Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дали го има в дира не знамнови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.06.22 20:01



A Простото не е ли тотално аут или все още повдига глава, кат пребит смок ?

Не си в час. Според днешни проучвания повечето хора не одобряват вота на недоверие и не искат нови избори. Е, разликата е около 3-4-5%, но все пак я има. Толкова им стига, за да спечелят изборите дори.

А още много преди това изследване Агенция "Уникална" прогнозира голяма победа на изборите за Простото.

Така че - ич не си в час.



Него го бива да плямпа и да манипулира, това му го признавам, а сега опряхме точно до това - до манипулиране.

Суверенът е силно манипулируем.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.06.22 20:04



Хубава тема - но изисква усилия, за да продължа куриозите. Твърде много са.


Принципно са много и ежедневни, но мен ме впечатлиха не единични, а взаимноизключващи се факти, и затова реагирах.

Ама това май вече го обясних някому...

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.06.22 20:14



Да, готино си ги съпоставила





Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано27.06.22 21:01



В отговор на:

просто се попитах как става така, че коскоджами ти ракетен удар върху жилищен блок взима само една жертва и четирима ранени, а за нелепо сравнение - в същата таз минута по света се изпотрепват стотици хиляди хора при катастрофи…




Наистина нелепо сравнение...

за жертвите - не знам дали си забелязала, колко много хора напуснаха домавете си в Украйна...уф, не, не си, то е пропаганда.

другото е, че имат известяване при въздушна атака, по техните телевизии не спират да им повтарят, когато чуят сирените да не се правят на интересни, а да тичат в най-близкото бомбоубежище, предполагам, това спасява доста народ.

Но ето и нещо, което ще те поуспокои - днес има поне 10 убити и 40 ранени само от един ракетен удар по търговски център (а предполагам, ще се окажат много повече, когато успеят да разровят навсякъде),
въпреки че братушките са се постарали да пуснат ракетата много прецизно между рафтовете, където е нямало хора.



Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано27.06.22 21:08



Хубаво е, че сте се посмяли, то въобще това което се случва си е веселба,

и наистина е неестествено поведение нейното - да намразиш този, който ти унищожава родината и избива сънародниците ти. Сто на сто италианците и държат пистолет опрян в челото, за да пише подобни глупости. Всички обичат Путин, няма как да е иначе - бездомни, сираци, осакатени, с откъснати крака, ръце...ама любов и това е.



Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: aiumi]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано27.06.22 21:31



ми така ще си и мислиш, след като преглъщаш на сухо новината, а не се замисляш чий го дирят пред мола тези, с военните уноформи и десетина военни автомобила.
А от 1000-та цивилни в мола колко са пострадали?


Прочитай и коментарите под "сдъвканите вместо теб новини", та да си сверяваш поне часовника.
Между другото, вчера мисля че беше, укрите показваха кадри от битките на славната си армия, без изобщо да вдянат, че стрелящите украински войници го правят от жилище в цивилна жилищна сграда.
А посл въх, какво ги било пиле Укълвало!

Сега погледнах и линкът - ами видеото от телеграм вече го няма.
Усетиха се, ей - и новината вече "обновена".



Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.06.22 21:34



Остави, това е кауза пердута.



Това за ракетния удар нарочно го написах - знаех си, че аюмиту ше долети веднага и ще изпонапише сума пост... добре е за темата!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 27.06.22 21:40.



Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.06.22 21:37



Да, готино си ги съпоставила

Ми те си бяха едно под друго, нищо даже не се налагаше да съпоставям!



Ти преди седмица каза, че не можеш да правиш прогнози, без да си видял социологически изследвания.

Ми ей ти ги - Почти 50 на 50... и в двата случая - в полза на ПП.
Абе аз като ви казвам!

На пръв поглед не можах да намеря линк, но по всички телевизии го твърдят.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано27.06.22 22:13



Въпроса е кой е финансирал това проучване на Галъп?
Аз не вярвам, че е по тяхна инициатива и с тяхно финансиране!
Няма да се учудя тати на простото да го е поръчал!





Тема Re: Куриози от новините на дира)))))нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.06.22 22:25





Същите числа.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.