Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.12.22 20:22



И какво? Ти нямаш ли отговор на тоя въпрос? Не е ли ясно защо трябва да го има това правило? Не знаеш, че има нагли, арогантни, гнусняци, които ти пикаят върху туй, че си им казал "не си ми приятен, не ми пиши, не ми приказвай". Ся, ш'се правиш че не знаеш и не го разбираш ли тва?

И, дето си писала, че игнор и било много просто. Ами не, не е просто. Защото гнусотиите се сипят с месеци и години, едни и същи, от едни и същи хора. И да, има такива като тебе, дето като ги обидиш и нищо, не реагират, не ги интересува. Ама има и други, дето пък не щат да не реагират, не щат да им ходят по петите, не щат да четат простотиите по свой адрес, докато скролват в пълен преглед. Има и трети, дето сеирджийстват. На тях такова правило не им трябва, щото им е кеф да четат свади, изтъпления и въобще да им се задоволява глада за пикантерии. Ти може и да си от първия вид, ама може и да си от третия.

Редактирано от MilaO6 на 15.12.22 21:24.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.12.22 20:28



Проблем на правилото е, че ако те изгонят по него сам си виновен.

Е как сам - ВИНОВНО Е ПРАВИЛОТО!!



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.12.22 20:43



Добре де, защо трябва да има правило, за да шитнтш някого. Казваш му " не си ми приятен, не ми пиши, не ми приказвай".

По смешно нещо от това скоро не бях чела. Или имаш пълна амнезия, или пишеш и четеш в клуба от 3 дни . ДРУГО ОБЯСНЕНИЕ не може да има.

Предлагам да въведем правило “tartarianeyes”. Пишеш на някого “моля, не си ми приятен, не ми пиши, не ми приказвай” и изпращаш линка с това на tartarianeyes. И после й пращаш всеки линк, с който гадът е нарушил молбата ти. И на всеки такъв линк tartarianeyes си удря един шамар, ама СИЛЕН. И до вечерта tartarianeyes публикува снимка на кървавите си бузи. Или ако не - й пращаме бърза помощ, вече е за там.

Твойте приказчици, скъпа, са валидни за възпитани и деликатни хора. Останалите се оправят само с ритници.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.12.22 20:48.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано15.12.22 20:46



Мен ограниченията ме устройват. Хигиенично е. Но виждам, че клуба замря, като няма драчене, караници, кибици с пуканки и т.н.

Затова гласувам да няма ограничения. Аз така или иначе, с когото не искам - няма да си приказвам.
Някой ще ми го прескача, достатъчно дълъг е, да прескача.
И без това, нямам много време за четене тук.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.12.22 20:56



Предлагам да въведем правило “tartarianeyes”. Пишеш на някого “моля, не си ми приятен, не ми пиши, не ми приказвай” и изпращаш линка с това на tartarianeyes. И после й пращаш всеки линк, с който гадът е нарушил молбата ти. И на всеки такъв линк tartarianeyes си удря един шамар, ама СИЛЕН. И до вечерта tartarianeyes публикува снимка на кървавите си бузи. Или ако не - й пращаме бърза помощ, вече е за там.

може ве, аз не съм против.
ако ми бъде разрешено да отговоря публично в клуба на пратения линк





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.12.22 20:59



тогава да приемат предложението на шилце.
дано хване дикиш.


и киро даже дава амнистия.никоя забрана не е вечна.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.12.22 21:16



Ало, модераторчето, ти много си се засилил нещо да модераторстваш бе, хашлак!



Всички видяха как тече форумният живот в 40-50 без правило №1, значи е време за гласуване.


И какво сега, ти ще подработваш гласуването ли с подобни изявления!? Е, видяхме всички, да! Форумният живот най-после за малко се поуспокои. Ощипаните се изнесоха към клюкарника да подсмърчат и да се правят на обидени, ощетени и прочее. В резултат, настъпи сладка небивала от двайсетилетие тишина, мир, спокойствие и какво!? Сукаааа, скукичка! Ама супер си беше! Какво лошо има в един раздиран от изтъркани и тъпи дрязги клуб, най-после да понастъпи малко тишинка, малко скука, да си почине човек от вечните заяжданици на едни и същи клубни персонажи! Щото се знаеше, че рано или късно блуждаещите заблудени ще се върнат и ще си седнат тихо на гъзеца и най-после ще направят усилие да се въздържат, контролират, ослушват, оглеждат да не би да се изтърват и после отнякъде да ги сполети някой неочакван ритник...

Аз съм много доволна от правилото! Всъщност, отначало бях против даже, нямах и намерение да се възползвам. Но видях, с какво удоволствие се възползва сума и народ, който уж и по принцип беше против! Една част от същите тия, дето мрънкаха против правилото си позволиха да изпозабранят кого ли не. Сега се правят на видиш ли ги ти, кви радетели са на свободното слово и слободия на изразяване, на плюене, храчене, дразнене, ровичкане и прочее...

