Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.09.22 00:32



Морално престъпление е да развъждаш животни, които ще мизерстват недохранени, паразитясали и които накрая, когато свършат глупавите наивници,навити да вземат по някое, ще изхвърлиш на улицата.
Не, сериозно, ти не усещаш ли, че си съучастник именно в това престъпление?
И - да набиеш хиляда лева в куче, а да ми твърдиш, че баницата със сирене ти е скъпа на 18 лева килото, извинявай...



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 00:38



В допълнение, съсипват кучките от чести бременности и раждания, та и те стават развалини за няколко години. Всеки, който поне малко се интересува наистина от животни и е погледал филми за ветеринарни лечебници и кучешки приюти, може да се нагледа на такива докарани там за лечение нещастни женски кучета, я изхвърлени на улицата вече от негодност, я прибрани от разкрит нелегален кучкарник.

Та, към кошмарите на Нюка да се добави и таз мила гледка.
Такива като него си гушват новата придобивка и после пускат лиги от умиление по кученцето, но пет пари не дават за това, че захранват един отвратителен и безчовечен бизнес.

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 00:39



Не, сериозно, ти не усещаш ли, че си съучастник именно в това престъпление?
И - да набиеш хиляда лева в куче, а да ми твърдиш, че баницата със сирене ти е скъпа на 18 лева килото, извинявай...


Не се усеща. Пълен лицемер.

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 00:53



Нищо не съм захранил, просто такива като теб 5 пари не дават за животните. Имаш там някакви котки на село и толкоз. Кой знае с какъв буламач ги храниш. Нали помня как оправдаваше оня идиот с джипа, който прегази кучето, което беше посмяло да му се изпречи на пътя, когато потегляше от незнам къде си...





Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 00:55



По-добре на закуска да ям сухоежбина с мляко от Лидъла и Миричка да си хапва от любимите й консерви, отколкото да ги давам на софийските баничари, а тя да мизерства.

ПП: Пак казвам – хората, които са развъдили Миричка, не ги хвърлят на улицата. Освен това аз не съм глупав наивник.



Редактирано от Nuke Dukem на 20.09.22 00:54.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.09.22 01:00



О, хвърлят ги. Какво мислиш ще стане с другите две, които не си взел, ако никой не ги вземе? Те не могат като малки да ги хранят, как ще ги хранят като големи мислиш?
И да - си наивник. Никой наивник не схваща, че е такъв.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 00:59



За какво да се усещам и защо да съм лицемер. Обоснови се.



Аз съм се сдобил с това куче по абсолютно законен път и го отглеждам 100% легално. Ако един ден реша да го развъдя (за което имам предложение от собственика на едно бордър коли в Западен парк), ще го направя напълно законно с всичките такси и визити до ветеринар.



Редактирано от Nuke Dukem на 20.09.22 01:24.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.22 01:02



Защо да съм наивник? Търсех бордър коли, намерих, купих. Другите 2 са продадени отдавна и вече никой не ги мисли. Шегуваш се, ако мислиш, че цялото развъждане е било с цел да се сдобият със 700 лв (понеже кученцата бяха 7 на цена 100 лв).

А че има такива, които ги хвърлят, има... Да гният по затворите дано.



Редактирано от Nuke Dukem на 20.09.22 01:02.



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.09.22 01:38



А, не бе, с друга цел е било.



Апропо, тая грозотия наистина ли е неква породиста порода?
Мислех, че е улична превъзходна...



Тема Re: Животът на Миричка...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.22 08:10



Нищо не съм захранил, просто такива като теб 5 пари не дават за животните. Имаш там някакви котки на село и толкоз.

Захранил си престъпния свят, това си захранил. И бъкел не разбираш от животни, туй, че родителите ти купуват кучета по1000лв не те прави любител на животни. Истинските осиновяват сирачета от приют, не купуват от съмнителни нелицензирани, щото било от порода и скъпо. А котките не ядат буламачи, дори кренвиршите, тъпкани със сол и консерванти са вредни за тях. Не съм тъпа като някои, дето се бият в гърдите, пък си тъпчат и кучетата с човешка храна. Купуват им се котешки консерви и специална гранулирана храна. И чат-пат, варено специално за тях без сол и подправки пиле заради костите и хрущялите, за месоядните е полезно да ядат необезкостена плячка, по правило сурова, ама не мога им насмогна на живи мишки. И на съседското кученце му купувам специална за малки кученца гранулирана храна, щото и него дохранвам.

ЗАБРАНА ОТ: Albena l UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.