Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 08:12



Аз съм се сдобил с това куче по абсолютно законен път

Я, пак? От незаконен развъдник, ама платено по законен път.



ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано20.09.22 08:31



Доста пресилено реагираш. Той със смъртен грях, че взел куче, не го оставил да умре..

Ти герой, че знаеш за такъв развъдник, ама не казваш героично да си го закрил.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 08:34



Да де, ама когато онзи боклук от Сандански

, го оправда с дегенератския коментар, че то се било пльоснало пред него, нали?!





Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 08:53



Разбери, че няма нищо незаконно в това като ти роди кучето, да ваксинираш поколението и да го обявиш за продан, така че да дойдат хора, които действително могат да си позволят неговото отглеждане. Просто не е лицензиран развъдник.

А що се отнася до грозотията, ето как изглежда нейната майка. Баща й е същият, само дето като работно куче е малко мръсничък и затова няма да го кача.



Който не му харесва как изглежда породата – супичката, духането и ей там долу в ляво.





Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 08:59



Доста уродлив стана разговорът. Как цял свят я хареса, пък баш ти се намери да речеш, че била грозна. Ми хуу, красотата е в очите на наблюдаващия.





Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 13:14



Разбери, че няма нищо незаконно в това като ти роди кучето, да ваксинираш поколението и да го обявиш за продан

Ако обявиш търговската сделка в данъчната си декларация и издадеш фактура на купувача - няма. Ако не го направиш, си е незаконно укриване на доходи.
Безработен дрислю на родителска издръжка като теб няма как да ги знае тези работи, та требе да му се набиват в неграмотната тиква с чук и длето. За да не плямпа неподготвен пред хора. Щото аман!

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 13:52



Пълни глупости от лайномет.

ПП: На, чети и престани да ми се уригваш на лайна. Член 3-ти, алинея 1-ва.





Редактирано от Nuke Dukem на 20.09.22 14:22.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: tia9]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.09.22 18:47



Доста пресилено реагираш

Ако си на моя хал и ти ще реагираш пресилено.
Много по-пресилено от мен, вярвай ми.
В селото има места, където човек не може да мине денем, за нощем да не говоря, заради глутниците на кучкарите.

ама не казваш героично да си го закрил.

Ти можеш ли да закриеш мафия?
За последната година три пъти са пускани официално жалби до властите. Единият път през кмета, другите два пъти директно в града. Едната от жалбите беше оформена като подписка - подписахме се един кош народ.
Само че кучкарската мафия си има агенти някъде по линията.
Изпраща се проверка от града, но ден преди проверката пристигат бусове, кучетата се товарят на тях и изчезват.
Идва проверка - ми то няма кучета.
След седмица до 10 дни бусовете връщат псетата обратно.
По някакъв начин разбраха кои са писали жалби и са се подписали, и тръгнаха заплахи. Заплашвали са майка ми, заплашвали са комшийката, която събираше подписите, заплашвали са друга комшийка, майка на мой приятел, че ще им влязат нощем докато спят в къщите и ще си водят глутницата... Накрая курвата налетя на бой на един друг приятел.
Тук вече беше пусната жалба до МВР (свидетелствах и там), преди три седмици. Викаха ги в града, предполагам сега са с нещо като ограничителна заповед, защото смениха маршрута по който нощем разхождат част от глутницата. Без поводи и без намордници са кучетата.
И пак са по улиците...

Пресилено съм бил реагирал видиш ли.



Накрая наистина ще взема и вместо да възпирам майката на приятеля, ще й купя аз пържолите и ще й ги държа, докато слага топлийки в тях. Явно по друг начин няма да се оправят нещата.
Или предлагаш героично да застрелям кучкарите?



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.09.22 18:54



Ми, за мен е грозна порода.
Разбирам да е коли. Красавци са, въпреки, че най-често са тъпички, а не както ги показват във всеизвестния сериал.
Немските овчарки също са красиви, а и изключително умни. Белгийските също. Кокершпаньолите обикновено на човек му иде да ги намачка от кеф, щото са като плюшени играчки. Даже доберманите са някак си демонски красиви.

Ама това, да ме прощаваш - не.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 19:19



Разбери, че няма нищо незаконно в това като ти роди кучето, да ваксинираш поколението и да го обявиш за продан

Ако впишеш печалбата от продаденото кучило в данъчната си декларация, няма.
Ако не я впишеш, си е сива икономика отсекъде.
Пък като видях мизерията в първата снимка, басии развъдника! И двумесечните кученца пълни с бълхи и хранени с хляб ли, тесто ли, какво там беше. Тия са пълни мизерници, басиикучкарите. Пък като видя куче, вързано на верига в двора, ми призлява. Тази кучка само вързана и за разплод ли я държат? Даже си няма къща и свое заградено място в двора да се поразтъпква животинката. То, като гледам двора...

Баща й е същият, само дето като работно куче е малко мръсничък и затова няма да го кача.

Работно, безработно, хора, които си гледат добре кучетата, не ги държат мръсни и пълни с бълхи. Щом и малките са бъхливи, значи и кърлежи има по тези песове.
Онождат ги за пари, но не се прежалват да дадат някой лев за обезпаразитяване.
Пфу!

Е, честито ти голямо космато овчарско куче в градски апартамент.
Купи си и 2-3 овчици да ги гледаш на балкона и кучо да ги води на паша, идилията ще е пълна.



ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.