Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Вариант "У"нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.12.22 22:20



Тук няма врагове, според мен. Ти си ми енигма?!?!Дай вот, моля.



Тема Re: Вариант "У"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.22 22:31







Тема Re: Добре, стига караницинови [re: tartarianeyes]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 22:43



Демек да останат само забраните заварено положение? Хм.. Скептична съм, че би се приело.

И все пак продължавам да не разбирам, защо се мисли единствено и само за онези, които правилото не ги устройва, облечено в някаква си свобода и лична отговорност (дрън-дрън), за сметка на други, на които това е единствения лост да не се въргалят със свини?!




Тема Re: Вариант "У"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.12.22 22:50



Ма дал съм






Тема Re:p.pнови [re: Silverado]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано17.12.22 22:46



Остави! Тази мангалка си проси внимание. Не спами повече темата за гласуване.



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.22 22:54



И все пак продължавам да не разбирам ...
Само да питам


Не бе, само да ти кажа, че съм положително впечатлен, изненадан, и въобще поразен, от това че жена може така ясно да изложи логически аргумент. А защо не го коментираме? Ми щото ни е несгоден, щото като позволим на иван да прави простотии се надяваме когато и ние изпростеем да минем между капките, или щото си се знаем каква стока сме



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.12.22 22:57



Може би не смятам себе си за свиня, нито Грийн Лайт и др.
Правилото просто се компрометира. Използва се за елиминиране на протиоположно мнение (което не те било "кефило", казано меко).



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: tuzlija-179435]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.22 22:59



Пътникът беше казал - свободата има най-много роби. Изнамираше доста бисери.



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.12.22 23:00



Може би не си прочел един постинг на уникалната, нали каза че не я четеш за известно време си на диета, където тя каза че това можеше и най-вероятно щеше да стане без оглед на това дали има или няма такова правило. Аз напълно подкрепям тази позиция, аз и гластер (допускам и доста други) сме били нулирани без това правило да съществува.



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: Crrafterr]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 23:13



Още в първата тема за обсъждане на правилото, изразих ясно мнение, че покрай сухото изгоря мокрото. Като посочих двете изключения - ексцесиите на Лира и ексцесията срещу Грийн. За съжаление... Което и би трябвало да се обсъжда като отделен казус. Но като цяло правилото работеше и ще работи.

Ти лично вярваш ли, че с падането на правилото Грийн ще се върне? Аз не. Е що тогава да понасям хем липсата му, хем присъствието на Димитричка (примерно)?!





Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.