Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Albena l]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.11.22 23:24



Къде отиде сега пък при цветовете? Видимата област на ел. магнитните вълни е много, много тясна част от целият спектър. А човешкото зрение се ориентира само там. Нещо може да е бяло (отразяващо) във видимата област и силно да поглъща в инфрачервената.



Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Albena l]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.11.22 23:26



Ужасни са с черното и бялото. Засилвай ги с мушкато на терасата



И довърши пода към вратата на терасата. Плочки ли са, ламинат ли, иска да се изреже и довърши до ръба. Щом ти харесва на теб стила и цвета - всичко е чудесно.

Аз съм казвала, че съм с мебели череша и ламинат череша, а в коридора - теракот с шарка пак в тоя цвят. На мен ми е топло и уютно. Носи на всякаквите ми прищевки за екстра цвят - тюркоаз сега, преди жълто и оранжево, имах дори бордо залитане. После може би някакво зелено ще накипря. Тя котката и без това изяде диваните

Много е важно на теб да ти е ок. Аз лично бих сменила щорите в много светло сиво-сребрист плат - вертикални или хоризонтални. Така ми проговори цветово - студени цветове са ти притежанията



Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Metropolis]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.11.22 23:38



Виж, пич, не те харесвам. Това стига ли. Ако не, може да продължим





Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.11.22 23:42



Щорите са друга бира и не са това което са.
Ама виж как ми бръкна в душата
Тя котката и без това изяде диваните




Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Albena l]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.11.22 23:46



Е радвам се че е взаимно. Ама понеже много напираше да ти

се прежалих.



Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.11.22 23:48



Толкова години си мръ за дивана и знам каква котка искам. И..



Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Metropolis]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.11.22 23:53



Ти нещо си се объркал. Никога не съм искала да си пиша с теб и с твоите ковид откачалки





Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Albena l]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.11.22 23:59



Може твоята да я научиш на чесалка, а на дивана да лежи за красота. Британките и персийките например често са кротки. Моят дърт боклукчийчо първо съдра столовете, после новите дивани, сега спи в коша за пране, след малко ще събори всичко от плота. Тая къща си е негова все пак



Котките не са за всеки. То те гледа в очите и си прави каквото си иска. Не подлежи на дресиране. Инак е добра душа и се гушка като бебе вечер, но възпитание - нъц.



Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: Albena l]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано06.11.22 00:13



И... пластмасови(((

)!!


Тема Re: Вижте какъв радиаторнови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано06.11.22 00:21



Персийска искам и никаква друга, но няма как. Или в мен е проблемът ебаси.
В мен ли е? Няма да си дам дивана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.