Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.12.22 08:10



Гласувам ЗА точка 1 - забрана за репликиране.

Донякъде отговаря на правилата и възможностите в съвременните социални мрежи.

Всички видяха как тече форумният живот в 40-50 без правило №1

Нелепо.

ПЪРВО
Забранените почти нито веднъж не писаха на забранилите ги. Или ако го направиха - беше благо и нямащонищообщо с причините, поради които са били забранени. Просто се спотаиха и чакаха кротко да се наложи нелепият извод, че клубът си е готин и без забраната.

Ще се развихрят СЛЕД КАТО правилото падне. Някои даже си го казаха в прав текст.

ВТОРО
Правилото не беше въведено за клуба като административна единица. А за спокойствието на част от участниците в него. Някои от тях - отдавнашни уважавани редовни участници. ЗНАЧИТЕЛНИЯТ брой на забраните доказва - ако беше неправилно и ненужно - щеше да има 2-3 забрани на двама-трима капризни клубари.

Всъщност - колкото и да не си давате сметка - става дума за ВЗАИМНО УВАЖЕНИЕ. Липсата му изненадва ли някого?

Пригответе си високи гумени ботуши.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.12.22 08:23.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор 741 ()
Публикувано15.12.22 08:39



т.3, против забрани.

Добавям и аз уговорката на Шило, ако все пак се събере мнозинство и правилото остане, ограничение за максмум един или два ника, с право на подмяна на забранените не по-често от веднъж месечно. Мимозите, дето им трябват повече, очевидно не са за тая компания и да си потърсят друго място.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.12.22 09:02



Точка 3 - против забрани по точки 1 и 2.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.12.22 09:23



Гласувам ЗА т. 3. Против забрани според точки 1 и 2.

Аз съм наложила забрана за репликиране на 6 потребителя
и имам забрана от 6 потребителя.

Поемам си риска, ако се почувствам некомфортно от репликите на забранените към мен, да си решавам проблема чрез добрия стар игнор. Забранилите ме са възрастни зрели хора, спокойно могат да постъпят по същия начин.
Като свидетел през последните седмици на умишлени и самоцелни злоупотреби с правилото, смятам, че то вече носи повече негативи, отколкото ползи.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано15.12.22 09:32



За т.3



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано15.12.22 09:37



За точка 1.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.12.22 09:55



за т.3




Тема Противнови [re: ad miral]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано15.12.22 10:26



Който се страхува от мечки, да не се разхожда из гората.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.12.22 10:25



За мен цялата тая патаклама е безумна и ме отвращава, както и стръвта, с която някои хора тук се нахвърлят върху някого, само защото "не им харесва", "не е от техния прайд" и т.н.

Раздвоен съм относно това, кое да бъде - дали да се забранява, което е смертелно за клуба или да не се забранява, което е същото толкова смертелно за клуба.

Самият факт, че се обсъжда нещо подобно за мен е вече като присъда за масова неадекватност.

И все пак:
Весели празници на всички пожелавам!

WALL·E


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.12.22 10:32



т. 3.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.