Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Намерих това  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано13.08.22 16:48



Режисьорът и бивш депутат от СДС Евгений Михайлов постави един въпрос във Фейсбук.
Той е озаглавил поста си "Прости въпроси за неудобни отговори: Какво трябва да са ти обещали, за да се откажеш от канадското си гражданство? Кога трябва да са ти го обещали, за да се откажеш още преди изборите на 4 април и преди да се знае дали въобще ще има служебно правителство? Струва ли си за два месеца министерстване да си загубиш гражданството на Канада? Колко месеца служебно министерстване са ти обещали и програмирали, за да предприемеш този ход - 2, 4, 6, 8...? Кой е измислил сценария - след два поредни избори да не може нарочно да се състави правителство, за да може служебният кабинет да стане дълготраен - 6, 8 месеца? Какво са ти преподавали в Хардвард, за да може едно "дясно", харвардско момче с охота да влезе в стратегическия екип на Александър Маринов - агент на ДС "Майстора" и да стане колега на комунистическия следовател Бойко Рашков и на отрочето на Александър Лилов - Янаки Стоилов!? Как се влиза в отбора на запасните комунистически полковници, генерали и агенти на ДС, назначени в правителството, областните управи и областните управления на МВР, от резидентът Радев!? Какво политическо и икономическо бъдеще са ти проектирали, за да се навиеш да си съучастник във всичко това? Какъв трябва да е залога, за да може президентът и министърът нахално да нарушат Конституцията на България? Кой плати за цялата медийна пушилка, която да замъгли здравия разум на обществото ни в продължение на месеци? Кой стои зад цялата едногодишна дестабилизация на България? Кой има интерес от слаба европейска и натовска България? Когато си отговорите на тези въпроси, ще разберете какво ни се готвеше от миналото лято, с участието на фоновата масовка от "младите, умните и интелигентните" революционери. А, ако си отговорите със закъснение... ще бъде твърде късно да се върнем на правия европейски път... Защото Евразия ни чака с отворени обятия!

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.08.22 16:51



Е как кой?
Гадните кравари, разбира се, нарочно искаха да ни втрапончат зеления чорап, та да ни е лошо





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.08.22 17:46



Е той пък откри топлата вода



От доста време този въпрос си задаваме в клуба. Даже аз, която не съм толко запален политикан, наскоро писах моето виждане.

Десталибилизиране на Балканите и на Европа. Това е толкоз просто и логично. Докато има българЕ, които да гласуват за всеки новопоявил се месия, така ще е.
Само не знам Славчо дали е в кюпа и докога българинът ще очаква някой да го оправи за ХХ дни?

Убедена съм, че и в клуба и хора, гласували за Славчо и Кирчо



Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.08.22 18:40



ще бъде твърде късно да се върнем на правия европейски път... - Амин!

Евразия ни чака с отворени обятия! - дважди Амин!

М@йната им на ЕС и НАТО!





Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано13.08.22 18:58



Разговарях с мой стар приятел, който беше угрижен за сингулярността и за това което е причинило и още повече за онова, което е предшествувало Големия Взрив, стоящ в основата на всичко според съвременната Космогония. Инфрачервеното отместване на светлината и изчисленията на Хабъл не му даваха покой.
На свой ред аз се опитах да възразя или по-скоро да снизя неговата тревога като дилетантски му обясних своето собствено безпокойство. А то се коренеше в постулатите на Квантовата Теория за Мирозданието.
Виж какво, казах аз. Това което виждаме и смятаме за истина, е точно онова, което се случва на Софийската Гара, когато циганите играят играта "Тука има, тука нема". Айнщайн не бил вярвал, че Господ играе на зарове с Вселената, но човекът със звучното име Планк, както и други като Паули, Бор и Хайзенберг доказват, че нещо съществува само ако го наблюдаваш.
Премахни наблюдателя и всичко изчезва.
Пуф! Тука има, тука нема! Затвори очички и Света моментално се разпада на вероятности, които може да бъдат, а може и да не бъдат. Стохастично положение, дето се казва. Тоест и ние и циганите, както и въобще цялата галиматия на която сме подложени, е въпрос на това дали ще съществуваме или ще изчезнем, ако някоя непозната за нас пеперуда, която ни наблюдава, внезапно реши да мигне.
И всичко да започне отново, но по съвършено нов начин.
Пазете се от наблюдателни пеперуди, защото нашето съществуване зависи от това дали те няма да махнат с крила, да престанат да ни забелязват и да отлетят, причинявайки нашето изчезване от Вселената.
Не знам дали моят приятел се успокои от тези разсъждения. Но аз гледам с опасение към всички пеперуди, които ми намигат с едното си око, готови да отлитнат. А и те към мен.
Всъщност, не съм сигурен дали този приятел истински съществува. Дори повечето пеперуди вече отлетяха.
Планк! Къде си?.. д-р Любо Канов.





Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.08.22 20:37



цитат:!!!
"Народ, който си хвърля парите от балконите на телефонни измамници и вотва вотът си на случайно преминаващите по улицата Кирчо и Кокорчо, със сигурност си заслужава последствията от същото"!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Намерих тованови [re: Thenewold]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.08.22 08:42



Човек, какви ги намираш и ти ... пожелавам ти да намериш гадже, портфейл, айфон, нещо дето та не е яд че си намерил.



Тема Re: Намерих тованови [re: Metropolis]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.08.22 09:56




Супер!



Тема Re: Намерих тованови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.08.22 10:09



...гадже, портфейл, айфон...
Ако са с известен собственик би трябвало да подлежат на връщане, гаджето - след известно ползване.



Тема Re: Намерих тованови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.08.22 10:20



„Ние никога няма да можем да определим със

сигурност доколко отношението ни към другите е

следствие от нашите чувства, от любов, от

нелюбов, добросърдечност или злоба, и доколко то

е предопределено от съотношението на силите

между нас и тях.“

Милан Кундера,

„Непосилната лекота на битието“



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.