Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано25.06.22 12:16



Торба, ти да не си в топлите страни ... от къде тоя жасмин? А и липите прецъфтяха вече ...

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.06.22 12:55



без да се замислите и с удоволствие? Защо?
С удоволствие бих си отишъл на село, но майка ми да си е в града щото не понася хора да седят без работа.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Naki]  
Автор laure16O672 ()
Публикувано25.06.22 19:17



Това е вярно. Все повече се пънеш с годините.
А като си помисля, че като бях млада наивно смятах възрастните за добри и мъдри хора





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.06.22 19:22








Тема Re: Животът е кратъкнови [re: laure16O672]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.06.22 19:38



Не се пъна!
Преди време много повече съм се "пънал", а и все още едва на 44 години съм.
Даже банове получавах.



Далече съм от "възрастните" - хеле пък тук, дето има толкоз много "нарушители".
(на името на Клуба НЕотговарящи, силно прескочили границата. Горната! )

И съм се пънал доста повече другаде, в други форуми, а не тук.

Възможно е с годините пак да ми дойде "пънене"-то, ама ако е при възрастните, няма да е чак толкова скоро.


Редактирано от Naki на 25.06.22 19:47.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Naki]  
Автор laure16O672 ()
Публикувано25.06.22 20:54



Не мисли, че времето е безкрайно

Това го мислят младите.
44, ей ги де са и 54 Минават за миг.
Е, за "пъненето" зависи и от базата. Но ако я има, с годините само се увеличават и акцентират всичките ни... "странности".



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.06.22 22:43



Па ако има бира - къф е проблема?
Е, с някои бих отишъл и на боб по хайдушки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор 2biri ()
Публикувано26.06.22 00:28



С всеки бих по принцип, ако ме извикат, но чак да инициирам - не. На мен като цяло ми харесва анонимното (уж) споделяне. Не ми харесва идеята всички да са яли и пили и затова да се лендзят по темите. То си трябва да сриташ някой, нищо че е душичка на живо и прекрасно сте си говорили. Отпада опцията да го насолиш мазно след като сте яли и пили



Не ми харесва клюката. Аз с който съм се виждала не съм го коментирала никъде като външност, само на майтап като поведение и то по веднъж-дваж, ако е било в темата на друг. Пък някои си мерят бутовете и гримовете и красотите. Това не ми харесва. И ако е някой с доказано коментиране на "аууу косата, гъза и носа" - по-скоро не бих. Красивите нека се срещат

С теб бих Прави ми впечатление, че хората пият по-малко от мен. Усмихват се и пият по две малки макс. Аз ако седна на кръчма - 4-5 бири си ги правя на основната част. После ако си допиваме - мога още. Но хората някак се свиват до едното хапване и "много ми беше приятно". Сигурно да не им излезе име на пияници



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 00:46



Аз бих пила по кафе почти с всеки от клуба, с едно изключение (не е Алиса, аз всъщност много харесвам ценностната й система. Не харесвам сарказмът й, ма то пък тя не е длъжна да се съобразява с мене), най-вече с Уникалната, за да видя какво й е толкова уникалното, и с Даная, а.к.а. Албена, щото един мъж преди 12 години ми беше казал, че всъщност по визия и излъчване много си приличаме. Просто дв проверя дали е така. Пък и. тя не е лош човек. Е, русофил, ама никой не е идеален.

Иначе с удоволствие - бих пила кафе с Адмирала и Дионис. Уникални пичове. Също с Лия, ма аз нея си я обичам отдавна. И с Поручика, щото е умен пич. Нищо, че е русофил, като гаджето му. Сигурно забравям някой .. а, с Чарли, за да видя верно ли има такива мускули, каквито вади в клуба.







Тема Като в египетската пирамиданови [re: the bag]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.06.22 02:20



.....пиши 'Животът е компот, в който всеки се бори за слива'.....и да излизаме.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.