Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: MupaM]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано05.09.22 10:55



Не познавам лично жената и не съм запозната с работата и като политик, за това нищо не мога да кажа.
На снимката има неприятно излъчване.
Сега чета, че е рекла някои истини, но дали само приказва или работи по въпроса...
Дали може да се промени завистта на голяма част от българите, за които е важно комшията да е зле?


Познавам лично депутати и бивш министър, няма да споменавам имена.
Въпросният беше любовник на близка моя приятелка и тя ми разказваше подробно.
Само като му видя физиономията и ме напушва на смях.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: MupaM]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.09.22 11:13



Някои газят през зелените площи, други хвърлят боклуци и пикаят до стените, понеже им е удобно - също както на Пешо му е удобно да държи пред панелка от 70-те по кола на глава и една резервна, плюс може би баничарка за бизнеса. Щот сме 21-век и никое дете не си играе в 21-ви век пред блока. Границата за общоприето и допустимо не е толкова ясна, нито толкова неподвижна. Ако повечето хора смятат за нормално да има паркоместа пред блока, сега остана да уточним кой е разумният брой и за сметка на какво. Ма трудно се стига до решение, да му мисли общината, дето тва и е работата, да ни намира решения. ;)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.09.22 12:26



Ние се отказахме. Изглежда ми това е и целта на бюрократичния апарат. Да бяха казали не може, а те - може ама трябва да минете от софия до видин през бургас.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: MupaM]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.09.22 12:34



сега остана да уточним кой е разумният брой [автомобили на жилище]

Два автомобила на жилище, за сметка на efbet.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: MupaM]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано05.09.22 12:41



Според мен многоетажните паркинги са единственият изход. Вместо да се чудят на кого най-скъпо да прехвърлят общински пространства, да построят тук-там някой паркинг. Игрището зад блока е общинска собственост, обаче за петното кандидатствал частник с вече готов проект за кооперация. Един господ знае как съседите са научили, но струва ми се е въпрос на време да престане да бъде общинско и ах извинете, частникът има право. За там пък има друга подписка против рушенето на игрището. Многоетажни паркинги и това е. Разбирам, че масово народът ще избира да паркира по полянки, вместо да плаща някаква такса, но поне за не-тарикатите да има алтернатива.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.09.22 12:46



Ние се отказахме. Изглежда ми това е и целта на бюрократичния апарат.
Глупости. Туй, вашето, на 18 собственика мерак, си е чист каприз. Няма бюрократичен апарат, който да угажда кат загорял любовник на 18 души като рискува 200, които са на друг акъл, да го изядат с парцалите.

Обяснява ти се подробно какви са съображенията и какъв е редът да постигнете исканията си - на теб пак бюрокрацията ти виновна. Щото не търчи на минутата да те почеше, където тей засърбяло. Аре, беж в Америката, зер, там шси счупят краката да угодят на всичките ти сърбежи.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.09.22 13:01



Аре, беж в Америката, зер, там шси счупят краката да угодят на всичките ти сърбежи.

Там апартамент се продава с две паркоместа, умеят да не ми предизвикват сърбежи.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.09.22 13:19



ами тогава знаеш къде да си купиш апартамент.
както казваше Селянинът, лека му пръст, тука е така.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.09.22 13:30



Стари сгради отпреди масовото размножаване на колите нямат ли и какво ги правят?
То аз писах какво ги правят в нашия квартал, де - бутат ги и гъчкат блокове, ама все пак има сгради и сгради.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.09.22 14:07



Идеална си за държавен чиновник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.