Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ами...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 17:39



Че колко дни бяха на жълтите павета през 2013 и 2014 г., рекорд май стана. Кой
смени Орешарски? Айде моля ти се.


Нямам ищах да обсъждам повече абсурдите, които говориш.

"Жълтопаветник" не значи тези от протестите, а хора с претенции да ЖИВЕЯТ НА ЖЪЛТИТЕ ПАВЕТА - тоест - в най-СКЪПИТЕ части на стара София. Кореняци софиянци с претенции да са по-по-най от целия свят. ЕЛИТА в политиката. Който говори сложно, гледа отвисоко и се цели надалече. И не стига доникъде.

Тези нарицателни тръгнаха още преди ББ и кой да е друг от изброените от теб да се ПОЯВЯТ в пространството. Още по времето, когато ДСБ се отделиха от СДС. Костов се разсърди на народа, че не го избра, затвори се на Драгалевци, мълча сума време и после пръкна ДСБ. Станаха тесен кръг, елитарна партия. Още тогава ги нарекоха "Умни и красиви".

Не мога да повярвам...

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: ами...нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.06.22 18:12



"Здрав разум" в тълкуване на загадките, които ни

задава КП имам предвид. Според мен, не е трудно да се разбере кой какво работи (явно), и на тази база да се препоръча съответното редуциране.
Пропорционално на заетостта




Тема Re: ами...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано30.06.22 18:31



Не знам точния произход на фразата "умни и красиви", но доста преди "жълтопаветниците" я чух за първи път от Берлускони. Той все така повтаряше, че за него гласуват умните и красивите. Някой умнокрасив, имащ връзка с Италия, най-вероятно го е копнал. Ако не доста по-стар лаф.



Тема Re: ами...нови [re: 741]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.06.22 18:45



Според последните новини по темата - нещата май натам вървят.
Ще бъде 1:1.
Едно затворено посолство в София и едно затворено посолство в Москва.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 30.06.22 18:46.



Тема Кирил Петков призова рускотонови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.06.22 19:21



оттегли подадената



Тема Re: ами...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано30.06.22 19:21



Като ти казвам, че етикетите и жаргонът са коварно нещо, не вярваше?


Затова не само аз, но и уважаващите себе си бягат от нищо незначещи езикови паразити. По-добре нещата да се наричат конкретно (по-трудно е, но пък действителността е по-шарена и интересна).



Тема Re: Кирил Петков призова рускотонови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 19:42



Говорейки за реципрочност и кво там беше - някой знае ли колко са американските служители, дипломати и готвачки в АМЕРИКАНСКОТО ПОСОЛСТВО и консулства из България, ако има такива? Чисто информативно.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Кирил Петков призова рускотонови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.06.22 19:46



Все някой трябва да знае, ама не съм аз. Но като гледам големината на сградата подобна на средновековна крепост трябва да са бая.





Тема Re: Кирил Петков призова рускотонови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано30.06.22 19:50



Някой каза, че само на Козяк работели 1000 човеци, но не е проверено - само ЕЖК беше.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: ами...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 741 ()
Публикувано30.06.22 19:56



Тоя филм вече сме го гледали. Чехия поиска същото от Русия преди година и Русия го изпълни. В посолството тогава са останали 7 дипломати и 25 човека администрация. Нашите сега им отпускат повече.

Ако Митрофанова е по-обидчива от чешките си колеги и иска да си ходи, прав и път. На мен лично никое от двете посолства няма да ми липсва.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.