Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.12.22 23:15



Без правилото Грийн нямаше да е нулиран.
Как да намеря сега досегашните му мнения, които още ме интересуват?

И с поглед към бъдещето: колко ощо Грийновци ще бъдат нулирани с правилото?


Принципът "По-добре сто виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора" е фундаментален в правото, например. Основополагащ принцип, да не разводнявам...



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.12.22 23:19



В отговор на:

нали каза че не я четеш за известно време



Лъжа думаш, my friend



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.22 23:28



Прав си, беше казала че в нейни теми не влизаш, което аз съм си доразвил че щом не и влизаш темите то не и четеш и постингите





Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 23:27



Добре. Убеди ме. Връщаш Грийна тук и си сменям гласа на секундата.




Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.12.22 23:32



Въобще не става въпрос за нечие връщане.
Все едно "Путин връща Русия в границите от 2014 и всичко се възстановява както си беше"

Не става така.

Май само точим лафа, без да се разбираме. Няма значение.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.12.22 23:37



Пътникът не е свободен човек.
Пълен е с изтъркани лафове от 60-те и 70-те като гомно с витамини. Просто не сте ги чували по причина възраст.
Щом веднъж се е изпуснал да не "благослови" на " пичка майчина" отношението ми към него остава неизменно - като към ефтинджос селяндурско манипулативнно нищожество, каквото всъщност си е.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.12.22 23:42



Както Лукчо на Джани Родари, комуто татко му, нямайки пари да го прати да учи, го е посъветвал да изучи един предмет - негодниците - и да ги изучи добре, съм ги изучил отрано.
С много "Пътници" съм се сблъсквал в този живот - еднотипни като кози барабушки.
Не ги мразя - просто са ми отвратителни.

Редактирано от tuzlija-179435 на 17.12.22 23:46.



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано17.12.22 23:40



Как да намеря сега досегашните му мнения, които още ме интересуват?


И друг път съм го писал. Ето така:





Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 23:48



Е как да не става въпрос за нечие връщане?! Точно затова става въпрос. Я що народ се завърна. Само че правилото избухна на дневен ред точно заради нечие незавръщане. Между другото, ако с правилото бе злоупотребено срещу теб, отзвукът щеше да е същия. И защото си ти, и защото злоупотребата бе очевадна. За което не е виновно правилото, а злоупотребителите.




Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано17.12.22 23:46



Но като цяло правилото работеше и ще работи.

Как така работеше, като една от забранено-забранителките, преди има-няма 20 дена, с гордост написа методическо ръководство как да се заобиколи правилото.
Аз, вика, не пиша директно, а ползвам през други никове да сипя каквото искам (перефраза).

Това не е работещо правило.

Работещо е, както се правеше едно време. Издевателстваш системно - бан от мод за известно време, или зануляване от Админ. И после, за да влезеш регваш нов ник, почваш молби да правиш. Ей на това му викам санкция. След три нови ника, поради санитарно зануляване, но не защото не си симпатичен на админа, ставаш персона нон грата за Дир-а. Е, може да си се изтарикатил да регнеш 10 ника, но прописваш само в алтернативните клубове.

Така се правеше едно време, не като сега да си играем на престорена демокрация или пък да толерираме мълчаливо неприятни явления, а да се надяваме на правило, което само смущава продуктивния разговор в една тема. Защото тези кръстосани маньоври - на този не трябваше да пиша, а този ме е забранил понякога лишават темата от естествено развитие и добри попадения.

Ся, голямо ми е странно как мълчим колективно, когато по темите стават гадории, виждаме, че гадът е гад, но продължаваме да му пишем после и да го наричаме с умилителни никове. Е той как да разбере, че коня може да си го разиграва до тази черта, примерно?! На улицата, ако системно гледаме да се гаврят с по-слаб, така ли всеки ден ще минаваме мълчаливо, а навръщане ще тупваме свойски по рамото насилника и ще му викаме - как си Пешето, добре ли си днеска, боят върви ли?

Ей това става тука. Никаква "обществена нетърпимост", но пък иначе сме съгласни да дадем по една прашка на "жертвите" (да им гласуваме едно правило), да има там с ко да се пазят, нищо, че насилникът пак се пресяга през друг да шибне един чембер на онеправдания и той пак чете за себе си същите гадости.

А ние пак ще продължаваме да гледаме мълчаливо-безучастно, но пък дали сме нещо от себе си. Нищо, че е свирка без топче. За жертвите е! Сто да не могат да озаптят един?

Несериозно е:-)

Просто желание няма и отказ да се омърсим, когато трябва.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.