И не се ли стигна до това правило точно зарад тебе, а? А? Ако ти беше модератор на място и се намесваше всеки път, когато хвърчат гнусотии, ако ги триеше, заключваше теми или банваше идиотите, нямаше да има нужда от саморегулация и правило.

Ма мимозите, дето не можели да търпят да ги обиждат, да се били изнесли от клуба, видиш ли ти. Аз не съм от тез, дето ще си остави магарето в калта и за мимоза не се приемам, ма да превръщат клуба в свинщина и да не съм четяла като не ми отърва, айде де, знайме на какво съм способна като ме предизвикат.

Твърде добре си беше правилото, жалко че няма да го има! Я как добре им действа на някои банчето! Димка, например, човек не мое да я познае! Ма я как мазно, мазно се примъкна, ма как сладко подлизурства, как прави муцуни, чупи се да прави метани на някои зелени никове, стиска се, мъчи се да се контролира и прочее... Променила се била, казва, зела си била поука, а Похвално! Ся, никой не вярва, че стара рецидивистка като нея може да се поправи, то отдалеч и личи, как се стиска да не се изтърве нещо. Е, то не може хич да не се изтърве - четох и изтърваното към ети, ма успя да се възпре овреме, преди да и се забие някой шут в червенопиперения задник. То, добре, че мен ме нямаше, де, инак отиде по дяволите и правило, и чудо

Или пък нутата! Я как мъркаше като котарачка сума и време у клюкарския клуб, че и тук, като я пуснаха. Е, в тая тема не можа да утрае и се изтъпани с дежурните си заплахи, ма и 2 месеца трябва да и се признаят, като котката нута мъркаше и се държеше прилично. Не можела да се контролира, а! Я как добре може да се контролира, като няма майки терези да я ожалват и да и ходят подир гъза да и угаждат на тристата дяволи. Е, твърде дълго продължи, ясно, че повече от 2 месеца не може да утрае и само чака да лайне пак - е, дадох и повод с тоз пост!

Ами алисата и албената! Я как се изпозабраниха двете и настана мир и тишина! Албената най-после си седна на задника, спря да пуска смотаните си теми и алисата да я бий по кифоча

Чудееесно правило беше! И други ползи имаше, вреди не виждам. Всички, които крещят против него, всъщност врещят щото им отнеха зрелищата, прекъснаха им зависимостта към панаирите, скандалните обиди и разпасаности. Аз късно го осъзнах кава благодат е това правило! Жалко, че ще отпадне! Но, нищо не се знае на тоя свят... случват се всякакви превратности и обрати, ненадейни и неочаквани. Това правило мина и замина. Обаче, ти, модераторчето може да претърпиш някаква метаморфоза и да си влезеш най-после в ролята, що пък не! Щом димка-чушка може да се промени, щом нута може да омекне за 2 месеца, що пък ти да не мож да се вземеш в ръце и да почнеш да модерираш както подобава! Всичко става на тоя свят, може и друго още по-добро правилце да се появи, знае ли човек...


ПП

ЗА правилото(1) съм, ако не е станало ясно!



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: MilaO6]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано15.12.22 21:37



Щом народът в КлубЪТ е казал така, значи скапаното правило е скапано!


(На английски -- "Stupid rule is stupid!" )
И твойте пространни "фермани" и "чаршафи" няма да променят нищо..

Както и да е, даден е дълъг срок за гласуване и "браздата" е все още дълга, нищо не е решено на 110%..


Редактирано от Naki на 15.12.22 21:38.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.12.22 21:51



Беше ли запазил пуканките?



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.12.22 22:05



Ето едно чистосърдечно изказване в ПЪЛНА ПОДКРЕПА на написания от теб “ферман”, оценен тъй щедро от Накиту.



Мен ограниченията ме устройват. Хигиенично е. Но виждам, че клуба замря, като няма драчене, караници, кибици с пуканки и т.н.

Затова гласувам да няма ограничения.
И без това, нямам много време за четене тук.


Значи ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО, как Сийке. За кво ний тоз клуб, ако няма драчене, караници, кибици с пуканки и т.н.??? Хигиенично? Абе я стига глупости. Влизам чат-пат, за кво ми е хигиена? Е, и аз позабраних тая-оная , амааа… карай, ся гласувам да няма правила, щото е скучно. А ония, дет честичко са тук - кучета ги яли, майната им. Нали аз се забавлявам…

Казах и пак ще повторя, въпреки че малко хора вдяват - в случая говорим за уважение и мисъл за другия. Качества, почти непознати по тия ширини.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.