Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Двойницинови  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.12.22 04:01




И ..... някой някога срещал ли си е двойникът ? Става дума за на живо, не на снимка. И, по-специално като лице или дори и фигура.
Преди много години, в Пловдив, на главната, взнезапно пред мен изскочи младеж на моята възраст, 95 % аз. Стреснах се. Но се разминахме и той май не ме забеляза. И повече никога. Но тези дни из фейса, в акаунта на Любомир Юруков, се върти една снимка, която е пак 95 % аз. Но знам, че не съм аз. От друга страна, в сайта на Пловдив, стари снимки ....пак има една снимка, която е по мое време, младежът е в гръб, но определено не съм аз. Заради човекът, с когото е сниман.

При вас какво е, имало ли е някога нешо подобно ?




Тема Re: Двойницинови [re: Koftia]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано22.12.22 04:38



Не. Аз съм неповторима.



Тема Re: Двойницинови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.12.22 04:58



.....Ти сън ли си, или те има, огън ли си, или дим ? Защо си тън неповторима, щом този свят е повторим ?



Редактирано от Koftia на 22.12.22 05:23.



Тема Re: Двойницинови [re: Koftia]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.12.22 08:04



Когато скулптурът Величко Минеков правил лъвовете пред Съдебната палата, мой роднина го срещнал в София на улицата и му рекъл:"Здравей, Вальо!". Когато се изяснило, че това не е братовчед му Валентин, се разбрали нашият да свърже скулптура с него. Срещнали се няколко пъти на по чаша и си разменили снимки за спомен.



Тема Re: Двойницинови [re: Koftia]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.12.22 09:19



Сестра ми е 5г по-голяма от мен, от училището ходиха в Германия на някакъв лагер. Кацнали в Берлин, на летището ги посрещнали ученици от немско училище, на тяхната възраст. По думите на сестра ми "вцепенен се и не мърдам, буквално замръзнах, пред мен стоиш ти, но по-висока (децата са били на нейната възраст), аз я гледам шокирана. " Детето почнало да й говори нещо на немски, учителките се намесили да изяснят ситуацията. Успяла да обясни сестра ми защо се е вцепенила, станало смешно."))
Дълги години се шегувахме с баща ми, разпитвахме го бил ли е в Германия.)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Двойницинови [re: tia9]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.12.22 11:28



Казвали са ми, няколко пъти, че съм много приличал на един от Перник.Баща ми е бил миньор в Перник, 10 години преди да се родя. Така, че ,ако... , то сега на тази възраст приликата ме ще да е толкова голяма.



Тема Re: Двойницинови [re: tuzlija-179435]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.12.22 11:37



Моя база не е бил в Германия по това време, а и братя и сестри не си приличат толкова.))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Двойницинови [re: tia9]  
Автор 741 ()
Публикувано22.12.22 11:40



Той може да не е ходил в Германия, но доста германки идваха на море в България ;)



Тема Re: Двойницинови [re: tia9]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.12.22 12:26



С брат ми, с 2 години по-малък ни бъркаха докъм 20 годишна възраст.



Тема Тройницинови [re: Koftia]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.12.22 13:36



Тинчето, кварталната шафрантия от моята младост, навремето компетентно заяви, че всички мъже сме еднакви, съдийки по това, което мъжете й правили.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.