Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: NUT]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано28.06.22 17:40



Как па никоя не си призна за едно зло дето е сътворила, ами само с добрини се хвалят?



WALL·E

Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: Naglets]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.06.22 17:43



как, ве, толкова жени сме си признали, че сме женени и обвързани.
От туй по-голяво зло за мъжкото съсловие, здраве му кажи.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано28.06.22 18:44



Наистина ли!? Щот, то и аз ходя на рисуване и имам вече повече от десетина, да взема и аз да се изфукам, ако няма да ме плюеш



Много било куул, аматьори да мацат. Всичките ми познати плескат ли, плескат

Редактирано от MilaO6 на 28.06.22 20:13.



Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: MilaO6]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.06.22 19:00



Много било куул, аматьори да вацат. Всичките ми познати плескат ли, плескат

Май наистина е модерно. След като прочетох от Албена, видях и в нашта маала една витрина с надпис "Рисуване и вино", или обратното.

Не видях хора, защото минах преди обяд, явно са вечерни сеансите да не се напоркат от сабале.
Добре е измислено, има самотни хора и вечер нуждата от разнообразие става по-голямо. Някои обичат тв, книжка, други социални контакти. От една възраст насетне на човек му писва от фитнеси, каланетики, аеробики. Ин вино веритас, пък да не каже някой, че ходят да поркат, нека и порисуват!

Завиждам на хората, които умеят да рисуват. Аз съм вързана





Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: MilaO6]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.06.22 19:01



Кое наистина ли? Абе що сте се наплашили така от плювалника ми?


Естествено, че на любителски картинки няма да се втелясвам, то срамота.
Може да ми харесат, но ако не ми, ще си затрая благоприлично.
Само веднъж една ми полази по нервите, оная кукувица еНБиБито, ако я помниш. С месеци самохвалстваше и се самопрехласваше какви картини рисувала, пъ какви музи й идвали, пък как ги подарявала като помазване свише, пъ колко им се възхищавали хората, та накрая поисках да ги покаже. И като пльосна едни мацаници, ум да ти зайде. Тя с пръсти ги рисувала, щото туй било енергийно рисуване или нам-каква там "духовна" щуротия. Казах си честно на какво ми мязат. И се намуси, наду, злобна съм била, завиждала съм, нарочно съм я обиждала. То, да се смееш ли, да плачеш ли. Диването похвали чакало, пък аз тъй да й попаря надеждите говежди. Ми наистина на нищо не приличаха, кво сега.
Та, оттогава, кой каквото лично и ръчно творение покаже, си мълча като пукал.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: alisalisa]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано28.06.22 19:10





WALL·E

Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано28.06.22 19:14



За такъв курс "рисуване и вино" в София чух от приятелка преди 3 години и тогава си помислих, че не бих се записала. По отделно рисуване и дегустация на вино - да, ама заедно... Не съм кандидат-Караваджо или Модиляни, не че има такава "опастност". Та не е чак толкова нова идеята.



Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: Asia.]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.06.22 19:21



Може и да не е нова, но аз не бях виждала и чувала.
Че какво пречи двете да са заедно? Сръбваш винце, рисуваш, кефиш се. Според мен не става дума за дегустация на вино, а за релакс.

то като да четеш книга и да пиеш кафе



Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано28.06.22 19:31



То аз и да чета книга с кафе не правя. Кафето - на две глътки. Книгата с нищо не я комбинирам, даже и с музика. Алкохол пък с никаква дейност не мога да си представя да го съвместя, така че не е за мен. Абе, хич ме няма с тез "мултитаскинг".





Тема Re: вчера извърших добро делонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.22 19:33



Абе, по моему ходят да флиртуват.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.