Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Биранови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.07.22 21:42



Така ли наричаш горката ти съпруга? Щото не знам коя нормална жена ще се омъжи за простак като тебе.

Добре, пия бира. И вино. И живея в Бавария. Друг проблем имаш ли с мен, освен че те превъзгождам в пъти що касае житейски постижения. Нали там те стяга чепика? Или пък другаде? Как мога да ти бъда полезна, кажи? Какво да направя, за да спреш да ме четеш? Щото, очевидно си мазохист - хем не ме понасяш, хем не спираш да ходиш подир мен.

П.п. Ти нали разбираш, че аз в този момент мога да ти поискам бан? Няма да го направя, щото очевидно този клуб е единственото място, на което се чувстваш значим, но все пак. Ти не си Алиса. И на светлинни години от Алиса не си. FYI



Тема Re: Биранови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.07.22 21:43



пък имам познат с алкохолен проблем, и от него знам, че ако не можеш да се удържаш имаш проблем..

Не, не могат да се удържат да спрат. Нали лафът на алкохолиците е "без едно мога, но само с едно - не". Пият, докато паднат. Ако си пийнеш 1-2-3 бири или чаши вино и повече не ти се пие, не можеш да поемеш, значи нямаш алкохолен проблем, а просто ти се е припило. Особено, ако не ти е ежедневие, а така, когато ти дойде настроение да си пийнеш.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Биранови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.07.22 21:44



Харесвам бира, но нямаме добри отношения с нея.
Две три глътки и ме хваща непоносимо главоболие.
Може да е нещо свързано с хмела, не знам.

Понякога, в жегите, като гледам как тартариан сладко-сладко пийва, ми потича слюнката, и ми наливат няколко глътки.
И - бам, главоболието ме поваля.
Затва те си пият ледената бира, а аз джин с розов тоник.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Биранови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.07.22 21:45



Преди вече 31 години установих, че опре имам проблем с алкохола и оттогава не съм близвал.Бира обичах, с аромата й, с вкуса на хмел.Обичах и наложен пелин със сладко-горчивия му вкус.
От 3 години и нещо почнах да пия безалкохолна бира, главно немска, марка Stephans brau, от Дрезден, от Кауфланд. ЕФтинджос, но са я докарали на вкус и плътност.



Тема Re: Биранови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.07.22 21:45



Ама ти наистина ли се наричаш мъж?

И? Обиди ли ме достатъчно, че да получиш довечера ерекция? Надявам се, че да. Макар, че, жена ти едва ли ще те изгони даже и да не я чукаш. Тъжно ми става като си мисля в тази насока , извинявай…



Тема Re: Биранови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.07.22 21:47



Стига бе



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Биранови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.07.22 21:45



Е не бе, няма да сме лоши.. ще я вземем с нас, ама ще подключим тоалетната.
Не я ща. Ще ни оглежда прическите, ще ни брои халбите и после ще ни разнася в клуба какви сме каруцарки.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Биранови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано01.07.22 21:47



Бе аре да не ми натрапваш компании, моля



Тема Re: Биранови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.07.22 21:49



е, ние ще й простим .. след 10-на години шегувам се…

Ние няма да сме каруцарки, просто. Не ни е в натурата



Тема Re: Биранови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано01.07.22 21:51



Само с теб ще се видя. Точка


Ония смърдят на бири




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.