Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: saksun]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.12.22 16:52



продължавай да си вярваш.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.12.22 16:58



Защо ти е важно да водиш този спор с Алиса?

Ти прочете ли първото ми мнение по темата? Видя ли после как се развива ,,спорът"? Какво ли те питам? Ти никога не влизаш в такъв. Дори не го и започваш.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: alisalisa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.12.22 17:09



Ами добре. Тогава дай под съд анонимката Тпрютпрюнка за лични обиди и преследване на анонимката Саксънка.

Защо пък не? Може би има начин.
Най-лесният е спрямо тези, които пишат за ,,измислена докторка". Само едно показване на дипломата в съда или удостоверение от БЛС (Български лекарски съюз) решава делото в моя полза.
На някого няма да изнася, но да не го е просил.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.12.22 17:13



Линк, че си благородна няма как да дам. Няма такъв, съжалявам.



Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: saksun]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.12.22 17:19



Прочетох всичко.

Да, не споря тук, защото не ми е важно.
Какво ли да ме питаш?

Ок, спори. Щом ти е важно да получиш нещо, което те прави доволна. И то с кого? Липари...



Питах те, защото някак предпочитам да не го правиш. Ако ме питаш защо, добре, без да ме питаш..защото смятам, че да си лекар е призвание и трябва да си търпелив, разбиращ. И под достойнството е да спориш със Сульо и Пульо за нещо, което не разбират.

А защо е така? Защото съм живяла 25 години с лекар, баща на двете ми деца и не мога да си го представя в твоята роля. Ама никак не мога. Уважавам безкрайно професията ти и някак олекваш, пък не го иска. Заради професията.



Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.12.22 17:21



То, благородството ми струи от всяка моя буква, обаче вие ми завиждате и се правите, че не го виждате.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.12.22 17:23



да, бе... тя и Нут се чуди защо все не я харесваме, но тя си е мила, в сравнение с теб.



Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.12.22 17:52



В тази тема не спорим по строго медицински въпроси. За профилактика, диагноза и лечение.
Говорим за допусната грешка. Вероятно иде реч за такава, нямаща общо точно с медицинската компетентност по здравни въпроси, а с недоглеждане и разсеяност. И не, това не оправдава нарушителя. Ние трябва да имаме очи за всичко, завишещо от нас.

Това, че не можеш да си представиш бившия си съпруг в моята роля е обяснимо. Трябват яки нерви, казано най-просто, за да пишеш тук. Не всеки ги има, и не всеки смята за нужно да ги оползотворява точно в това място.

Дали олеквам? Странно е, знам. За теб, за колеги като бившия ти мъж, който не би писал в клубовете, за сестра ми – лекар с три деца, която също ми е казвала, че съм луда да си го причинявам, за пациент, който ми се обади една сутрин преди години да ми каже да се махам оттук, защото съм ,,интелигентен човек'' и ,,добър лекар" и какво диря в клубовете.
Но решението е мое. В крайна сметка е така.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.12.22 17:56



че тя, Нута, е мила в сравнение с половината тук, особено с теб.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Разменените бебета в "Шейново"нови [re: saksun]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.12.22 18:09



е съм луда да си го причинявам, за пациент, който ми се обади една сутрин преди години да ми каже да се махам оттук, защото съм ,,интелигентен човек'' и ,,добър лекар" и какво диря в клубовете.

Прави са. Но..., естествено решението си е твое! Както и моето, да не влизам в спорове тук с хора, които нито са ми в семейството, нито в професията.


За грешка, медицинска, аз споделих моята одисея, накратко, в Шейново. Ако спориш с колеги е едно, но когато спориш с ... пациенти, защото ние тук сме пациенти... неловко е за теб да се доказваш и да доказваш нещо.

Все пак, повтарям, уважавам професията ти. Вероятно съм от малкото хора, които лоша дума за лекар не са казали. Не заради бившия ми съпруг, просто не съм срещала лошо отношение, а доста съм лежала по болници.
Бъди здрава и грижовна!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.