Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Вариант "У"нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.12.22 19:42



може да бъде обновен за всичките съвременни рекламни възможности

Шшшшшшшт! Ше кажеш нещо на лош час!!

Това е може би единственото място, на което през 3 секунди не ти се блещят Криско или Стоичков или задължително при всяко отваряне на пост да ти се отварят и сайтовете на Winbet или реклами за обувки и Мебели Виденов!!

Това е най-висшата проява на “демокрацията” - да си “свободен” да им гледаш глупавите реклами без никой да те е питал искаш ли или не!



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вариант "У"нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.12.22 19:55



Това е най-висшата проява на “демокрацията” - да си “свободен” да им гледаш глупавите реклами без никой да те е питал искаш ли или не!

Пусни още един такъв лаф и ти махам забраната.





Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.12.22 19:57



ЗА! т.2



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.12.22 20:12



Тартариано, ти сериозно ли?! Сети се, ама следварително.

Не разбирам защо съскаш. Нормалният човек чете, слуша, гледа, МИСЛИ. Понякога променя мнението си или пък се опитва да го оптимизира.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Добре, стига караницинови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 20:33



Първо, защото е късно. Второ, защото този казус се коментира от мнооого, много отдавна. Трето, защото промененото мнение е в сферата на пожелателностите. И четвърто, защото ми прозвуча популистки.

Пъ Съ: На мен правилото нито ми пречи, нито го ползвам. Но отдавна съм помислила, че нечии чувства ще бъдат наранени. Айде да помислим и друго, чии интереси обслужва премахването на правилото?! Само на онези, заради които е създадено. Останалите, с наранените чувства, да го духат. Тва са фактите. Но не бе помислено.




Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.12.22 20:38



Първо, защото е късно. Второ, защото този казус се коментира от мнооого, много отдавна. Трето, защото промененото мнение е в сферата на пожелателностите. И четвърто, защото ми прозвуча популистки.

Късно ЗА КАКВО? Само 20.39 часа е!



Киро чака от нас решение. Да или не. (Дали и какво ще изпълни - е съвсем друг въпрос.) Другите решения си ги взимаме ние вътрешно - стил, начин на писане и пр. Те не променят правилата. Само помагат да лъсва истината.

И популистко пред кого пък? Ти може и "да си помислила", а друг - чак сега да "помисля", като чете кой какво е написал по въпроса. И кой как се ДЪРЖИ в навечерието на падането на правилото, примерно. Престъпление ли е?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Добре, стига караницинови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.12.22 20:57



Да си коригира гласа. Просто е.






Тема Re: Добре, стига караницинови [re: pravil_nick]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.12.22 21:01



Ами то нейното не е коригиране на гласа? Само усъвършенстване на механизма.

ПП - ама що пък да не го смени? Ако много й дожалее за жертвите!

Тя още от начало покарва някакви фантасмагорични утопични идеи за съзнателност, деликатност и възпитание - кат помолиш някого да не ти пише - и той да те послуша!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 17.12.22 21:12.



Тема Re: Вариант "У"нови [re: Naglets]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано17.12.22 21:33



При тази тъпа ситуация сега се сетих за един вариант, който да натовари организаторите и да се въведе бутон за нещо като индивидуален бан.

Тоест, ако аз не искам някой да ми пише, да мога да го блокирам да не може да пише само на мен, без да ангажирам други хора с мнението си.
По този начин, ако някой ядоса прекалено много хора, той практически няма да може да отговаря и да репликира почти никого.

Ако ти направиш този софтуерен имплантат на форума, аз лично ще ти платя от собствения си джоб.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re:p.pнови [re: 4ereshka2]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.12.22 21:34



последно - та, какво искахТЕ да ни речете, госпожо?


Хъх




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.