Ми хубаво, че си успял. Има случаи на ярка медитация пред теб, в които няма и да успееш.



Аз си ги търпя.

То и аз ги “търпя”… нямам друг избор, и пистолет също нямам!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Фиатче 500нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано30.01.23 08:17



Искаше ти се да няма никой пред теб или в най-добрият случай да кара с удобна за теб скорост нали?! Ще те кара той да намалиш скоростта. Потресен съм до дъното на душата си





Тема Re: Фиатче 500нови [re: osvoboden pich]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.01.23 10:01



Искаше ми се да кара поне със 100, магистрала е. Търпя, не гледам лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.