Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано16.12.22 16:42



Затваряй този клуб, кво да
го тунтуркате за 10 човека))
Освен, че и не отговаря
на Таргета ))
Има си клуб 160 ....

)!!


Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано16.12.22 16:50



Не чета, а това е последното, което пиша тук. Адмиралът трябва да изчете всичките глупости, за да отсее гласуването. Не знам защо му го причиняват.

Леле, горкичкият! Тц, тц, тц...



Който го е страх от четене - не става модератор.

Чувате ли се какво говорите! В годината веднъж му се НАЛАГА нещо да прочете из клуба. На който е модератор и трябва да знае всичко, което става вътре. Ако не може...

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.12.22 17:00



СПециално за теб ще пиша още веднъж в тази тема. Пишете, не го жалете, но си отворете друга тема за обсъждане. Тази е за гласуване. Ти, като радетел за закони, правилници, теми... ето, пусни тема Обсъждане и да е ясно.
Не му се налага веднъж в годината да чете. Не знам защо в този клуб има 2-3 човека, които умирГат да преекспонират. Вероятно сте съсценаристи на филма "Кит"



Ако не може, какво ? Има начин-пусни тема за избор на нов модератор.
Лаенето е лесно. Знаеш как се пускат теми, има актуален материал за две теми. Знам и трета, но ще замълча.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.12.22 17:58



Имам си аз фенклуб .. ти много бързо забравяш, че и ти имаше ..

Забрана от Уникалната



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано16.12.22 17:55



Като убеден изначален противник на правилото, гласувам с 2.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: spunk]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.12.22 18:01





Каза ли им го

Забрана от Уникалната

Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано16.12.22 18:08



Аз гласувам с т. 1.

Като надникна и видя на какво са подложени някои клубари, излизам, но те остават. Съчувствам им и от опита тук, не виждам друг начин.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано16.12.22 18:19



Празни приказки за теми за нови модератори не ми се приказват.

Общите правила на дира са толкова сакати, че и баба Яга може да бъде обявена за добър модератор, стига да си трае и да не закача никого. Пускане чат-пат на някой майтап върши работа за покачване на модераторския авторитет. Точно заради това любимият ви адмирал ще си се мъдри на това местенце още сто години. Защото “си трае и не закача никого.” Освен ако сам не се откаже.

В случая си права, че това беше тема за гласуване. А ние се разприказвахме. Това, в което не си права, е че сме му били ПРИЧИНЯВАЛИ нещо си на Негово Величество.



Ако го мързи да чете - АЗ ще му ги преброя.

А и не смяташ ли че на един МОДЕРАТОР не би му било излишно да знае какво мислят подопечните му относно ПРАВИЛАТА в моделирания от него клуб??? Добрият модератор САМ би пуснал тема. ЗА ОБСЪЖДАНЕ. Би водил дискусията, би събрал интересни мнения, би живял с пулса на клуба…

Розови мечти.

Няма и да споменавам горчивата истина, която Мила написа - ако Модераторът си беше на мястото - изобщо нямаше да има нужда от това правило.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 16.12.22 18:24.



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 741 ()
Публикувано16.12.22 18:33



Като убеден изначален противник на правилото, гласувам с 2.

Хм, хем противник, хем избираш тежкия вариант на правилото.
Да не би да си броил от 0?



Тема Re: Гласуване на правило №1 за не-сталкваненови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.12.22 18:40



уф, беееееееееее, пак ме изкуши
в моделирания от него клуб
той не моделира клуба
виждам, пише ти се, пусни тема, вече станах като теб и останаите, които дискутират
ПОВЕЧЕ НЯМА ДА МЕ ИЗКУШИШ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.