Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Извън новините на диранови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.22 13:55



А ДБ вече са готови на "хигиенно" решение, с участието на ГЕРБ и ДПС, стига последните да не участвали в изпълнителната власт.

Мале как ще ги бъзикам сега всички привърженици на десантирането с лодка по черноморието!





Тема Виктор Димчевнови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано28.06.22 13:59



във фейсбук:

Докато вие се чудите кое е моралното и кое - реформаторското:
- Кирил Петков изпрати по Еконт оставката си в деловодството на НС
- Кирил Петков запали правителствения "Фалкон" и отлетя нанякъде с (не)известна дама
- Кирил Петков не се появи на обявени от държавния глава консултации по темата как сам отново да стане премиер
- Кирил Петков за пореден път потъпка Конституцията на РБ, каквото и да ви пишат платените ПР експерти и дилърите на сегашното управление




Тема Re: Извън новините на диранови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.06.22 14:27



Какво да ти кажа, неведнъж и дваж подхвърлих идеята, че ДБ и ГЕРБ са твърде близки като същност (нещо като идеология); разликата е в говоренето и в по-дългата практика на едните във властта, разбира се и в личностните особености на лицата им. За мен това хигиенно решение е в правилна посока.

Десанта го разглеждам от PR ъгъл. Няма начин да не е вече в учебниците с постигнатия огромен успех (протести, влизане в парламента, участие във властта). Това е минало-заминало и, нормално, бъзиците вече ще са основателни - особено ако са в стил "каква я мислехме, каква стана"

Но! Едно е юли 2020, друго е юли 2022. Влакът мина и замина.



Тема Re: Извън новините на диранови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.06.22 14:45



Е, че той ХрИв си беше в управлението на ГЕРБ.
Мен за ДПС ми е повече питанката.
Обаче, думичката "хигиенно" ми се струва неприложима и към едните, и към другите.



Тема Re: Петков - оставката по куриернови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.06.22 15:16



също и как отсвириха президента с неговите конституционни консултации (щото били заети )

Отсвирването се оказа взаимно. Те казаха, че след като се гласува прочутия им сакат бюджет - на спокойствие ще отидат при него на консултации, обаче той днес заяви, че повече консултации НЯМА да има и направо пристъпва след пътуването си, към връчване на мандати.

ПП-то пък почва техни си консултации с проваленото бивше мнозинство за ново правителство. Зъбльото ще ги води.

Той сега е спокоен - изпълни си мисията, за която, допускам, беше платен и поставен на това място, (СМ), ся ше се понапъне да поуправлява още (видно му хареса, а може и да успее) ако не - ше си ходи по канадско да си яде паричките.



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Извън новините на диранови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.06.22 16:51



В момента се въртят множество партенки. На другия полюс, примерно, е тази, че ДБ и ПП ще правят предизборна коалиция. Това са, според мен, проби-грешки, пуска се нещо и се гледа реакцията (дали не и по форумите?

). По-добре да си трая.

... забравих за ДПС - всъщност те са ми терра инкогнита, нищо не мога да кажа. Имат отделни попадения като говорене от хора като Йордан Цонев, Петър Чобанов и др., но като цяло нищо не им разбирам.

Редактирано от Crrafterr на 28.06.22 16:55.



Тема Re: Извън новините на диранови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.06.22 18:13



Тази партенка за ПП и ДБ не съм я чула, но няма да се изненадам, в неистовия им стремеж да са на власт. А ДБ може и да не влязат сами, няма да им е за пръв път, бяха далече от хранилката цели 4 години, така че… ако не бяха толкова дребни - щях да кажа, че са ми отвратителни с цялата им хамелеонщина!

За ДПС винаги съм казвала, че ако работеха за България, а не за себе си - държавата ни отдавна щеше да е на върха на ЕС.



Освен двамата, споменати от теб, имат едно младо пиленце, много готин и добре говори. Станислав Атанасов.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.06.22 18:25



Чакам Алфа Рисърч и Боряна Димитрова.

Е, дочака.
Алфа рисърч - 52 на 42% НЕ ИСКАТ ПРЕДСРОЧНИ ИЗБОРИ.
Дори и 20% от тях да се отлеят - 32% са за ПП.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Петков - оставката по куриернови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.06.22 19:38



Сега мандата как ли ще му го връчат на Петков - пак с куриер, със sms или по мейла месинджъра / вайбър?





Тема Re: Петков - оставката по куриернови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.06.22 19:44





ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.