Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.08.22 22:41



И вярваш ли му на тоя, излязъл все едно от "льо кооператиф дьо звъничевО" от постинга на мира в тая тема.
Точно пък орките ще се шегувкат, не нам.
Идиоти.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: tartarianeyes]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано10.08.22 00:30



Ами да ти кажа прaво не вярвам да са чак такива кръгли идиоди. Другата възможност е да се правят на луди. Тез копелдаци доказаха че са не само нагли и много крадливи.


В сегашната ситуация пак купуваме руски газ, но на цени над 40% над директните доставки. Сега търговията минава през посредници, представи си за какви комисионни иде реч.



Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано10.08.22 07:39



В сегашната ситуация пак купуваме руски газ, но на цени над 40% над директните доставки.

Интересен елемент давам - това е твърдение на абсолютно всички, изказващи се по въпроса. Вчера в “Лице в лице” заместващият Ризова зададе този въпрос на бившия вице Асен Василев и той спокойно и категорично ОТРЕЧЕ това да е така.

Ха кажете ми сега - всички други ли лъжат, или той? И ако допуснем че е той - как човек да му (им) вярва и на една дума?

Не, че съм очаквала той да потвърди. Просто си размишлявам какви овце сме. Същата тази партия ПАК ще ни управлява след 2 октомври… ще се наложи да си върна стария подпис за суверена.



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.08.22 07:55



Този е идиот, ако вярва, че някой. се е вързал на театрото му.
За сегашната ситуация нашите идиоти имат оправдание, че не само те са такива.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано10.08.22 08:05



ПС - И ще поясня ЗАЩО сме овце.

Защото (в този конкретен случай) когато проблемът удари обикновения българин по джоба - той ще мизерува, ще нададе вой, ще излезе (напоследък рядко) на улицата, може и да озверее в зависимост от мащаба на мизерията.

Но той следил ли е ПРЕДИ ТОВА, а и постоянно, случващото се в държавата, гледал и слушал и чел ли е как се развиват събитията, кой как постъпва, кога и за какво лъже, какви машинации прави? Правил ли е взаимовръзки, опитвал ли се е да мисли логично? И като цяло - ИНТЕРЕСУВА ЛИ СЕ ИЗОБЩО “от политика”?

Не, не и не.

Българинът си гледа ракийката, парцалките и мини далаверката. Или краде колкото и каквото може, или се бори отчаяно с мизерията. Живее на принципа “всички са маскари” и до тук. Но като цяло “”НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ПОЛИТИКА”

Не гласува. Ако гласува - 80% (от гласувалите) или е корпоративно, или платено, или от личен интерес.

И това е добре известно на “политическата вихрушка”. И тя си прави каквото си ще.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Вие намирате ли го за скандално?(политико-интимна)нови [re: Metropolis]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.08.22 08:23



В сегашната ситуация пак купуваме руски газ, но на цени над 40% над директните доставки.

Сигурно правиш разлика между руски газ и газ с произход от руско находище.
Това е сурувина - също като водата и въздуха. Суровината - от Русия, Иран, Азърбайджан или Патагония, когато бъде платена и доставена в хранилището на една държава, става нейна собственост. Така че, когато купуваме газ от Турция, купуваме турски газ, все тая с какъв произход.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Какъв личен живот на стълбите на министерския съвенови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано10.08.22 08:45



"Аз пък си мисля - дали това не са елементи от личния им живот, чието отразяване не би трябвало да е нито наложително, нито повод за каквито и да са политически анализи, изводи и последствия? Обяснения, нападки и интриги? Всеки човек няма ли право на пълна свобода на личния си живот в извънработно време?"

Какъв личен живот на стълбите на министерския съвет на България ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Лъжа(какво каза Асен Василев) и тролене(овце)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.22 08:46



Не е верно! Асен Василев каза че "не знае" да има такова нещо.
За мен, преведено в контекста на обвиненията, че посредниците са близки до Асен Василев и Кирил Петков, той е отрекъл единствено, че има отношение с такива фирми. Но със сигурност не е "отрекъл да има посредници", както пишеш.
Другото, което Асен Василев каза, манипулаторке и тролке, е, че България всеки ден прави заявка за количествата газ, които ни трябват към Газпром, както е по договор. Газпром не ги изпраща. Естествено, в такъв случай ще купуваме от който продава, а хитрият или даже гениален гений да изгаря газа си на границата и да обира аплодисментите. (Повечето са от пляскане по челото)

Иначе ако в Европа се търгува руски газ без да се купува от Газпром, то как да наричаме фирмите между Газпром и Булгаргаз? Естествено, че "посредници".

П. П. Вън от лъжите ти, мнение по принцип. Стана ясно, че България прекрасно играе тази газова игра и че си реши въпроса до догодина по това време, така че не от страх притеснение или говежди надежди, а от решава логиката аз продължавам да мисля, че накрая разумът ще надделее и търговията с газ(от Газпром към Европа) ще се възобнови.

Редактирано от Green Light на 10.08.22 08:54.



Тема Re: Лъжа(какво каза Асен Василев) и тролене(овце)нови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.08.22 10:24



...изгаря газа си...

"Във Мексико златното зърно
изгарят го в парни котли,
а роби с напукани бърни
събират го нощи и дни.
.
.Живота- изпечен развратник
цинично отвръща :- Война!
..."
Н.Й.Вапцаров
.



Тема Re: Лъжа(какво каза Асен Василев) и тролене(овце)нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано10.08.22 11:56



СИГУРНА БЯХ, че ще изпълзи някой умнокрасивец, който ще ми опонира по този начин, защото и аз отлично чух отговора му. Със злорадство очаквах, смешно предвидими сте.

Да не би да искаш да кажеш, че е по-малка лъжа този ОТВРАТИТЕЛНО ГРОЗЕН ГНУСЕН отговор? Йезуитски и подлярски? Или искаш да кажеш, че е ИСТИНА дето получаваме руски газ през посредници, но тоз НЕ ЗНАЕ??? Дупето не знае какво правят гащите?

Защото въпросът не беше “имате ли общо с посредниците, през които получаваме руски газ”, а “ВЯРНО ЛИ Е, че…”

А в тази секунда същата отврат изпитвам и към теб, ще ме прощаваш.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.