Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Вкусно и точка!нови [re: ad miral]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано18.09.22 10:01



Софийската баница я продават на грамаж и с под 5 кинта не можеш да се наядеш. - последно преди няма месец я ядох на женския пазар. Беше 18лв./кг.



Тема Re: плагиатинови [re: Asia.]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.09.22 10:01



А Алиса не я давай за пример в общуването ти с клубари, че съвсем доскоро никът ти беше в списъка й.

Може ли да не вкарваш ненужно интрига в разговора?
Благодаря предварително.



ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: По-горе ти пуснах линк на руснацинови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.09.22 10:05



Мхм.. и след всичките точки и тирета прочете ли, дето САМИТЕ руснаци ти казват, че вкусно и точка означава точно каквото съм разбрала и аз.

Иначе, нищо чудно дв ползват логото на Макдоналдс, за да привличат клиенти. То като се изнесоха всички от там, хората нямат и друг избор. И без лого ще влизат, ако са на път и са гладни.

Сега очаквам на мястото на Старбъкс да отворят вериги “Пиеш и точка”.

естествено, логото на фирмата ще е глава на жена

Забрана от Уникалната и ~@!$^%*amp;()_+

Тема Re: Вкусно и точка!нови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.09.22 10:06



Да се закача тук. "Точка" съветските другари казват и на отделно кафене от верига, та май и с това има връзка името, игра на думи.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 18.09.22 10:06.



Тема Re: плагиатинови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.09.22 10:09



Що касае Алиса - точно затова я дадох за пример. И пак може да се появи. Тя си е особен човек. Когато е балансирана се държи добре. Всеки си има лоши дни, разбира се.

Аз нямам нищо против. Пиша го това, за да пресека този евтин махленски маниер на пренасочване на разговор за едно чрез пробутване на покана за одумване на друг и даване на обяснения - към това те тласка Азия, да отклони вниманието от себе си и да те вкара в обяснителен режим.

Що се отнася до баланса и поведението - важи за всички без изключение.

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: плагиатинови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.09.22 10:11



Да, абсолютно си права. Трябва да се спазва добрият тон.

Защо търси интрига - не знам, нека не ти прави нищо това.
Може би тя има лош ден днес



Забрана от Уникалната и ~@!$^%*amp;()_+

Тема Re: Вкусно и точка!нови [re: Noy BG]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.09.22 10:15



Хм.. колко струват 6 яйца, половинка сирене и половин кофичка кис. Мляко?

Забрана от Уникалната и ~@!$^%*amp;()_+



Тема Re: Вкусно и точка!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Reverend Harry Butz ()
Публикувано18.09.22 10:22



"Вкусно е и това си е!"

Мерси за ликбеза. Каквото и да е името, човек знае, че кухнята е посредствена
и сервитьорите са крадливи.



Тема Re: Вкусно и точка!нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.09.22 10:27



Най-добре върви с прясно мляко. С айран по-добре вървят дюнерите.





Тема Re: плагиатинови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.09.22 10:28



Аз никога не съм се държала лошо или презрително с него, той си промени отношението към мен в последните няколко години. Като цяло се промени.

Не е баш в него ключът от бараката, да ти кажа. Щом вече не си толкова невротично мнителна, а ти напоследък определено не си, ще ти разкрия моите наблюдения. С теб се знаем поне от 15г. виртуално от друг клуб. И честичко сме бивали на нож, ти си имаш свои характерови особености, аз мои, нормално. Но, когато се премести в Германия, очеизвадно и за други, стана прекалено мнителна, чувствтелна и тънкообидна. И влезе в нападателен режим. Дълго време пускаше темите си с предисловието, че ей сега ще ти се лепнат да те нахейтят. Беше толкова изнервена от смяната на местоживеенето, напасването в новата среда, ученето, себедоказването там, започването на живота си на ново - което сигурно е типично за всеки имигрант - че реагираше твърде рязко и болезнено на всеки намек, дори не възражение. От известно време като че ли се поуспокои психически и стана много по-балансирана и самоуверена. Вече не подскачаш така от всяка дума навъпреки, както през първите ти години в Германия. Но този твой период на приспособяване, в който беше с по-обострени възприятия и понякога буквално като кълбо от нерви, още си отеква като ехо в съзнанието и реакциите на клубарето. И това ще отмине. Всеки рано или късно, ако не е с тролско самосъзнание, се усеща, когато довчерашният нервак се превръща в невъзмутим спокоен събеседник.
Та, дай му време и на Поручика, също и на други, които още те четат под лупа и под влиянието на предишните ти свръхчувствителни реакции.



ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.