Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 14:29



Прекрасна схема. Първо Нинова тропа с крака че НЯМА да преговаря за ново правителство с ПП в ТОВА НС, ако предложението за премиер на ПП е Киро. Заради изгонените руските дипломати. Така печели русофилите (или поне ги задържа). ПП и Киро в началото се дърпат проформа, но днес ВЕЧЕ ще обсъждат такава възможност и може и да излъчат друг. Така пък Киро печели тъпия харвардски електорат, който бурно ще го аплодира с хиляди на площада, заради жертвата му в името на доброто на народа = запазване на властта.

А и двамата отлично знаят, че НЯМАТ ДОСТАТЪЧНО ГЛАСОВЕ за приемане на ново правителство.

Целта на занятието просто е взаимно предизборно да СЕ ГЕРОИЗИРАТ и да си напомпат рейтингите.

(Пускам нова тема, защото онази се разводни, а събитията са гъсти и още ще се сгъстяват. Радев утре сутрин се връща от Рим, а следобяд вече връчва мандата на ПП!! Дет се вика - още от самолета!

)

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 16:11



Работата се заплете. Аритметиката се промени. ИТН-то заявили, че са готови да преговарят за кабинет в това НС, с условие - без Кирчо и Кокорчо.

Сега според мен всичко зависи от това дали ПП ще заложат на кабинет без тия двамата, но СЕГА, или ще предпочетат избори, надявайки се (с право), че ще вземат повече гласове от последния път и няма да се наложи да се гърчат в коалиции с други, които ще им извиват ръцете за щяло и нещяло.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.06.22 16:18



ИТН го заявиха това нещо отдавна, още към 8 - 9 юни


За всички е ясно, че ако ПП предложи кабинет без двамата, признанието за поражение ще намали сериозно изборния им резултат през септември.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.06.22 16:57



.."Много хора очакват КП да спретне изпълнения ала Тръмп като дойде време да сдаде поста. Например, да се барикадира с фенки в МС или да арестува Слави, Корни, Коцето и Бойко (отново). Някой даже предположи, че ще скочи на бой с президента. Не звучи лицеприятно, но можеше да е по-зле. Ако на негово място беше Асен, той просто щеше да взриви АЕЦ-а, пищейки “дгд всичкииии” в тоналност от диапазона на 4-5 октава.
Чух също, че има загрижени за сигурността на КП и неговото семейство, защото Путин бил отмъстителен и щял да търси зловеща разплата. Ако действително Путин е чак толкова зъл, той ще направи така, че Киро да векува на тоя пост. По зловещо отмъщение за България едва ли би могъл да измисли.
Ако доразвържем въображението си, можем да предположим, че и Киро ще плати цена - ще го оженят за Митрофанова, с услове той да приеме нейната фамилия. Не вярвам да откаже ако това ще му осигури още премиерстване. Кирил Митрофанов звучи някак, премиерски…" - Стойчо Стойчев





Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 17:20



За всички е ясно, че ако ПП предложи кабинет без двамата, признанието за поражение ще намали сериозно изборния им резултат през септември.

Не мисля. Напротив, ще ги героизира - какви жертви са готови да сторят за доброто на РОдината!



За ИТН си прав, бях забравила. Ама днес "Днес" го припомниха и аз пресмятах нещо... То това си значи, че ако двамата се оттеглят в сянка като Доган - направо ще имаме ново правителство.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.06.22 19:34



Електоратът не мисли така. Една оставка е силен удар по имиджа за безгрешност. Този провал ще върви едновременно с провала около нов кабинет в настоящия кабинет. На всичко отгоре, ПП - която дори не знам дали има съдебна регистрация - няма твърд електорат, дори само защото са участвали в едни избори. Към момента всичките им избиратели, 100%, са мек електорат. Твърде голям риск е да предложат кабинет без Петков за премиер. Ако имат ПР-съветници с акъл, няма да приемат настояването от страна на ИТН + БСП, ще стигнат до извода, че "услугата" е мечешка и е в интерес само на тези два конкурента.
Затова по-скоро не смятам, че ще се навият; по-вероятно е да предложат кабинет отново с Петков начело с пълното съзнание, че мандатът ще е неуспешен и че ще се отиде на избори.

Уговорката ми е, че все още нямаме достоверна социология, на която ПП да стъпи, за да реши. Може би (със сигурност) правят някакви фокус групи, те дават качествени препоръки. От друга страна без количествено проучване - не по телефонен метод, а лице-в-лице, макар да е твърде скъпо, не може да се мине. Лошото за тях (ПП) е, че няма време за такова.

Така че, засега гадаем.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.06.22 19:43



След нотата на Митрофанова мисля БСП е загубена за коалицията.
Освен ако Нинова не е решила да се самоубива политически.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 19:49



Няма защо за стотен път да пиша, че очакванията и мнението ми са НАПЪЛНО ПРОТИВОПОЛОЖНИ на твоите. Написах ги отдавна в специална тема.

И нямам нужда, за разлика от теб, от никаква социология. Дадох прогнозите си мнооого преди първата такава, и тя ме потвърди.

И ще кажа - ще бъда супер щастлива, ако се окаже, че НЕ СЪМ БИЛА ПРАВА.

Може да има известни изкривявания след вчерашната му гнусотия с дипломатическите прогонвания. Щото русофилите са много у нас. Но въпреки това смятам, че ПП ще имат по-висок резултат от миналия път.

Някой да знае случайно, че ЦИК не е допуснал преброяване на гласовете в контролните разписки при машинния вот последния път?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Metropolis]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.06.22 22:34



Ох, лично познавам момчето Стойчо Стойчев... ей такива невръстни политолози-политикани като вземат да се изказват, пък и като взема, че ги познавам отблизо и стигам до извода - какъвто народа, такива и политиците му, такива и политолозите му





Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 22:58



Е ти пък.. Стойчев изобщо не е от младите и зелени, дет се пробват напоследък. Нали е цял преподавател в СУ, 40 лазарника почти е вече. И признавам - слушам го с удоволствие, винаги казва различни неща. А най-ми хареса като показа среден пръст на ония лумпени на Ситняково миналото лято.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.