Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор crimble ((ex. Карлсон))
Публикувано20.09.22 13:34



Тъй като някой спонема за явно гласуване - перфектен си е модератора!



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.09.22 13:44



По повод писанията на alisalisa трябва да се хвана за поста си, да не цапам този на Грийнлайт, защото за пореден път се наблюдава следната малоумщина: забранен потребител от някого, в случая от мен, продължава с одумванията, залавяйки се за нечий неутрален ник.
Като коректен потребител избягвам да я репликирам, но съм въвлечена в ситуация, която мога да пропусна наистина, ала човек не може да търпи безкрай.

Първо: изрично е упоменато да не се въвличат истории от други клубове в този. Точно пък от персона, която, сега си позволявам да кажа, се е влачила във визирания от нея клуб с няколко постинга, единствено с цел оплюването ми там.

Второ: какво ми казва госпожата? Че нямам право да изкажа мнение по повдигната тема? Че нямам право на един-единствен коментар? А може би не мога дори да гласувам?
Що за наглост е тази?
Ето такова поведение загрозява клубовете.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: Nuke Dukem]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.09.22 13:59



Ти пък не разбра ли, че един ник може да напомпи и 100 гласа, ако иска?!
Помпането и изпомпването не гласове са престъпления!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 14:18



Ново 20? Ами напишете си го в правилата. В случая просто й показах, че може, понеже не вярваше. Вадиш 24 от гласовете на изхарчените излишни климактерични пачи и получаваш вота без моята намеса.





Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано20.09.22 14:23



Тогава не е нужно да пускаш анкета, освен за забава.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.09.22 14:30



вече ще съм лицемерка, за да не съм мижитурка





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.09.22 14:34



вече ще съм лицемерка, за да не съм мижитурка
Не моеш, Татри, само говориш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: tia9]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.09.22 14:38



Тогава не е нужно да пускаш анкета, освен за забава.

За забава е всичко, включително и тази анкета, включително и изборите на модератор, включително и забраните, всички сме тук без да печелим и само за да се забавляваме, но ако искаш да кажеш че анкетите не дават информация, не си права. Или прав.
Анкетата тук дава достатъчно информация, защото на никой не му дреме за резултата и той служи единствено да задоволи любопитството ни. Хващам се на бас че това важи дори и за самия Адмирал- любопитство и сверка на часовника. Даже и да има емоция, тя е твърде незначителна за да се правят целенасочени фалшификации.
Детинската проява на Nuke Dukem е епизодична. Ако няма подобни инфантилни изпълнения анкетите са си съвсем ок. Въпроси като въпроси с отговори като най-обикновени отговори - само че (двойно) анонимни.

Редактирано от Green Light на 20.09.22 14:38.



Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.09.22 14:43



сега се чудя дали да не докладвам клубарката за издаване на лична информация.





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: Green Light]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано20.09.22 14:43



Е, едно постигна, отпуши напрежение в тази тема, умее го - признато му е. Фалшификации е силна дума, ама има дупка в оградата, как да не я ползваш, просто се забавляват и клубарите. Иначе получава погалване по главата, справя се))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.