Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ел Камино де Сантяго де Компостеланови [re: spunk]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано02.07.22 10:41



Може пък да се спести заплатата за пилота. Лично ще шофира самальота, а първата дама ще му е втори пилот.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.07.22 15:12



Първо Тошко каза, че категорично няма да преговарят с ПП, ако Киро или Асен са номинациите. После, като се оказа Асен - Тошкото замънка, че преговорите щели да са трудни… тоест - допуска покана. Ония обаче - злопаметни! Снощи късно чух, че ТЕ ПЪК нямало начин да преговарят с… Тошко и Слави! НЕ с ИТН, а точно с тия две имена! Щом вие - значи и ние! На си ти куклите…Тошко също каза че не са получили покана…

Честито ви правителство. ИТН няма да бъдат поканени на разговори, но Каримански заяви категорично, че трябва да се направи всичко възможно ДА СЕ състави кабинет. Значи ще им “отпуснат” (вероятно) търсените депутати при гласуването.

Става все по-интересно.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Шило]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.07.22 16:02



И мненията и са напълно стандартни, типични за средния кръчмарски политикан, та ще се хареса на народа, също като Баце.
Щях на нея да и го напиша, но ме е забранила - не е адресирано до теб, до нея е.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 02.07.22 16:03.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.07.22 16:53



ПП - Президентството също рязко смени тона през Йотова. Днес от парка тя благослови новото правителство и възложи големи надежди на него... А Кокорчо изостави "Борбата с мафията", смени я с "Борба с едрите фирми, които бяха сложили ръка на...". Доста по-умен е от Простото и това си личеше още от началото. Само онези фалцетни изцепки бяха малко комични!




ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано02.07.22 17:43



Точно, към 40-те е, но се държи като 17-годишен. Айде, по време на протести всички изкукуригват. Тоя показал среден пръст, Радев пък - юмрук и пр... Но точно като преподавател в СУ, трябва да си мери приказките, жестовете и публичните изпълнения. По ТВ-ито е едно, там прави имидж, за да го канят, да трупа стаж и да стане разпознаваем. И вярно, че напоследък доста е събран и обран, явно със закъснение почва да му идва акълът, както е прието да се казва. Но, всъщност е болен от болестта на това поколение - егоцентризъм, нарцисизъм и егоизъм. Няма как подобен типаж да изразява общественото мнение.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.07.22 18:50



Малко се разминаваме. Всеки има емоции и често е спонтанен. Сухари и всякакви други не са ми по вкуса. Ако добре си върши работата (в СУ не знам, но казах - по ТВ доста адекватно се изказва според мен) - може и да се издъни 2-3 пъти спонтанно.

Показване на среден пръст на паплач разюздани полуплатени полуинтелигенти по мое мнение е доста по-малка простъпка, отколкото "партийни вихрушки, алангро" и какви ли не други простотии в устата на МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано02.07.22 21:37



По повод бившият МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ.



Във фейсбук качили снимка на Петков и Бориславова от откриването на газовата сензация, където Лена е в гръб, по неуместен потник и презрамки на бельо, с голяма цепка на полата, на подобно събитие. Идеята да я порицават се оказа не толкова важна, в сравнение с народната любов към Министъра (бившия! Аллах Акбар!).

Всички го търсят да го бият:-))) Един написал - щом си бил на такова близко разстояние до него, вместо да го снимаш, да беше му набил един между рогата.

Текна ми разликата в намеренията на избирателите към него и към Борисов по време на управлението му. Борисов го кълняха да умре направо, но на никой не му хрумваше да спомене бой. При Петков, накъдето се обърна да прочета коментар, все на желания за физическо насилие попадам.

Излъчването си казва думата:-)

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано02.07.22 22:03



Понеже правиш някакви сравнения - ще споделя, че все повече срещам случайни и всякакви най-разнообразни люде (например - джипката ми и продавач в махленсия плод-зеленчук) които ми казват, че Борисов им се виждал вече ангел небесен.. за огромна тяхна изненада. Не били очаквали, че ще го кажат някога.

Скромно не им споделям, че поне 5 години повтарям в некъф си клуб, че Боко е най-малкото зло. Той и хората му просто крадяха. Но 3 национални предателства в 3 месеца си е недостижим рекорд.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: UnicaDonna]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано02.07.22 23:20



Но ето, стана каквото си мислех,
Не им се сдава службата в Н С
На разнополюсните, уж, дупетати,
а именно - Г-н ИвАнов се изказва дълго и напоително в подкрепа на г-н Василев,
А другарката Нинова направо каза "да" - Вземи ме, лодкарю ,във своята ладия лека, заедно да управляваме този изстрадал народ, . ..
че защо са ни избори, ний сме си избрани...
И т. Н. Пък комедиантите
се обидили, че не ги повикал г-на
на разговори, а само
отцепките поканил бил..
А пък товариш Костя,
не знам, не ми е ясен,
ама и той ще клекне ....

))!!

Редактирано от spunk на 02.07.22 23:46.



Тема Re: Ето как взаимно се помага за рейтинг.нови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.07.22 00:31



Като слушам и гледам началните акорди на новия МС... си мисля, че АКО Кокорчо беше поставен на длъжността Премиер още от самото начало - може би щяха да се случат същите поразии, но по много по-безболезнен начин. И със сигурност нямаше да се стигне до вот на недоверие, че и спечелен.

Този е типичен политик от европейски вид. Мазен, добре изглеждащ, добре говорещ и приспиващ.. наричащ нещата с благовидни наименования, недразнещи никого...

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.