Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано29.06.22 17:27



Ще хвърчат лайна, но това умнокрасивите все още не го знаят.
Киро дегенератът ще си иде в Канада, а отмъстителните руснаци ще ни еуат майката дълго и напоително


Запишете си тази прогноза.



Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано29.06.22 18:25



Е ти откри топлата вода, бравоС. Това го говорим от вчера.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: mangosutu-168725]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано29.06.22 18:32



Ся, що наш,та, а не неговата?
Това не ми е ясно.
Вероятно сме им по-лесни. Нещо като укрите.
Шибай укрогъз и се не бой,
американски гейгъз е той.

WALL·E


Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано29.06.22 20:00



Вие си говорете, не ми пречите) Чета само теми с информативни заглавия. Някакви плод на суперкомпютъра Скрита Мисъл не са за мен.





Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: Naglets]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано29.06.22 20:05



Аз се кефя на тия неща. Защото тоя е толкова тъп, че не си струва да си губя време и мозъчна мощност да формулирам повече.
Но гласувалите за него (и т нар Градска десница, което е същото, ако не и по-зле) са по-тъпи и от него. Но няма как да ги убедиш, тук сработва лична защита ("аз съм умен, красив, либерален и представител на най-елитния каймак на обществото, защото правя флащмобове, месеци на толерантността и обичам Украйна"), затова - също не си струва.
Може само да споделяме предсказания, които и аз, вероятно и ти, знаем, че ще се реализират, а именно: ще го духаме групом, защото просто няма как бензинът, торовете и папото заедно и поотделно да са ти златни и да запазиш стария си Бел Епок стандарт на живот.
Другото: когато го задухат ЯКО (и ние покрай тях), пак ще са убедени, че Путин е виновен - за нефта, пшеницата, за това, че вече почти няма да има гражданска авиация за средната класа (като пример, но не само). И тн и тн.



Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: mangosutu-168725]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано29.06.22 20:13




Руснаците така ще ни оставят ‘доволни’, че чак на мен в Канада ще ми се втъжни . От този цървул.




Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: mangosutu-168725]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.06.22 20:43



Вече трия Казанлък и Сопот от картата ....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: BATHco]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.06.22 20:47



Е Дунарит що го пренебрегваш



Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: Albena l]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.06.22 21:01



Много си права .... ама д му мислят селяните. Когато гръмна склада с муниции, при мен не се усети.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Киро Дегенеративния Малоумник и дипломатитенови [re: BATHco]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.06.22 21:15



Не мога да ги мисля селяните. Аз съм до руското консулство. А съм скочила от терасата, а съм паднала вътре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.