Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е кратъкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 22:02



Е къде толкова ще те разнасят? Ние тука сме си като едно старо традиционно семейство, всичко си знаем Пак тук ще те разнесат, няма да е на мегдана





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 22:07



Ти си непреклонна по въпроса със срещите на живо, казвала си го и друг път и явно го спазваш.
Но защо? Каква причина може да е толкова сериозна и непреодолима, за да не пийнеш едно кафе с някой, който ти е симпатичен?



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.06.22 22:16



Ох, дълго е за обяснение.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано24.06.22 22:22



Ти си непреклонна по въпроса със срещите на живо, казвала си го и друг път и явно го спазваш.

.. колкото на по-преклонна възраст е човек, толкоз по-НЕпреклонен става по.. някои въпроси.






Тема Re: Животът е кратъкнови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 22:29



Не вярвам да е дълго, нито трудно за обяснение. Ти си екстроверт, темпераментът ти е холеричен, не би трябвало нищо да те притеснява, ама знае ли човек? Няма повече да тв питам, да не задълбавам отвъд границите ти.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Naki]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 22:32



така си е. На моята преклонна възраст съм непреклонна по въпросите на секса. Или с млад, красив, висок, рус, синеок (абе накратко да прилича на брад пит на млади години), или нищо. Така де, ако ще е гарга, да е рошава.

Шегувам се, естествено. Моля думите ми да не се приемат буквално.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.06.22 22:40



Аз пък не се страхувам, даже ми е приятно.
От малък съм свикнал с постоянни срещи с нови хора - много местене от град на град, десетки хиляди километри с влак, където винаги срещаш нови хора, разказват се различни истории...
Обичам запознанствата.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.06.22 22:51





Естествено, че съм над 50! И Слава Богу, да си почина малко, дет се вика от хамалогията на младостта

Не знам дали е точно депресия, може и да има някакви елементи, но във всеки случай, смятам, че малко тъга в живота е нужна, особено ако имаш поредица от загуби на близки хора. То някак естествено човек забавя ритъм и животът започва да тече във втори успореден вариант на забавен кадър, където нещата се случват по по-различен начин. Така имаш възможност да се вглеждаш в детайли, да ги разтегнеш и да виждаш, усещаш и преживяваш неща, които във вихъра и фиестата на живота са ти убягнали.

Сама казваш "Животът е кратък". Да, именно, но това не за всички трябва да означава "живейте, радвайте се с пълни сили, гребете с шепи" и прочее... За някого може да означава и "дайте шанс и на други преживявания и състояния, погледнете и с други очи" и пр... Смятам, че достатъчно съм била спонтанна, безразсъдна и със сигурност съм гребала с пълни шепи от всичко, което съм могла. Промяна в ракурса на живеене, ще даде и ново усещане, преосмисляне и осъзнаване и това не е непременно нещо лошо.

Това не е точно отчуждение от реалността и потъване във вътрешния свят. Това е отдръпване от реалността, гледане от дистанция и под лупа и като страничен наблюдател, забавяне на хода на времето. То няма как напълно да излезеш от реалността, докато живееш и си потопен в нея. Но все едно си надуваш и образуваш алтернативен мехур на времето и гледаш от вътрешността му какво се случва в базовата реалност, като от време на време естествено прескачаш в нея... На мен не ми е плашещо, напротив, допълващо ми е.

И не, като че ли нямам неща, за които лично на себе си да не съм си простила. Може да съжалявам за някои неща или да бих искала да ги променя, ако можех, но аз не съм такъв йезуит, че да не намеря начин да простя както на себе си, така и на всички, с които съм имала близки отношения. Всъщност, когато му е било времето целенасочено съм работила върху себе си, прилагала съм си различни техники и начини и съм си разчистила навреме живота от подобни товари...

ПП

Радвам се на въпросите ти, дават възможност да се промени тона и човек да порови и поразсъждава в себе си и за себе си, а не само в политиката:-))))))))))

Редактирано от MilaO6 на 24.06.22 23:02.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано25.06.22 05:51



Нямам особени притеснения да се видя с който и да е.
Бил съм вече на 2-3 клубни купона. Дето се вика - няма ядове.
Друго нещо е че нямам необходимостта да го правя.





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.06.22 07:28



Каква причина може да е толкова сериозна и непреодолима, за да не пийнеш едно кафе с някой, който ти е симпатичен?

Ми ето, Наки психологът ти го е обяснил безпощадно вярно!



колкото на по-преклонна възраст е човек, толкоз по-НЕпреклонен става по.. някои въпроси.

Всъщност съм "стара грозна и дебела" и се срамувам!

Абе май се срещам най-безсрамно с десетки хора в професията си ежедневно, но си е друго да те види някой млад красив умен ай-ти специалист от клуба и да се ужаси от теб!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.