Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.09.22 19:07



нали уж изпозавършиха куп специалности по управление и маркетинг
на болници, социални дейности и ала-бала.
значи пари няма, но за обзавеждане на сградите на касата скъпо и прескъпо има.

у нас има много социално слаби и бедни хора, болни хора.
нали чета всеки ден молби за помощ, и то не за операции в чужбина, а за дрешки, обувки, училищни пособия.

не слагам индийските братя в сметката, щото ще стане...

не не, безхаберието е пълно.
в хасковската каса има една дама, която е изключително компетентна, единствена.
работи, навряна в някаква стъклена кутийка във фоейето, редом с магазини и офиси.
самата каса вече е недостъпна за граждани, на шестия етаж.



върнете ни архивите, идиоти

Редактирано от tartarianeyes на 02.09.22 19:09.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.09.22 19:12



Не знам как са обзаведени, не съм ходила и дано не ми се налага, но обзавеждането не гълта главните разходи, не то е главният проблем, това казвам. Не казвам, че колкото пари има, ги харчат все с разум и почтеност, далеч съм от такава мисъл.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 02.09.22 19:14.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано02.09.22 19:33



Има парк на 500 м. На 18 апартамента има пет паркоместа. Някой да прецени кое е по-редно. - какво общо имат паркоместата с детските площадки, та да е редно или не?
Колко деца има в тези 18 апартамента и още два блока до вход "Ж". И няма ли паркоместа на 500м.?





Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: UnicaDonna]  
Автор thehuntermuster-231270 (пристрастен)
Публикувано02.09.22 20:37



"...докато всички умници се надпреварват да плюят по политиците - тя посочва истинската причина за бедите ни."

Каква е истинската причина?



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.09.22 20:49



Отговорът крещи. За който може да се сети.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: Naki]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано03.09.22 18:22



Как си доживял тая възраст бе, човек.... ти си уникално тъп, само бутът те бие, макар че не съм съвсем убеден.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: Noy BG]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.09.22 19:00



какво общо имат паркоместата с детските площадки, та да е редно или не?
Недей, чувал ли си че един глупак може да зададе такъв въпрос на който и 7 мъдреци не могат да отговорят?

Колко деца има в тези 18 апартамента и още два блока до вход "Ж".
Не знам, да съм виждал 7-8, но би трябвало да са повече. Не съм виждал да играят на остатъците от детската площадка, виждал съм само пияници да се събират.

И няма ли паркоместа на 500м.?
Обществен паркинг както има обществен парк ли имаш предвид? Не няма, ще ми е интересно да чуя в кой стар софийски квартал има. Малко да кривнеш от входа си и рискуваш срязана гума, вече два пъти купувам нова гума.

Който иска да е детска площадка да събере подписи, ние събрахме за паркинг. Родителите на тия деца имат нужда от мобилност.



Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.09.22 23:27





Около 70 000 души протестираха днес в центъра на чешката столица Прага, обвинявайки чешкото правителство, че отделя повече внимание на Украйна, опустошена от войната, отколкото на собствените си граждани, предадоха световните агенции.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: thehuntermuster23127]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.09.22 12:31



Ама ти си чел Розмари Де Мео с нейната "Стопанка..."!?





Тема Re: Когато познаваш интернет-образа лично...нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.09.22 12:38



Абе тя и "проникновената" юристка, пускачка на темата допуска, че е възможно състудентката й да е искрена и даже се опитва да витиеватства в неин стил... вероятно, за да демонстрира как и звучи на нея, в нейните уши бедната Гунчева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.