Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано20.09.22 09:31



За да не пускам друга тема. Няма да отнемам ничий вип-права до неделя вкл. тъй като технически до края на седмицата съм отпуск.
После - от граунд зироу: пишете на модератора или на мен, ИЛИ/И тук, примерно в тази тема с двата линка: с предупреждението и неспазването му. Много хубаво би било да е "и" в тема, тук, публична, дори отделна, за да няма сплетни. Нито да ми се налага аз да обяснявам коя е обидената. Разбирам, че това правило е меко казано несъвършено, но просто няма друг начин: който не носи на пиене или е "емоционален" (тъп), няма как да ме ангажира да се занимавам през седмица с превеликата му вип-особа.
Или вариантът изнасяне на лично инфо. Пак бележка, но и линк. Уточнявам, лично инфо са адреси, ЕГН, имена, месторабота. "Пешо наеба жена ти, самодиво (ник) не е лично инфо. Както и "синът ти си купи лаптоп" или "не се къпеш и миришеш". Няма как : )
Прочее, за последното - човек малко от малко акъл да има и да спазва някаква хигиена на изнасяне на собствената си лична информация - вкл във ФБ. Но това, последното, слава Богу никак не е моя работа. Та, желателно и не я внасяйте тук.




Тема Едва се удържах ...нови [re: ad miral]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.09.22 09:40



Едва се удържах ... да кажа, че се въздържам ... каквото и да значи това.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: Vtasahme q]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 09:53



Верно има нещо "кално", но не е Донка (!?).

Калната Донка е мой специалитет, требе да искам авторски права за цитиране.
И "кална", защото съвсем неотдавна заяви, че налагала забрани на клубари, за да чисти дирската кал - веднага, след като обясни на 2бири, че по цял ден гази в истинска кал, защото й е такава работата, пък Донка газела в клубна кал и я чистела чрез забрани, защото такава й била мисията в жувота.

После възразете, че човек не си избира сам прякора, който да му лепне като ръкавичка.



ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано20.09.22 09:57



Споко, Втасе. Преди сто години, когато никовете още можеха да бъдат на кирилица, никът ми беше УниКална. Просто като словесен каламбур, като ПравилНик и други подобни. Сама си го бях сътворила, някак майтапчийски, без да подозирам, че наистина ще ми се наложи да чистя кал. От обкръжението си тук. И благодарение на прекрасното правило, което бива оценено от все повече и повече хора.

Мисирките са си мисирки - не мож ги спря. Нека си клочат на воля. Коя разбрала, коя не, "цитират" импровизирайки квот им дойде на ум... толкова им е акълът. За щастие всички се познаваме достатъчно и знаем кой е кал, кой е злобен, кой е отмъстителен, кой е...ае няма да кажа "тъп".



Благодаря ти за мнението.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.22 09:58



Не смятам, че тази тема е за да изясняваме кой кой е. И изобщо да го правим. Начела съм се на какви ли не епитети и определения за хората, така че нищо вече не може да ме стресне, още повече че приемам този клуб като място за каляване на нерви. Или... има къщи за рушене-отиват нерваци и млатат с варията и чука, за да си изкарат гнева. по-добре на стената, отколкото на родата.
Та и този клуб е нещо такова.

Друго, започвам да го разбирам Киро защо е толкова циничен и безапелационен. Толкова кал му се налага да чете години наред, че това е начинът, неговия. не, не го оправдавам, надявам се да не стана като него, но с толкова глупости му заемат времето на бележки, че само бой по канчето.
Никът мога да си го сменя. На мен ми харесва КоприваТрънкова.
Моля да ме извини модът, излизам от темата.



Тема офтопик административен въпрос:нови [re: ad miral]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 10:09



В темата на Ружа го повдигнах, но така и мина незабелязан, та да попитам официално тук:
В крайна сметка, публикуването на лични бележки без съгласието на другата страна,
Е ли нарушение, подлежащо на санкции или не?
Като под "лична бележка" да се разбира лична кореспонденция на бележки между клубари по какъвто и да е въпрос, а не административно уведомление на лична бележка.

Защото досега от дългогодишен опит тук и в други дирски клубове, малко или много потребителите сме дресирани да спазваме правилото за непубликуване, а в миналото на нарушителите са бивали отправяни забележки и санкции.

Моля за недвусмислено изявление от властта със статут на правило по този въпрос.
Дали личната кореспонденция на бележки в Дира е защитена или не?
Според дирското споразумение Е, но ти в темата на Ружа като че изрази недоумение къде го пишело.

Важно е да се знае от всеки тук как стои въпросът с публикуването на лични бележки, за да не стават инфекции като тази напоследък, а оттам и зорлем теми за вотове на не/доверие. И всеки потребител добре да си прави сметката какво и до кого пише на лични.

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: ad miral]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.09.22 10:18



Абе, какво пак се дракате?
Още не е коледната депресия.

WALL·E


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано20.09.22 10:18



Не смятам, че тази тема е за да изясняваме кой кой е.

Именно. Защо започваш тогава?

Темата беше почти административна, последвала кашата, която забърка. Да се преместиш на друг ник, за да замажеш гафа си (особено, когато си мислиш, че "хейтената" Уникална е подходяща, за разсейване на твоята кална постъпка), точно тук, е отчаян ход. Не минава номерът. Да се мазниш на Киро пак не върви.

Да не забравяме кой е първопричината за "вълненията". Ти. Традиционно.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: pishmangreek]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 10:21



В отговор на:

Та като си сигурен, че един ник може да напомпи 100 гласа направи го да видим как става.



Я! От снощи насам две дузини клюбаре са му поискали оставката!





Тема Re: Вот на (не)довериенови [re: bira_more]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.09.22 11:11



Де е писано на тема за продължителност на мандат?
Мандатите по дифолт са 4 години.


Встъпил съм в длъжност октомври 2019.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.