Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Уф, май...нови  
Автор Liya ()
Публикувано30.09.22 20:49



... ще ходя по доктори...
Не съм ходила досега, освен за появата на детето ми и един припадък, дето ми откриха холестерол - дерде Ямбол, нерде Стамбул, та и затова не ги ща.

Значи от месец някъде съм залепена за компютъра и естествено дясна ръка е постоянно на тъчпад-а, но чак снощи се наложи да спра преждевременно заради болка в дясната ръка. Почнах да правя всичко с лявата, която е по-лява, отколкото някой може да си представи, намери се някакъв Волтарен с изтекъл срок от майка ми сигурно, който май помогна и днес като нова. Да, ама сега привечер пак същото стана... Пак мазах и пак май помага, ама що така ве

, може ли така да ме предава тялото, при положение че беше подложено на цял месец лонг подобно положение и нищо такова, а сега точно на финала да ми създава такива неприятности и да ме кара да ходя по доктори, дет не ща да ги видя...

Намерих повод да ви нагледам, как сте иначе?



Тема Re: Уф, май...нови [re: Liya]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.09.22 21:19



Що не щеш да гледаш , доктори ? Има толкова симпатични млади момчета.

Как да сме инак, били сме и по-добре, ама минала невъзвратимо. С две дума чудно съм си за годинките.



Тема Re: Уф, май...нови [re: Liya]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.09.22 21:28



Добре съм, ама ще се...

Мен ми боли десен лакът и ляво рамо, десен кръст и ляво стъпало, десен... да не изреждам
Преди малко се видяхме с тъщата, освен буркани ми връчи и подаръци за РД, много мило ми стана. Пижама, три уж работни тениски дето ще ми е кофти да ги цапам, три страхотни чорапа и др., че и една скаричка за самотни виладжийски нощи. Що пари е дала с нейната пенсия, не знам. Глези ме.

В неделя дори мисля да гласувам, нали това е актуално, ще се потрудя и за обществото един вид.



Тема Re: Уф, май...нови [re: Metropolis]  
Автор Liya ()
Публикувано30.09.22 21:37



Ей, перверзник

Кви са тез млади момчета, ти нали беше божи чиляк!
Радвам се, че си си чудно за годинките, но я кажи вервали ли сме някога, че за децата ни ще е по-трудно в сравнение с 90-те... Не е истина просто... от просто по-просто...



Тема Re: Уф, май...нови [re: Crrafterr]  
Автор Liya ()
Публикувано30.09.22 21:39



Ооооо, Крафти, много ме разсмя с тези ляво-дясно

особено десен кръкт, ляво стъпало
Браво на тъщата! Аз мислех, че ти й носиш буркани.
Честито порастване и от мен! Да си ни жив, здрав и със същото свежарско клубно присъствие винаги!
Супер подаръчета ти е направила! Много миличко, че ти познава вкуса и знае, че наистина ще ти харесат!
За изборите нищо няма да кажа и може би без мен този път - то май се самозабравиха и пак до същата ще я докарат, за съжаление...



Тема Re: Уф, май...нови [re: Liya]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.09.22 21:51



Нищо не става в клуба. Сама виждаш-скучна тъпня. Никой не ебава и темата на адмирала, дето уж трябваше да всее вселенско раздвижване. НЕма никой братче, кой баннат, кой в депресия, апатия...абе поликлинична картинка



И проблемът с твоята ръка никой нЕма да трогне. Шти кажат...оправяй се, само до твоите глезотии сме опряли

Погледни ги в къф предизборен размисъл са ...едвам се навих на теб да драсна, щото онези гласуващите са много странни



Тема Re: Уф, май...нови [re: Liya]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.09.22 21:52



Ооо, същият ли много подобен проблем имам и аз с дясно рамо, дясна ръка. Но твоето по описанието ми прилича по-скоро на тендовагинит - възпаление на сухожилията на пръстите на ръката. Получава се при пренапрежение и претоварване на определена мускулна и ставна група, при многократно повторение на монотонни движения и пр., в нета може да се прочете много по въпроса.

Мен пък ме боли дясното рамо и болката стига чак до пръстите на ръката, засегнат ми е и врата и плешката, бе да не кажа и аз като крафтъра целия гръб, кръст и прочее кокалаци



Значи, аз и пих волтарен на талетки, и мазах волтарен, и на три вида физиотерапевтични процедури ходих, и дори на санаториум с минерална вода:-)))))))) Има полза, засега ми мина, да видим до кога ще е...

Така че, сигурно ще се наложи и при теб по ред на номерата процедура и лечение едно след друго - таблетки, мазане, физиотерапия, подходящи минерални басейни. Но ще трябва да ходиш на доктор. Личната ще ти даде направление или за невролог, или за ортопед, или за физиотерапевт. Може би най-добре директно при физиотерапевта. Или пък първо при един от другите двама специалисти, а той от своя страна да те прати на физиотерапевт, който ще ти назначи физиотерапевтичните процедури. А от там може да те прати и на санаториум:-))))))))

Редактирано от MilaO6 на 30.09.22 21:57.



Тема Re: Уф, май...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Liya ()
Публикувано30.09.22 21:56



Я къв детайлно-песимистичен обзор, що тъй?


Ся драскат си, като гледам хората, тук-таме некой изтрещява, ама сме свикнали май, голем прас.
За ръката просто споделих, щото даже ако продължи, не зная на къв доктор да ходя, ама личният, който не познавам, сигурно знае. Да се надяваме, че с няколко дни покой ще го забравя това.
Мани тея избори - това просто не е истина, да ни карат на избори за кой ли път и петкратно да карат по същия сценарий на фона на глобалната криза - тъпанари! И аз няма да ида!



Тема Re: Уф, май...нови [re: Liya]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.09.22 21:55



Ами народа си го е казал от памтивека - човек предполага, а Бог разполага. Всяко поколение си има трудности, които предишните поколения не могат да му спестят. След Маркс има доста идеолози които се занимават със създаване на рая на земята. Християнството обаче казва, че това е невъзможно. Както е невъзможно да се създаде перпетум мобиле. Щем не щем така е устроен материалният свят.



Редактирано от Metropolis на 30.09.22 21:59.



Тема Re: Уф, май...нови [re: MilaO6]  
Автор Liya ()
Публикувано30.09.22 22:07



На финала с този санаториум направо ме уби и разсмя едновременно

Аз на санаториум?
Все се надявам, че утре ще съм си пак като нова, но лошото е, че не мога да намаля дейността, която го докара, до неделя... Ще видим...
Моята болка е по-скоро в горната част на ръката и към рамото.
Не знаех, че има и волтарен на хапчета, утре ще си купя, тенкс, Миле!
Благодаря ти! При картинката, която очерта, просто утре спирам с компютъра с надеждата да мине от само себе си, като не стоя с ръка на пад-а няколко дни.

Сега съм си върнала този последен български филм "С река на сърцето" и гледам, амааа... много разочароващ. Ще погледам още няколко серии, но май не бива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.