Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ново ляво обединениенови  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано29.11.22 07:24



Според вас имат ли реални шансове да създадат нещо трайно с шансове за парламента?

За мен нов бардак със стари курви...коя от коя по-омръзнала на хората...

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: Sarayah]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано29.11.22 09:20



Кой друг, ако не аз?



Ами дай линкове, информация, хората в тоз клуб не слушат политика. Може да дадат мнение, ако някой ги информира по-подробно.

Не смятам, че имат шансове. Може би за себе си биха имали - да се умъкнат нЕкак в Парламента. На някои им хареса миналата година. Бяха забравили “на баницата мекото” и да се изявяват от трибуната.

Като сме на червената тема… аз лично не виждам в какво толкова обвиняват Нинова… била стопила електоратя. Факт, стопен е, но вината не е нейна а на безкрайно “мъдрия” българин, който търчи да гласува за простотии и мошеници от рода на Славчо Дългия или Киро Простото.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: UnicaDonna]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано29.11.22 09:27



Не забравяй, че голям пърсент
от електората на Нинова
отне ковида...

)!!


Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: Sarayah]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано29.11.22 10:07



Не знам ама аз жадувам за Ново дясно обединение.



Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: Sarayah]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.22 11:15



Сред тях са бившият президент Георги Първанов, бившите червени остриета Татяна Дончева, Мая Манолова и Георги Кадиев, Румен Петков, Костадин Паскалев, Симеон Славчев.

Не виждам нищо ново, все същите дърти и стръвни муцуни.

Ако всичко русолюбско се обедини, ще спечелят от раз.
Какво само се въртят като шугави овце.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: UnicaDonna]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано29.11.22 18:32



За мен също е абсурд. Първо, посланията им са объркани. Алтернатива ли ще правят, коалиция ли, единен субект ли, Нинова ли ще бутат...

Избрали са Нинова като удобен таргет. Предполагам, че цялата работа е поредното парченце от пъзела да се свали неудобния / а Нинова си е неудобна/. Обаче когато тръгваш с нагласата да си ПРОТИВ нещо или някого, вместо да създадеш и задържиш собствена физиономия - подобни обединения не устискват / справка Кирчовците и БСП/.

Няма как Манолова , Дончева, Първанов, Станишев да минат за ново начало, при цялата им биография...

Нинова пък ги парира с още по-абсурден ход: елате си обратно в БСП.

Няма хляб, ама поне зрелища...



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: Ново ляво обединениенови [re: tartarianeyes]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано29.11.22 18:34



Имаш право. Ако се заложи на русофилията като алтернатива на евроатлантическото мнозинство - имат добри шансове.

Ще им трябва и Възраждане ...

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Ново ляво обединение [re: osvoboden pich]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано29.11.22 18:34



Как го виждаш, с кои от настоящите партии?

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Ново ляво обединение [re: Sarayah]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.11.22 19:08



Не.
Първо, тия всичките са изхабени.
Второ, какво по-различно могат да предложат от БСП? Все същите "модерни", евросоциалисти, привърженици на ЕС и НАТО. Те и сега нямат електорат, и го нямат точно по тези причини, та не знам защо си мислят, че може да се появи такъв. БСП кара все още по инерция с някакъв, но той намалява все по-бързо именно по идеологически причини. Ако Копейкин не беше такъв явен идиот, БСП най-вероятно нямаше да мине 4 процентната бариера.



Тема Re: Ново ляво обединение [re: Sarayah]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.11.22 20:42



Ниша е голяма. Не със стари муцуни обаче.

Добре бе, хиляди завършват пиар, социология, политически науки, управление на... (хора, структури, идеи). Защо стигаме до Първанов и Станишев??? И Киро кой избра не знам... Не им ли анализират възможностите?

Корнелия е китка пред повечето от тези.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.